سوشا مکانی:شرایط اینگونه باشد از پرسپولیس میروم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: سوشا مکانی:شرایط اینگونه باشد از پرسپولیس میروم

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

این چه رفتاری است با من میشود؟

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه اگر وضعیت به همین روال پیش برود نیم فصل قراردادم را با پرسپولیس فسخ می کنم گفت: اینکه من و نیلسون یک در میان بازی کنیم هر دو ضرر کرده ایم و به نظر من مهمتر از همه پرسپولیس است که ضرر می کند.

وی در خصوص اعتراض هواداران نسبت به وضعیت کنونی پرسپولیس گفت: هواداران حق دارند که معترض باشند آنها می آیند تا بازی خوبی ببینند اما متاسفانه نه تنها بازی زیبایی تماشا نمی کنند بلکه با روحیه بسیار بد روانه منزل می شوند.

دروازه بان تیم پرسپولیس تهران در خصوص نیمکت نشینی اش نیز گفت: به شدت به این موضوع اعتراض دارم و اگر وضعیت به همین منوال طی شود مطمئنا در نیم فصل قراردادم را فسخ خواهم کرد. اینکه یک در میان من و نیلسون بازی کنیم هر دو ضرر کرده ایم و به نظر من مهمتر از همه پرسپولیس است که ضرر می کند.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا اشتباه نکردی که با پرسپولیس قرارداد بستی گفت: من اشتباه نکردم اما آنکه این چنین با ما برخورد می کند اشتباه کرده است. من جوان ۱۶ ساله نیستم چند سال است در لیگ برتر بازی می کنم و تجربه بالایی دارم اما نمی دانم این چه رفتاری است که با من می شود.

دروازه بان تیم پرسپولیس تهران در پایان تاکید کرد: باز هم می گویم اگر مسئولین فکری به حال وضعیتم نکنند قطعا در پایان نیم فصل قراردادم را با پرسپولیس فسخ خواهم کرد.

2. 5 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (13th September 2014), amir17 (13th September 2014), Amir_Ali (13th September 2014), στρατιώτης-313 (13th September 2014), lord reza (13th September 2014)

نام واقعی
    امیر علی
    استاتوس
    ! Clash On
    شغل و حرفه
    بیکار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,631 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    سوشا خیلی بدشانس بوده این فصل
    من همیشه به نیلسون ترجیح ش میدم

4. کاربر مقابل از Amir_Ali عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

H A N I Y E H (13th September 2014)

نام واقعی
    محمد
    استاتوس
    خدایا زمین را با ظهور زنده کن؛ اللهم عجل لولیک الفرج ...
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,746 بار در 1,604 ارسال
    Blog Entries
    1
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    بهتره سوشا بازی کنه ...

حداقل گل هم بخوره مثل نیلسون گل های بد نمیخوره ...

دیشب اعصابم داغون شد ...

آخه اونم گل بود ...

از وسط زمین گل بخوری خداییش .../؟؟

همه بیاین تو ... میخواهیم امام زمان (عج) رو خوش حال کنیم
    ...

گرگ ها زوزه می کشند ..

قلب هامان با ترس می زند ..

شیعه خانه ات دارد خراب می شود ..

جان
    مادرت زهرا کمکمان کن ...

نقشه ها دارند برایمان آقا ...

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    حالا نیلسون یه اشتباه کرد...بازی با تراکتور قشنگ رو هر 3گل مقصر بود

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

عقب نشینی سوشا: فقط نگران آینده ام بودم/تا 3 صبح از سردرد نخوابیدم/ بهتر بود خودم را کنترل می کردم اما منظور بدی نداشتم

بعد از بازی به خاطر ناراحتی و استرسی که داشتم صحبتهایی کردم که شاید بهتر بود نمیگفتم. البته هیچ منظور بدی نداشتم

آی اسپورت - سوشا مکانی که بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان به شدت ناراحت بود و مصاحبه تندی انجام داد در فاصله کمتر از 24 ساعت به کلی عقب نشینی کرد و در مصاحبه با سایت باشگاه پرسپولیس حرف های متفاوتی به میان آورد که خواندنی است:

بهتر بود آن حرف ها را نمی گفتم

بعد از بازی به خاطر ناراحتی و استرسی که داشتم صحبتهایی کردم که شاید بهتر بود نمیگفتم. البته هیچ منظور بدی نداشتم و دلم نمیخواهد از ناحیه حرفهای من مشکلی برای باشگاه و تیم محبوبم درست شود. من پرسپولیس را دوست دارم ولی طبیعی است که هر بازیکنی از بازی نکردن ناراحت میشود اما قبول دارم که باید خودم را بیشتر و بهتر کنترل کنم.

قرار بود من بازی کنم

بعد از بازی نمیتوانستم تا ساعت سه صبح از سر درد بخوابم. بالاخره بازیکنی که خودش را قبول نداشته باشد به درد تیم بزرگی مثل پرسپولیس نمیخورد اما میدانم که باید صبورتر باشم و با تلاشی که خواهم کرد نظر کادر فنی را جلب کنم. بین من و نیلسون هم هیچ مشکلی وجود ندارد. مساله این بود که قبل از اتفاقات روزهای اخیر، قرار بود من در بازی با نفت مسجد سلیمان درون دروازه باشم. وقتی شرایط به یک شکل دیگر شد با توجه به فشارهای روحی و روانی روزهای اخیر، شرایط خوبی نداشتم و واقعا نگران آن شدم که آینده من چه خواهد شد.

درخشان موضع خاصی نسبت به من ندارد

تاکنون پیش نیامده بود که با آقای درخشان کار کنم. در مسابقات اگر روبروی تیم ایشان هم بازی کردم، هیچ چالش و بحثی پیش نیامد که کسی بخواهد فکر کند، ذهنیتی از قبل وجود دارد یا اینکه موضعی دارم، همانطور که فکر میکنم سرمربی هم موضع خاصی نسبت به من ندارد. از سوی دیگر در کنار تمام اتفاقات این شناخت نداشتن هم استرس و نگرانی من نسبت به اینکه در آینده چه پیش خواهد آمد، بیشتر کرد. تمام مساله همین بود وگرنه با یازده سال حضور در لیگ برتر و تجربه بازی ملی به پرسپولیس آمدم و بازیکنی نیستم که با یکی دو بازی نیمکت نشینی خودم را ببازم.

از انتخاب پرسپولیس پشیمان نیستم

من اگر احساس کنم مفید به حال پرسپولیس و تیم هستم با تمام مشکلات میسازم. من اگر پرسپولیس را دوست نداشتم با نصف مبلغ پیشنهادی سایر باشگاهها به پرسپولیس نمیآمدم ولی پول برای من اولویت نداشت. من در یک تیم معمولی هم میتوانستم دریافتی بیشتر داشته باشم ولی به پرسپولیس آمدم که پیشرفت کنم. میخواهم از پرسپولیس به تیم ملی دعوت شوم و این اتفاق را پیش بینی میکنم و میدانم بعد از این اتفاق اگر در پرسپولیس خوب باشم، جایگاه محکمی هم در تیم ملی خواهم داشت. با هزار امید و برنامه به پرسپولیس آمدم اما اگر نتوانم در تیم محبوبم پیشرفت کنم، مجبور میشوم به جای دیگری بروم اما خواسته واقعی من این نیست چون میخواهم اگر در ایران بودم فقط در پرسپولیس بازی کنم. آیندهام را در پرسپولیس میبینم و از این انتخاب نه تنها پشیمان نیستم بلکه خوشحال هم هستم.

می دانم که باید حد خودم را رعایت کنم

بخشی از این استرس به انتخاب نفرات تیم ملی در جام ملتها در این روزها بر میگردد . البته درک میکنم که سرمربی تیم نمیتواند این نگرانی من را در برنامههای خودش لحاظ کند. شاید بخشی از این استرس و نگرانی من بیدلیل باشد اما این مساله در این مقطع برای من وجود داشت. من با چنان انگیزهای آمدم که در این مدت حتی یک جلسه هم غیبت نکردم. به عنوان یک بازیکن حرفهای خوب میدانم که باید کاملا تابع باشگاه و سرمربی باشم. میدانم که باید حد و وظایف خودم را رعایت کنم و غیر از این نخواهد بود، اما به هر حال نامعلوم بودن آینده به من استرس میدهد. دوست دارم در آرامش کار کنم و میخواهم هم پرسپولیس به شرایط مطلوب برگردد و هم اینکه بتوانم دوباره پیراهن تیم ملی را بپوشم.

نظر درخشان را جلب می کنم

سعی خواهم کرد با ادامه تلاشهایم نظر کادر فنی و آقای درخشان را جلب کنم. همه ما برای این هدف تلاش میکنیم و امیدوارم در بازیهای آینده، هم هواداران را خوشحال کنیم و هم اینکه بتوانم در بازیهایی که کادر فنی از من استفاده میکند، عملکرد خوبی داشته باشم و وقتی به تیم ملی راه پیدا کردم، در آنجا هم نماینده خوبی از پرسپولیس باشم

نام واقعی
    sahar
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,512 بار در 1,448 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    با این وضعیت حقم دارن بخوان جدا شن.بلاخرا تیم ملیم هست باید خودشونو نشون بدن