وبسایت رسمی برنامه نود - رییس فدراسیون فوتبال گفت : کارلوس کی روش تمامی شرایط ایران را در قرارداد جدید پذیرفته و عصر روز سه شنبه آن را در تهران امضا می کند.

به گزارش وبسایت نود، علی کفاشیان روز یکشنبه در پاسخ به این سوال که طبق برخی خبرها کی روش بندهایی ازقرارداد رااز جمله انتخاب سرپرست برای تیم ملی نپذیرفته است، گفت: وی تمامی شرایط را پذیرفته است.

وی اضافه کرد:کی روش طبق این قراردادتنها مسوول نظارت برفعالیت های فنی تیم خواهد بود و تصمیم درخصوص بقیه بخش هاازجمله تعیین سرپرست با فدراسیون خواهد بود و کی روش باید آن را بپذیرد.

کفاشیان درخصوص ابزارهای تنبیهی و ضمانت اجرایی قرارداد جدید کی روش گفت: ما این موارد را پیش بینی کرده ایم و در صورت عدم پایبندی به قرارداد با وی برخورد خواهد شد.

رییس فدراسیون فوتبال در باره دستیاران ایرانی کی روش نیز گفت: دستیاران قراراست معرفی شوند وازبین آنان با تفاهم نفراتی انتخاب شوند.البته دستیاران خارجی وی مشخص است.

کفاشیان با بیان اینکه کی روش صبح روز سه شنبه وارد کشور می شود، اضافه کرد، عصر این روز قرارداد وی با فدراسیون فوتبال ایران تمدید می شود.

کی روش پرتغالی که سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران را در جام جهانی ۲۰۱۴ برعهده داشت، در باره مبلغ قرارداد و دستیاران برای تمدید قرارداد دچار اختلافاتی شده بودکه این اختلافات به نظر می رسد، حل شده است.