اخبار و حواشی پرسپولیس - راه آهن
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 48

موضوع: اخبار و حواشی پرسپولیس - راه آهن

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

اخبار و حواشی پرسپولیس - راه آهن

تمامی اخبار و حواشی مربوط به بازی پرسپولیس - راه اهن رو لطفا تو این تاپیک قرار بدین

تاپیکای متفرقه حذف میشه

بحث و تبادل نظر پرسپولیس - راه آهن

http://www.perspolisfc.net/forum/sho...310#post680310

2. 5 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (15th September 2014), H A N I Y E H (17th September 2014), Nahal (15th September 2014), Rahim (15th September 2014), V a H i D (17th September 2014)

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    خوردبین: پرسپولیس، راه آهن را ببرد درخشان کار بزرگی کرده!

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اوضاع تیم آرام است و تلاش میشود تیم از نظر روحی، بدنی و تاکتیکی به طور همزمان رشد کند.

به گزارش وبسایت نود ، محمود خوردبین درباره آخرین وضعیت پرسپولیس گفت: تیم شرایط خوبی دارد. اوضاع آرام است و تیم طبق برنامه کار خود را پیش میبرد. تمرینات خوبی برنامهریزی شده تا تیم را از هر سه نظر روحی، بدنی و تاکتیکی بالا بکشد.

وی ادامه داد: به هر حال فوتبال این طور نیست که همه چیز یک شب اتفاق بیفتد. سرمربی روی تیم شناخت نسبی دارد ولی شناخت کامل در تمرین و مسابقه به دست میآید و این خودش زمان میخواهد. بالاخره نفرات را بالا و پائین میکنند تا ببینند هر بازیکن چه شرایط و تواناییهایی دارد. البته در کنار این برنامه، هدف این است که در همین زمان هم بتوانیم امتیازات خوبی بگیریم و امیدواریم در بازی با راه آهن به سه امتیاز برسیم که در این صورت کار حمید درخشان کار بزرگی بوده است.

سرپرست سرخپوشان در پایان در پاسخ به سوالی درباره مهرداد پولادی به سایت باشگه پرسپولیس گفت: تا جایی که میدانیم او با باشگاه قرارداد دارد و امیدواریم به جمع ما اضافه شود. ضمن اینکه برای حل این مساله فقط یک راه وجود دارد و آن صحبت مستقیم است و قطعا باشگاه با حساسیت خاصی این مسائل را دنبال میکند.

قــــــــــدیــــــــس

4. 5 کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

H A N I Y E H (17th September 2014), mansoor66 (18th September 2014), Nahal (15th September 2014), s A r A (17th September 2014), V a H i D (17th September 2014)

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

غلامی: بازی ما با پرسپولیس بدون حاشیه است

آی اسپورت- در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته نهم رقابت های لیگ برتر تیم های پرسپولیس و راه آهن به مصاف یکدیگر می روند. محمد غلامی اما معتقد است این دیدار آنطور که می گویند پر حاشیه نیست. مصاحبه با غلامی را در زیر بخوانید:

شرایط تیم تان چطور است؟!

خوشبختانه شرایط خوبی داریم، پس از باخت سنگینی که مقابل تراکتورسازی به دست آوریم تمرینات پرفشاری را پشت سر گذاشتیم تا مقابل پرسپولیس 3 امتیاز را بگیریم.

بازی حساسی با پرسپولیس دارید...
    خیلیها فکر میکنند این بازی حواشی زیادی داشته باشد اما به نظرم این طور نیست. تمام تلاش و حواس ما این است که که 3 امتیاز را کسب کنیم.

می توانی به پرسپولیس گل بزنی؟!

کار من گلزنی است و فرقی ندارد چه تیمی مقابلم قرار میگیرد. البته پرسپولیس تیم شناخته شدهای است و همیشه جزو قدرتهای فوتبال ما محسوب میشود. همیشه بازی کردن مقابل پرسپولیس سخت است.

چه پیش بینی درباره آینده راه آهن داری؟!

خوشبختانه راهآهن نظم تیمی خود را به دست آورده و فقط به این احتیاج داریم که در ادامه لیگ امتیازات را جمعاوری کنیم. راهآهن توانایی این را دارد که جزو تیمهای بالانشین جدول باشد.

6. 3 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

H A N I Y E H (17th September 2014), mansoor66 (18th September 2014), s A r A (17th September 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    مرتیکه ی لاشخور خوردبین رو نگاه کن . تا دیروز هر نتیجه ای داشتیم . داشت آبروی پرسپولیس می رفت و آقا خجالت می کشید بگه پرسپولیسیه .
    الان میگه اگه راه آهن رو ببریم کار بزرگی کردیم .

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

8. کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

H A N I Y E H (17th September 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    عبدي: ما تيم دوم هيچ تيمي نيستيم‎

تيم راهآهن فردا در يک مصاف حساس به ديدار پرسپوليس مي رود، اين بازي براي هر دو تيم که در هفته هاي اخير نتايج خوبي نگرفته اند براي اينکه بتوانند خودشان را در جدول بالا بکشند از حساسيت بالايي برخوردار است.

بهادر عبدی بازیکن راهآهن در مورد این دیدار به "ورزش سه" گفت: بعد از باخت بدی که مقابل تراکتور آوردیم آن هم در بازی ای که 50، 60 دقیقه در آن خوب بازی کردیم. نقاط ضعفمان را در تمرینات برطرف کردیم و آماده بازی با پرسپولیس هستیم، شاید بعضی ها اعتقاد داشته باشند که پرسپولیس این روزها به حاشیه رفته اما من مطمئنم که انگیزه آنها به خاطر تغییراتی که رخ داده دو، سه برابر است.

کسانی که در زمان علی دایی در ترکیب پرسپولیس پیش بوده اند می خواهند خودشان را با بیشتر به درخشان ثابت کنند و اما کسانی که جزو بازیکنان اصلی نبودند خیلی بیشتر انگیزه دارند تا خودشان را به سرمربی جدید نشان دهند.

فکر می کنم الان تمرکز بسیار بالایی داشته باشند و این کار ما را سخت می کند. البته باید بگویم که در این سال ها در مصاف پرسپولیس و راهآهن ما نتایج بسیار خوبی گرفته ایم.

بازیکن راهآهن در مورد اینکه بعضی ها از راهآهن به عنوان تیم دوم پرسپولیس یاد می کنند، نظرش را اینگونه بیان کرد: راهآهن تیم دوم پرسپولیس نیست چون هر دو تیم خودشان تیم های ریشه دار و بزرگ هستند مخصوصا تیم پرسپولیس که بزرگترین تیم ایران از نظر من است. نه تنها تیم ما دوم پرسپولیسی ها بلکه تیم دوم هیچ تیم دیگری نیستیم.

عبدی در مورد انگیزه اش برای بازی برابر پرسپولیس ادامه داد: آنقدر جلوی استقلال ـ پرسپولیس بازی کرده ام که دیگر تقریبا برایم عادی شده است. البته اینگونه بازی ها همیشه تب و تاب خاص خودش را دارد. من هم با تمام وجود برای تیمم تلاش می کنم.

او در مورد شرایط نزدیک دو تیم در جدول افزود: بله همین طور که شما می گویید خیلی در جدول به هم نزدیک هستیم. اگر ما پرسپولیس را شکست دهیم یکی، دو رتبه بالاتر می رویم ولی این کار بسیار دشواری است اما ما برای به دست آوردنش می جنگیم.

عبدی در پایان در مورد مشکل خط دفاعی راهآهن گفت: خود حمید استیلی هم می داند که خط دفاع مشکل دارد اما تقصیر او نیست، تا حالا سابقه نداشته در کل دنیا 4 بازیکن اصلی خط دفاع مصدوم شوند
    برای همین ما مجبوریم در این خط از هافبک ها و حتی فورواردهایمان کمک بگیریم و به هر حال هر چقدر که آنها خوب عمل کنند به این علت در پست تخصصی شان بازی نمی کنند دچار اشتباه می شوند. خدا را شکر ما یک بازیکن خارجی جذب کرده ایم که اگر آماده باشد فردا برای ما به میدان می رود.
    ویرایش توسط ADEL.GH.K : 17th September 2014 در ساعت 13:17

10. 4 کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

H A N I Y E H (17th September 2014), Nahal (17th September 2014), s A r A (17th September 2014), V a H i D (17th September 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    جنگ دوستانه پرسپولیس و راهآهن/ سیاسی با سیاسی، استیلی با درخشان، نورمحمدی با نورمحمدی

بانک ورزش - پرسپولیس و راه آهن در حالی این هفته به مصاف هم می روند که دو تیم از خیلی جهات به هم وصل هستند.
    خریدار راه آهن برادر رییس هیات مدیره پرسپولیس است. حمید استیلی سرمربی سابق پرسپولیس حالا سرمربی راه آهن است. شیث و بهادر عبدی از بازیکنان سابق سرخپوشان هستند. داخل زمین هم حامد نورمحمدی از راه آهن باید روبروی برادرش علیرضا نورمحمدی قرار بگیرد.

به گزارش بانک ورزش، همین روابط این بازی را حساس کرده است. حامد در مورد اینکه برادرش علیرضا در تیم فوتبال پرسپولیس بازی میکند و آیا برای این هفته با یکدیگر در تماس بودهاند، یادآور شد: علیرضا برادر بزرگتر من هستند و بخشی از فوتبال خود را مدیون او هستم و در هر جا به بنبست میخورم از تجربه او استفاده میکنم
    اما در دیدارهایی که روبروی یکدیگر قرار میگیریم هیچ تماسی در هفته با هم نداریم تا شائبه به وجود نیاید. ما در زمین مثل رقیب هستیم و 90 دقیقه ارتباط برادری خود را فراموش میکنیم. سعی میکنیم به تیممان کمک کنیم.

12. 4 کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

H A N I Y E H (17th September 2014), mansoor66 (18th September 2014), s A r A (17th September 2014), V a H i D (17th September 2014)

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    آخرين توصيه هاي درخشان به شاگردانش

حميد درخشان در گفت وگو با بازيکنان تيمش شرح وظايف تازه اي براي آنها در نظر گرفت.

او در گفت وگو با مدافعان پرسپولیس از آنها خواست تا نزدیکتر به خط هافبک بازی کرده و فاصله خود را تا خط حمله و مهاجمان نهایتا به 40 متر برسانند. او از مدافعان تیمش درخواست کرد که بیشتر در کارهای تهاجمی شرکت داشته باشند بخصوص مدافعان کناری اش یعنی ماهینی، حسینی و علی عسگر.

درخشان در گفت وگو با هافبک های دفاعی تیمش به آنها شدیدا توصیه کرد که صرفا جلوتر از خط دفاع بازی نکرده و به مراتب بیشتر در کارهای تهاجمی شرکت کنند. او از حقیقی، نوراللهی و کفشگری خواست در امور تهاجمی تیمش بیشتر شرکت کرده و با ارسال پاس های کوتاه و بلند به امر شوت زنی نیز بیشتر بپردازند. این در حالی است که علی دایی کاملا شرح وظایف متفاوتی را از این هافبک ها و مدافعان درخواست می کرد. درخشان در ادامه گفت وگو با بازیکنانش از مهاجمان تیمش خواست تا پرس از همان محوطه 18 قدم حریف اجرا کرده و با فشار آوردن روی مدافعان تیم مقابل اجازه بازی‎سازی را از آنها بگیرد.

14. 3 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mansoor66 (18th September 2014), s A r A (17th September 2014), V a H i D (17th September 2014)

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    10 نکته خواندني از ديدار مهم هفته; پرسپوليس - راه آهن

پرسپوليس و راه آهن که ريشه تشکيل آنها به دهه 40 برمي گردد در آستانه 50 سالگي به مصاف هم مي روند.

راه آهن در سال 1317 مدتی با نام بنگاه سراسری راه آهن فعالیت خود را شروع کرد که ارتباطی با را آهن امروز ندارد و تاسیس راه آهن امروز به دهه 40 برمی گردد اما راه آهنی ها در زمان انصاری فرد سال 1317 را با شوق بسیار به عنوان سال تاسیس خود انتخاب کردند.

راه آهن و پرسپولیس دو تیم هم خانواده از حیث مربیان مشترک و بضاعت انسانی هستند، تیم های که موقعیت خوبی در جدول ندارند و حالشان خوب نیست بخصوص پرسپولیس که نسبت به موقعیت سال گذشته 7 پله سقوط کرده در حالی که راه آهن همان شرایط همه ساله را دارد. پرسپولیس و راه آهن برای خروج از بحران و رسیدن به شرایط آرمانی بی رحمانه به 3 امتیاز این دیدار می نگرند.

1. پرسپولیس با 9 و راه آهن با 8 امتیاز در پله های نهم و دهم جدول ایستاده اند. حداکثر رتبه ای که پرسپولیس و راه آهن برابر هم به دنبال کسب برد احتمالی، در شرایط دست به دست هم دادن ابر و ماه و خورشید و فلک، کسب خواهند کرد برای پرسپولیس رتبه هفتم و برای راه آهن رتبه هشتم است.

2. راه آهن با مدیریت حمید استیلی به مصاف پرسپولیس می رود، استیلی از سال 1377 و در شانزده سال گذشته به جز مقاطعی که معمولا از یک سال فراتر نرفته، همواره یک طرف مربیگری بازی در میدان، سرمربیگری، مشاوره مدیرعامل، حضور در هیات مدیره، مدیریت کمیته های مختلف و ... بوده و حالا به عنوان اولین مالک ـ سرمربی یک تیم در تاریخ لیگ برتر به مصاف تیم سابق می رود.

3. راه آهن امروز 7 مرد دارد که یا در زمین هستند یا روی نیمکت نشسته اند؛ نفراتی که سابقه حضور در پرسپولیس را دارند. امیر عابدزاده، شیث رضایی و بهادر عبدی در داخل میدان و حمید استیلی، احمدرضا عابدزاده، بهنام ابوالقاسمپور و علی لطیفی روی نیمکت. (علی لطیفی در مقطعی بازیکن کمکی پرسپولیس در جام باشگاه های آسیا بوده است.) به این افراد اضافه کنید نام نفراتی چون جعفر کاشانی، حسین کلانی و محمدرضا زادمهر که قرار است بعد از واگذاری رسمی باشگاه راه آهن به حمید استیلی به عنوان اعضای کمیته فنی و هیات مدیره انتخاب شوند.

4. پرسپولیس امروز دیگر علی دایی، رضا فروزانی، محمد مولایی و جواد منافی، مردانی از جمع راه آهنی های گذشته را ندارد. اما در داخل میدان آنها افرادی را دارند که به واسطه حضور علی دایی در پرسپولیس بعد از دو سال حضور در راه آهن به پرسپولیس آمده یا در این مقطع یار مشترک محسوب می شدند که البته بعضی از آنها دیگر در هیچ کدام از دو تیم نیستند مثل سامان آقازمانی. اما امید عالیشاه، حمیدرضا علی عسگر، علیرضا نورمحمدی، مهرداد کفشگری از مردان داخل میدان هنوز راه آهنی هستند.

5. پرسپولیس در طول تاریخ خود یکی از مطرح کنندگان عمده ستارگان راه آهن بوده است. نفراتی بسیار از ستارگان راه آهن بعدها به پرسپولیس پیوستند. مردان چونی بیوک وطن خواه، بهمن نوروزی، فریدون معینی، رضا وطن خواه، ابراهیم آشتیانی، کاظم سیدعلیخانی، جهانگیر فتاحی، محمدرضا زادمهر، غلامرضا فتح آبادی، ناصر محمدخانی، فرشاد پیوس، مجتبی محرمی، مرتضی فنونی زاده، منوچهر شفقتیان و علیرضا محمد. اما بازیکنانی هم داشته ایم که از پرسپولیس به راه آهن آمدند به جز نفراتی که از آنها یاد کردیم فرزاد آشوبی، مجتبی زارعی، فرشید کریمی، محمدرضا مامانی، حسین کعبی و ...

6. آخرین بازی بین پرسپولیس و راه آهن در 21 فروردین سال جاری انجام شد و طی آن پرسپولیس برابر راه آهن مساوی کرد چه بسا اگر پرسپولیس در آن بازی برنده می شد قهرمان لیگ گذشته بود اما راه آهن یکی ازتلخ ترین مساوی های تاریخ پرسپولیس را به این تحمیل کرد تا قهرمانی پرسپولیس را تیم سابق علی دایی از علی دایی بگیرد.

7. بیلان سابق عملکرد پرسپولیس و راه آهن از دورانی که راه آهنی ها به لیگ برتر برگشته اند عبارت از 7برد، 8 مساوی، 4 باخت، 24 گل زده و 19 گل خورده برای پرسپولیس.

8. بهترین برد پرسپولیس در تاریخ برابر راه آهن نتیجه 8 ـ 1 در شهریور 63 و بهترین برد راه آهن برابر پرسپولیس نتیجه 4 ـ 3 در روز 17 اردیبهشت 91 بوده است.

9. میدان دو یار محروم دارد محسن بنگر و پیام صادقیان. اما 3 بازیکن 2 اخطاره نیز در میدان هستند که می توانند به صورت بالقوه محروم شوند. ابراهیم کریمی از راه آهن، حمید علی عسگری و رضا حقیقی از پرسپولیس این نفرات هستند.

10. پرسپولیس و راه آهن برابر 6 حریفشان از 8 بازی گذشته مصاف مشترک داشته اند که اتفاقا فقط نتیجه آنها در یک بازی برابر بوده است آن هم بازی با تراکتورسازی که طی آن پرسپولیس 3 ـ 1 و راه آهن 4ـ 1 به تراکتورسازی باخته اند. اما عملکرد راه آهن برابر نفت و ملوان بهتر بوده است. راه آهن 2 ـ 1 نفت و 1 ـ صفر ملوان را برد اما پرسپولیس برابر نفت 1 ـ 1 کرد و به ملوان 2 ـ 1 باخت. برابر تیم های ذوب آهن، پدیده و صبا نتیجه پرسپولیس بهتر بوده است. راه آهن با ذوب آهن و صبا 2 ـ 2 کرد اما پرسپولیس ذوب آهن را 1 ـ صفر و صبا را 2 ـ صفر برد، راه آهن به پدیده 3 ـ صفر باخت اما پرسپولیس با پدیده 1 ـ 1 مساوی کرد.

16. 4 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

amir17 (17th September 2014), mansoor66 (18th September 2014), s A r A (17th September 2014), V a H i D (17th September 2014)

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    باز هم از درخشان عذر مي خواهم

مکاني:ديگر چنين رفتاري از من نخواهيد ديد

سوشا مکاني دروازه بان پرسپوليس در مصاحبه با ورزش سه از آمادگي خودش براي حضور در ترکيب قرمزها مي گويد .

به گزارش "ورزش سه"، او در مصاحبه ای پیش از بازی راه آهن قول می دهد دیگر مصاحبه تندی نخواهد کرد.

تمرین می کنم تا فرصت به من برسد

شرايطم خيلي خوب است. هميشه سعي ميکنم از نظر فني و بدني خودم را در شرايطي نگه دارم که کادرفني از من و هر بازيکن حرفهاي ديگري انتظار دارند. بعد از صحبتهايي که با کادرفني داشتم منتظر ميمانم و تمرين ميکنم تا به من فرصت برسد.

عقب نشینی نکردم

من جلونشيني نکردم که الان از مواضعم عقبنشيني کنم. دلايل خاص خودم را داشتم که تنها براي خودم قانع کننده بود اما بعد از صحبتهايي که با آقاي درخشان داشتم الان شرايط خوبي دارم.

باید رعایت کنم

من نگران آينده کاريام در پرسپوليس بودم اما همانطور که گفتم با صحبتهايي که با کادرفني داشتم متوجه شدم از اعتماد خوبي بين آنها برخوردار هستم و اين قوت قلبي براي من بود.
    به هر حال آقاي درخشان تازه يک روز بود که به تيم آمده بودند و من تصميم عجولانهاي گرفتم. بايد احترام خودم و مخصوصا سرمربي تيم را نگه ميداشتم و جايگاه ايشان را درک ميکردم. حفظ شان سرمربي چيزي است که هر بازيکني بايد آن را رعايت کند. اين هم برايم تجربهاي شد که از اين به بعد پس از هر برد و باختي و اصلا هر نتيجهاي سعي کنم يک روز کامل درباره اتفاقاتي که رخ ميدهد ابتدا فکر کنم و منطقي تصميم بگيرم.

به آقای درخشان کمک می کنیم

در مورد شرايط تيم بايد بگويم که کادرفني تازه به تيم اضافه شده و براي جا انداختن تفکرات خود به زمان نياز دارد. اين قانون فوتبال است. ما هم به عنوان بازيکن بايد به ايشان کمک کنيم تا هر چه زودتر بتواند تفکراتشان را در زمين پياده و اجرايي کند. تنها چيزي که ميتواند در اين شرايط پرسپوليس را به روزهاي اوج خود بازگرداند چند برد پياپي است. مطمئنا چند برد پياپي از نظر روحي و رواني به تيم کمک ميکند. اگر در رتبهبندي جدول خودمان را بالا بکشيم، تمام مشکلات و حرف و حديثها به پايان ميرسد. تيم بايد بالا باشد تا با آرامش بيشتري در زمين به ميدان برود. به نظرم تيمهايي که در بالاي جدول حضور دارند خيلي راحت ميتوانند کار کنند و فشار روي آنها نيست. اميدوارم بازي با راهآهن استارتي براي بردهاي پياپي پرسپوليس باشد.

دیگر چنین رفتاری نخواهید دید

جا دارد بار ديگر از شخص آقاي درخشان عذرخواهي کنم. از همه عذرخواهي ميکنم و مطمئن باشيد ديگر چنين رفتاري از سوشا نخواهيد ديد. من به عنوان يک بازيکن حرفهاي بايد جايگاه خودم را بدانم و شان خودم و سرمربي را حفظ کنم. از تمام هواداران عزيز پرسپوليس هم عذرخواهي ميکنم و اميدوارم با حمايت آنها پرسپوليس را به جايي که شان آن هست برسانيم.

18. 2 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mansoor66 (18th September 2014), s A r A (17th September 2014)

نام واقعی
    ترجیح میدم همون نهال صدام کنید
    شغل و حرفه
    بيكار*
    بازیکن محبوب
    Mehrdad Kafshgari
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,849 بار در 1,637 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    پيش بازي پرسپوليس-راه آهن (اينفوگراف)

پرسپوليس و راه آهن که ريشه تشکيل آنها به دهه 40 برمي گردد در آستانه 50 سالگي به مصاف هم مي روند.

به گزارش "ورزش سه"، راه آهن در سال 1317 مدتی با نام بنگاه سراسری راه آهن فعالیت خود را شروع کرد که ارتباطی با را آهن امروز ندارد و تاسیس راه آهن امروز به دهه 40 برمی گردد اما راه آهنی ها در زمان انصاری فرد سال 1317 را با شوق بسیار به عنوان سال تاسیس خود انتخاب کردند.

راه آهن و پرسپولیس دو تیم هم خانواده از حیث مربیان مشترک و بضاعت انسانی هستند، تیم های که موقعیت خوبی در جدول ندارند و حالشان خوب نیست بخصوص پرسپولیس که نسبت به موقعیت سال گذشته 7 پله سقوط کرده در حالی که راه آهن همان شرایط همه ساله را دارد. پرسپولیس و راه آهن برای خروج از بحران و رسیدن به شرایط آرمانی بی رحمانه به 3 امتیاز این دیدار می نگرند.

1. پرسپولیس با 9 و راه آهن با 8 امتیاز در پله های نهم و دهم جدول ایستاده اند. حداکثر رتبه ای که پرسپولیس و راه آهن برابر هم به دنبال کسب برد احتمالی، در شرایط دست به دست هم دادن ابر و ماه و خورشید و فلک، کسب خواهند کرد برای پرسپولیس رتبه هفتم و برای راه آهن رتبه هشتم است.

2. راه آهن با مدیریت حمید استیلی به مصاف پرسپولیس می رود، استیلی از سال 1377 و در شانزده سال گذشته به جز مقاطعی که معمولا از یک سال فراتر نرفته، همواره یک طرف مربیگری بازی در میدان، سرمربیگری، مشاوره مدیرعامل، حضور در هیات مدیره، مدیریت کمیته های مختلف و ... بوده و حالا به عنوان اولین مالک ـ سرمربی یک تیم در تاریخ لیگ برتر به مصاف تیم سابق می رود.

3. راه آهن امروز 7 مرد دارد که یا در زمین هستند یا روی نیمکت نشسته اند؛ نفراتی که سابقه حضور در پرسپولیس را دارند. امیر عابدزاده، شیث رضایی و بهادر عبدی در داخل میدان و حمید استیلی، احمدرضا عابدزاده، بهنام ابوالقاسمپور و علی لطیفی روی نیمکت. (علی لطیفی در مقطعی بازیکن کمکی پرسپولیس در جام باشگاه های آسیا بوده است.) به این افراد اضافه کنید نام نفراتی چون جعفر کاشانی، حسین کلانی و محمدرضا زادمهر که قرار است بعد از واگذاری رسمی باشگاه راه آهن به حمید استیلی به عنوان اعضای کمیته فنی و هیات مدیره انتخاب شوند.

4. پرسپولیس امروز دیگر علی دایی، رضا فروزانی، محمد مولایی و جواد منافی، مردانی از جمع راه آهنی های گذشته را ندارد. اما در داخل میدان آنها افرادی را دارند که به واسطه حضور علی دایی در پرسپولیس بعد از دو سال حضور در راه آهن به پرسپولیس آمده یا در این مقطع یار مشترک محسوب می شدند که البته بعضی از آنها دیگر در هیچ کدام از دو تیم نیستند مثل سامان آقازمانی. اما امید عالیشاه، حمیدرضا علی عسگر، علیرضا نورمحمدی، مهرداد کفشگری از مردان داخل میدان هنوز راه آهنی هستند.

5. پرسپولیس در طول تاریخ خود یکی از مطرح کنندگان عمده ستارگان راه آهن بوده است. نفراتی بسیار از ستارگان راه آهن بعدها به پرسپولیس پیوستند. مردان چونی بیوک وطن خواه، بهمن نوروزی، فریدون معینی، رضا وطن خواه، ابراهیم آشتیانی، کاظم سیدعلیخانی، جهانگیر فتاحی، محمدرضا زادمهر، غلامرضا فتح آبادی، ناصر محمدخانی، فرشاد پیوس، مجتبی محرمی، مرتضی فنونی زاده، منوچهر شفقتیان و علیرضا محمد. اما بازیکنانی هم داشته ایم که از پرسپولیس به راه آهن آمدند به جز نفراتی که از آنها یاد کردیم فرزاد آشوبی، مجتبی زارعی، فرشید کریمی، محمدرضا مامانی، حسین کعبی و ...

6. آخرین بازی بین پرسپولیس و راه آهن در 21 فروردین سال جاری انجام شد و طی آن پرسپولیس برابر راه آهن مساوی کرد چه بسا اگر پرسپولیس در آن بازی برنده می شد قهرمان لیگ گذشته بود اما راه آهن یکی ازتلخ ترین مساوی های تاریخ پرسپولیس را به این تحمیل کرد تا قهرمانی پرسپولیس را تیم سابق علی دایی از علی دایی بگیرد.

7. بیلان سابق عملکرد پرسپولیس و راه آهن از دورانی که راه آهنی ها به لیگ برتر برگشته اند عبارت از 7برد، 8 مساوی، 4 باخت، 24 گل زده و 19 گل خورده برای پرسپولیس.

8. بهترین برد پرسپولیس در تاریخ برابر راه آهن نتیجه 8 ـ1 در شهریور 63 و بهترین برد راه آهن برابر پرسپولیس نتیجه 4ـ3 در روز 17 اردیبهشت 91 بوده است.

9. میدان فقط یک یار محروم دارد محسن بنگر در زمین حضور ندارد اما 3 بازیکن 2 اخطاره در میدان هستند که می توانند به صورت بالقوه می توانند محروم شوند. ابراهیم کریمی از راه آهن، حمید علی عسگری و رضا حقیقی از پرسپولیس این نفرات هستند.

10. پرسپولیس و راه آهن برابر 6 حریفشان از 8 بازی گذشته مصاف مشترک داشته اند که اتفاقا فقط نتیجه آنها در یک بازی برابر بوده است آن هم بازی با تراکتورسازی که طی آن پرسپولیس 3 ـ 1 و راه آهن 4ـ1 به تراکتورسازی باخته اند. اما عملکرد راه آهن برابر نفت و ملوان بهتر بوده است. راه آهن 2 ـ 1 نفت و 1ـ صفر ملوان را برد اما پرسپولیس برابر نفت 1ـ1 کرد و به ملوان 2 ـ 1 باخت. برابر تیم های ذوب آهن، پدیده و صبا نتیجه پرسپولیس بهتر بوده است. راه آهن با ذوب آهن و صبا 2ـ2 کرد اما پرسپولیس را 1 ـ صفر و صبا را 2ـ صفر برد، راه آهن به پدیده 3 ـ صفر باخت اما پرسپولیس با پدیده 1 ـ 1 مساوی کرد.

بسه کاپیتان دیگه بلند شو

قلب هادی تاب بی تابی نداشت
    رفت و داغی سرخ بر دلها گذاشت

20. 2 کاربر مقابل از Nahal عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mansoor66 (18th September 2014), s A r A (17th September 2014)

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین