پنجعلی: بعید میدانم به خاطر دایی کنار گذاشته شده باشم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: پنجعلی: بعید میدانم به خاطر دایی کنار گذاشته شده باشم

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

پنجعلی: بعید میدانم به خاطر دایی کنار گذاشته شده باشم

محمد پنجعلی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص کنار گذاشتنش از سمت سرپرستی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باور کنید هنوز خودم هم نمیدانم چرا از این سمت کنار گذاشته شدم.
    وی در پاسخ به این سؤال که شاید به این دلیل چون حامی علی دایی بودید از این سمت کنار گذاشته شدید و این موضوع را قبول دارید یا نه، ادامه داد: فکر نمیکنم به خاطر علی دایی کنار گذاشته شده باشم چرا که من پیش از علی دایی هم در پرسپولیس بودم و در ضمن اینکه من به عنوان سرپرست تیم زیرمجموعه باشگاه بودم نه کادر فنی اما اینکه به خاطر دایی کنار گذاشته شدم یا نه را نمیدانم.
    پنجعلی درباره اینکه گفته میشود از وی در سمتی جدید استفاده خواهد شد، خاطرنشان کرد: این موضوع را هم نمیدانم و قرار است با سیاسی در این خصوص جلسه ای داشته باشم و سپس میتوانم به این سؤال پاسخ دهم. ممکن است پیشنهادی در این جلسه به من بشود اما الآن از چیزی مطلع نیستم.
    پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد حضور محمود خوردبین در سرپرستی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس خانه خوردبین است و من که مدت کوتاهی به جای او در این سمت حضور داشتم افتخار میکنم که به جای خوردبین تکیه دادم و الآن هم به نظرم کسی به باشگاه پرسپولیس برگشته که شناسنامه و تاریخ این باشگاه است.
    وی درباره اینکه پرسپولیس خانه او هم بوده تصریح کرد: اینجا خانه من هم هست چرا که 36 سال است پرسپولیسی هستم و اگر کسی 10 سال در خانه ای باشد صاحبخانه میشود!
    پنجعلی در پایان اظهار داشت: اگر هم سمتی در پرسپولیس نداشته باشم نهایتاً همانند گذشته روی سکو میروم و همانند یک هوادار تیم را تشویق میکنم.

<div style="text-align: center;">&nbsp;
    </div>

2. کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SALAMI-FC (14th September 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    سوشا لطف کرد و حرفم را زمين نزد
    پنجعلي: هنوز نمي دانم داستان چيست

محمد پنجعلي سرپرست پيشين پرسپوليس قرار است صبح فردا به ديدار حميدرضا سياسي رفته و در مورد برکناري اش از پرسپوليس با او گفتوگو کند.

پنجعلی پیشکسوت پرسپولیس و سرپرست سابق این تیم در گفتوگو با "ورزش سه" در مورد دلایل جدایی اش از این تیم گفت: به خدا خودم خبر ندارم و هنوز چیزی به خود من نگفته اند من دیروز در باشگاه بودم اما باشگاه و دور و اطراف آقای سیاسی بسیار شلوغ بود به همین خاطر قرار شد صبح فردا جلسه ای را برگزار کرده و اصلا ببینیم داستان از چه قرار است. حتی به من این قضیه ابلاغ هم نشده و باید با سیاسی صحبت کنم.

پنجعلی در پاسخ به این سوال که آیا به خاطر مصاحبه ای که روز چهارشنبه در درفشی فر انجام داد و اعلام کرد با این شرایط هرگز در پرسپولیس نمی ماند، شرایط برکناری اش فراهم شده یا نه گفت: من اصلا اینگونه صحبت نکردم. خودتان من را می شناسید. آدمی نیستم که اگر حرفی زده باشم آن را تکذیب کنم. من زیرمجموعه مدیریت هستم و با باشگاه قرارداد دارم. نمی توانم سرخود بگویم می مانم یا نمی مانم. صحبت های من در تلویزیون پخش شد، در بخش خبری شبکه خبر. من اعلام کردم باید ببینم شرایط چگونه است و باشگاه از من چه می خواهد تا بعد تصمیم بگیرم. اصلا صحبتی در مورد اینکه نمی مانم و نمی خواهم بمانم و دوست ندارم بمانم نشد. ضمن اینکه من برای بازی با نفت مسجدسلیمان به عنوان سرپرست روی نیمکت نشستم. این یعنی چه؟ یعنی اینکه شرایط را پذیرفته ام.

کاپیتان سابق پرسپولیس و تیم منتخب آسیا در مورد تغییر و تحولات صورت گرفته در کادرفنی پرسپولیس اینطور گفت: من هم نظرم مثل بقیه است، مثل نظر اعضای کادرفنی فعلی، کادرفنی قبلی، مسوولان باشگاه و اهالی فوتبال. من حرفم این است که فرم و نوع تغییر و تحول درست نبود خود علی دایی هم گفت که یک روز می رود و یک روز می آید. اصلا شغل مربیگری همین است اما اتفاقاتی که روز چهارشنبه در درفشی فر رخ داد اصلا زیبنده باشگاه پرسپولیس و طرفین ماجرا نبود.

پنجعلی ادامه داد: شما الان نحوه برکنار کردن من را ببینید! من اصلا خبر نداشتم. دیروز خبرنگاران با من تماس گرفتند و گفتند برکنار شدم و آقای خوردبین سرپرست پرسپولیس شده اند. خب، این اصلا قشنگ نیست، اتفاق خاصی نمی افتاد اگر ما را دعوت می کردند یک چایی دور هم می خوردیم و به من حکمم را ابلاغ می کردند با این مسائل نه آدم کوچک می شود نه بزرگ. هیچ کس نمی تواند آدم را کوچک کند جز خودش. من سال ها برای پرس بازی کرده ام، مربی اش بوده ام و سرپرستی این تیم را هم کرده ام. به طرق مختلف در خدمت این تیم بوده ام پرسپولیس خانه من است. مردم دیگر خوبی ها و بدی های پنجعلی را می شناسند. پس اگر احترام بگذارند به خودشان احترام گذاشته اند.

«دایی با شما صحبتی نکرد؟» پنجعلی در پاسخ به این سوال گفت: آقای دایی با من صحبت کرد و به من گفت پرسپولیس خانه توست پس بمان و با تمام وجود کمک کن. تمام صحبت ما همین بود.

پنجعلی در پایان در پاسخ به این سوال ما که آیا او مانع از قهر سوشا مکانی در روز مسابقه از هتل شده است چنین گفت: به هر حال آقای مکانی شاگرد خود من بوده در تیمملی امید و لطف زیادی به من دارد. در آن زمان فکر می کنم زیادی احساسی عمل کرد و وقتی متوجه شد در ترکیب پرسپولیس نیست قصد داشت اردو را ترک کند. اما با او صحبت کردم و به او گفتم که بازیکن ملی است و سال ها باید برای فوتبال ایران بازی کند و این رفتارها و اخلاقیات با بازیکنان حرفه ای و ملی مغایرت دارد. به هر حال ایشان به من لطف کرد و حرف من را زمین نزد و در هتل ماند. از او متشکرم که مراعات من را کرد و حرف من را زمین نزد.

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان