15 سالگي ايکر کاسياس درون دروازه رئال چندان خوشايند نبود.

به گزارش "ورزش سه"، کاپیتان برای اولین بار در دوران فوتبالش توسط هواداران هو شد. این یک اعتراض کوچک نبود، بخش قابل توجهی از هواداران او را روی گل تیاگو مقصر می دانستند. تصاویر تلویزیونی نشان می داد که همان طور که آنچلوتی گفت، ایکر روی این صحنه کمترین تقصیر را داشت اما نظر هواداران چیز دیگری بود.

کاسیاس شب وحشناکی داشت، بی تردید دیشب کل 15 سال زحمتی که برای رئال کشید از جلوی چشمانش گذاشت. برنابئو با خشونت کامل به او تاخت تا هواداران شب ناخوشی را پشت سر بگذارند.

ایکر در پایان بازی گفت:” هواداران سرور هستند. به آنها احترام می گذارم. اگر مرا هو کردند می پذیرم و به تلاش ادامه می دهم. هواداران حق دارند که هو کنند. من فقط می توانم تلاش کنم تا نظرشان را عوض کنم.”

دیشب جنگ میان هواداران و دشمنان کاسیاس در برنابئو در بالاترین سطح خود نبود. جالب آن که پس از هو شدن کاسیاس ، بخش قابل توجهی از استادیوم از کاپیتان حمایت کردند و با شعار ” ایکر، ایکر” کاپیتان تیمشان را تشویق کردند.

ایکر دیشب هیچ اشتباهی نداشت. روی دو گل معجزه نکرد اما تقصیری هم به گردن او نبود. دیشب اتلتیکو دو موقعیت داشت و دو گل زد. هواداران از او توقع معجزه دارند و فشارها در بالاترین سطح است.

ایکر پس از سپری کردن یک سال و نیم مشکل انگار قرار نیست که روز خوش را ببیند. حالا باید دید که سه شنبه در بازی مقابل بازل، ناواس در ترکیب اصلی خواهد بود یا کاسیاس جایگاهش را حفظ می کند.