دیدار های مهم هفته ی 27 ـُم لیگ برتر انگلیس


سلام
رقابت های هفته ی 27 ـم لیگ برتر انگلیس ، شنبه و یک شنبه ی هفته ی آینده پیگیری می شود.در این هفته بازی های بسیار حساس و مهم ـی برگزار می شود که نتایج آن ها برای تیم ها بسیار مهم می باشد ! بازی هایی که به قول معروف بازی های 6 امتیازی محسوب می شود.
خُب بریم سراغ بازی های مهم این هفته :

لیورپول - آرسنال


در یکی از مهم ترین بازی های این هفته لیگ برتر ، لک لک های بندر لیورپول در آنفیلد میزبان توپچی های لندنی می باشند.این دیدار روز شنبه ، ساعت 16:15 برگزار خواهد شد.
لک لک های بندر لیورپول بعد از قهرمان شدن در رقابت های کارلین کاپ ، روحیه ی خوبی دارند.آن ها در فینال در ضربات پنالتی برابر کاردیف سیتی به برتری رسیدند.آن ها با 39 امتیاز در رده ی هفتم قرار گرفته اند.البته لک لک ها یک بازی عقب افتاده ( بازی با اورتون که به دلیل حضور لیورپول در فینال کارلین کاپ به تعویق افتاد ) نیز دارند.شاگردان داگلیش از 25 بازی اخیر خود تاکنون 10 برد بدست آوردند.آن ها با 23 گل خورده بعد از منچستر سیتی بهترین خط دفاعی لیگ برتر را در اختیار دارند.لک لک ها برای بدست آوردن سهمیه ی رقابت های لیگ قهرمانان و جایگاه چهارمی جدول رقابت سختی با آرسنال ، چلسی و نیوکاسل دارند.آن ها امیدوارند با توجه به میزبانی خود ، توپچی ها را با شکست بدرقه کنند و سه امتیاز این دیدار خانگی را کسب نمایند.
در سوی دیگر میدان ، شاگردان آرسن ونگر پس از دو شکست ( اولی در بازی رفت یک هشتم لیگ قهرمانان و خوردن 4 گل از میلان و دومی شکست مقابل ساندرلند با دو گل و حذف از جام حذفی ) توانستند به روند پیروزی بازگردند.آن ها در دیدار هفته ی گذشته ی خود در لیگ برتر ، رقیب همشهری خود ، تاتنهام را با نتیجه 5 بر 2 در هم کوبیدند و با کسب سه امتیاز این دیدار خانگی خود را به جایگاه 4 ـم جدول رساندند.توپچی ها با این برد روحیه ی بسیار خوبی برای جدال برابر لک لک های بندر لیورپول کسب کرده اند و امیدوارند با نتیجه لازم و کسب امتیاز به لندن باز گردند.منچستر سیتی - بولتون


این تصویر کوچک شده است. برای دیدن ابعاد واقعی آن، روی این نوار کلیک کنید. ابعاد واقعی تصویر 639x322 می باشد.


در دیگر دیدار مهم این هفته ، منچستر سیتی در ورزشگاه اتحاد میزبان بولتون است. این دیدار روز شنبه ، ساعت 18:30 برگزار می شود.
شاگردان مانچینی در دیدار گذشته ، با سه گل برابر میهمان خود ، بلکبرن را شکست دادند.آن ها با این برد و کسب سه امتیاز دیگر به صدرنشینی خود ادامه دادند.این نتیجه 20 ـمین برد تیم دوم شهر منچستر را رقم زد. آن ها هم اکنون با 63 امتیاز و دو امتیاز اختلاف نسبت رقیب همشهری خود ، منچستر یونایتد در صدر جدول لیگ برتر قرار دارند.آبی های شهر منچستر امیدوارند با توجه به میزبانی و شرایط بد بولتون برد دیگری بدست آورند و جایگاه خود را در صدر تثبیت کنند.
در سوی دیگر میدان بولتون قرار دارد.شاگردان اوون کویل در دیدار گذشته با نتیجه ی 3 بر 0 مقابل میزبان خود ، چلسی شکست خوردند.این نتیجه 18 ـمین باخت بولتونی ها را رقم زد.شاگردان کویل این فصل عملکرد بسیار ضعیفی داشتند و هفته هاست که در منطقه ی سقوط قرار گرفته اند.آن ها از 26 بازی اخیر خود تنها 6 برد بدست آوردند و با 54 گل خورده یکی از ضعیف ترین خط دفاعی را در بین تیم های لیگ برتر دارند.شاگردان کویل امیدوارند حداقل با کسب تساوی و گرفتن حداقل امتیاز منچستر را ترک کنند.اتفاقی که با توجه به میزبانی منچستر سیتی و اوضاع خود بولتون بعید به نظر می رسد.


وست برومویچ - چلسی


در دیگر دیدار مهم این هفته ، وست برومویچ در ورزشگاه The Hawthorns میزبان آبی های لندنی است.این دیدار شنبه رأس ساعت 18:30 برگزار خواهد شد.
شاگردان روی هاجسون انگلیسی ، در دو بازی اخیر خود برد های پر گلی بدست آورده اند.آن ها در هفته ی 25 ـم ولورهمپتون را با نتیجه 5-1 در ورزشگاه مولینکس در هم کوبیدند و در دیدار بعدی خود ، ساندرلند را با 4 گل پشت سر گذاشته اند.با این حساب آن ها در دو بازی قبلی خود 9 گل به ثمر رسانده اند که آمار فوق العاده ای به حساب می آید.شاگردان هاجسون با 32 امتیاز در رده ی سیزدهم جدول قرار گرفته اند.آن ها امیدوارند به روند پیروزی های خود ادامه دهند و مقابل چلسی نیز نتیجه ی لازم را بدست آورند.
در طرف دیگر میدان آبی های لندنی حضور دارند.آن ها در دیدار گذشته ، به ناکامی های طولانی مدت خود پایان دادند و توانستند بولتون بحران زده را با 3 گل شکست دهند و به برد و 3 امتیاز ارزشمندی دست یابند.این نتیجه کمی از تلخی ناکامی های اخیر این تیم لندنی را کاهش داد.آبی ها اکنون با 46 امتیاز و تنها به علت گل زده ی کمتر نسبت به رقیب همشهری خود ، آرسنال در رده ی پنجم قرار گرفته اند.شاگردان بوآس جوان امیدوارند با برتری مقابل وست بروم و کسب سه امتیاز کامل از این دیدار به رده ی بالاتر جدول دست یابند و شانس خود برای کسب رده ی چهارم جدول را افزایش بخشند.


تاتنهام - منچستر یونایتد

این تصویر کوچک شده است. برای دیدن ابعاد واقعی آن، روی این نوار کلیک کنید. ابعاد واقعی تصویر 639x322 می باشد.

در آخرین دیدار این هفته ی لیگ برتر که بسیار مهم و حساس هست ، تاتنهام در ورزشگاه وایت هارت لین ، میزبان شیاطین سرخ می باشد.این دیدار روز یک شنبه رأس ساعت 19:40 برگزار می شود.
شاگردان هری ردنپ در دیدار گذشته خود در لیگ برتر شکست سنگین و بسیار تلخی تجربه کردند.آن ها در داربی شمال لندن مقابل رقیب همشهری و میزبان خود ، آرسنال ، با نتیجه 5-2 تن به شکست دادند.این نتیجه روند صعودی تاتنهام را متوقف کرد و 5 ـمین باخت آن ها را رقم زد.البته شاگردان هری ردنپ با وجود این شکست سنگین باز هم با اختلاف 7 امتیاز نسبت به آرسنال در رده ی سوم جدول قرار گرفته اند.آن ها هم اکنون 53 امتیاز هستند و یکی از اصلی ترین گزینه ها برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان به شمار می روند.شاگردان عمو هری امیدوارند در بازی مقابل منچستر یونایتد نتیجه لازم را بگیرند و با کسب نتیجه ی خوب باخت تلخ خود در داربی شمال لندن را به فراموشی بسپارند.
در سوی دیگر میدان شیاطین سرخ قرار دارند.آن ها در دیدار گذشته با گل دقایق پایانی مرد تمام نشدنی خود ، رایان گیگز ، توانستند با نتیجه 2-1 بر میزبان خود ، نورویچ سیتی غلبه کنند و با کسب این سه امتیاز و بردی دیگر فاصله خود با صدر را حفظ نمایند.شاگردان الکس فرگوسن در این فصل عملکرد بسیار درخشانی داشته اند.آن ها از 26 بازی اخیر خود ، 19 برد بدست آورده اند و تنها 3 بار شکست را تجربه کردند.این نتایج زمانی درخشان تر می شود که منچستر یونایتد علی رغم داشتن مصدومین فراوان و در اختیار نداشتن چند بازیکن کلیدی خود این نتایج خوب را گرفته است.این عملکرد باز هم بزرگی الکس فرگوسن را اثبات کرد.شاگردان فرگوسن امیدوارند با پیروزی بر تاتنهام و کسب 3 امتیاز کامل از این دیدار فاصله ی خود را با صدر کمتر کنند و خود را به صدر نزدیک تر کنند.


امیدوارم بازی های زیبا و جذابی رو شاهد باشیم...