اسامي 12 بازيکني که معافيتشان باطل شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: اسامي 12 بازيکني که معافيتشان باطل شد

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

اسامي 12 بازيکني که معافيتشان باطل شد

سازمان ليگ اسامي 12 بازيکني که کارت معافيت سربازي آنها باطل شد را اعلام کرد.

به نقل از سایت سازمان لیگ، سازمان نظام وظیفه کارت معافیت 12 بازیکن فوتبال را باطل اعلام کرد و بر این اساس این بازیکنان نمی توانند تا تعیین وضعیت نظام وظیفه خود برای باشگاه هایشان بازی کنند. فهرست بازیکنانی که نام شان از سوی نظام وظیفه اعلام شده به شرح زیر است:

آرش افشین

وحید مشایی زاده

فربد دهکردی

ابراهیم صالحی

محمد معاوی

عباس عسگری

میلاد شیخی

توحید غلامی

میلاد مدیر روستا

کوشا بختیاری زاده

امیر شریفی

میثم کریمی

2. 3 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Hamzeh (16th September 2014), هوادار کریم (16th September 2014), V a H i D (16th September 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    توضیح مدیرروستا در خصوص کارت معافیت مسالهدار یکی از اقوام!

بانک ورزش - در بین اسامی 12 بازیکنی که کارت معافیت آنها از سوی سازمان نظام وظیفه عمومی باطل شده، نام میلاد مدیرروستا نیز دیده میشود. پس از اعلام نام این بازیکن، این شایعه بوجود آمد که وی فرزند علی اصغر مدیرروستا سرمربی پیشین تیم فوتبال پیکان است.

علی اصغر مدیرروستا با رد این مسئله اظهار داشت: این بازیکن از بستگان من است ولی فرزند من نیست. نام پسر من «ایلیا» است و هنوز 3،4 سال فرصت دارد که به سن قانونی برای رفتن به خدمت سربازی برسد!

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

4. 4 کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Hamzeh (16th September 2014), UniQue (16th September 2014), هوادار کریم (16th September 2014), V a H i D (16th September 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    حکم خليل زاده غيابي صادر ميشود
    بازيکنان مشکوک در تست پزشکي نظام وظيفه

بازيکناني که کارت پايان خدمتشان مشکل دارد امروز در کميسيون پزشکي شرکت کردند و تست دادند.

به گزارش "ورزش سه"، صبح امروز حسين ماهيني، احمد حسن زاده، احمد جمشيديان، بهنام افجه و ميثم بائو در تست کميسيون پزشکي نظام وظيفه شرکت کردند.

بازيکناني که کارت پايان خدمتشان با شبهه روبرو بود طبق قرار قبلي امروز در تست شرکت کردند و قرار است به زودي نتيجه آن اعلام شود. قرار بود در ميان بازيکنان اعلام شده شجاع خليلزاده هم خود را به کميسيون پزشکي معرفي و در تست کند که مدافع سپاهانيها حاضر نشد. گفته ميشود پرونده خليلزاده به صورت غيابي به شورا ارجاع شده تا درباره آن تصميم گيري شود.

6. کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

V a H i D (16th September 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    افشاگري بختياري زاده درباره کارتهاي پايان خدمت

سياوش بختياري زاده صحبت هاي جالب و تامل برانگيزي درباره کارت هاي معافي زده است.

سیاوش بختیاری زاده در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره بودن نام پسرش کوشا در بین اسامی کسانی که کارت جعلی داشته اند گفت :ابتدا باید بگویم نه تنهامن در جبهه حق علیه باطل حضور داشته ام بلکه خانواده ام زیر توپ و تانک در اهواز بوده اند.خداراشاکرم که از مظلومیت این جوانان قرار است دفاع کنم. از تمام نهادهایی که پی گیر این موضوع بوده اند تشکر می کنم.

وی در ادامه گفت :پسر من عضو باشگاه استقلال خوزستان بوده است و به او گفته اند قسمتی از قراردادت را به دلیل کارت پایان خدمت کم میکنیم. من به باشگاه رفتم و سه نفر حضور داشتند، اقای پورکیانی، بهمن روشنایی و یک نفر دیگر که اسمش را بعدا خواهم گفت و آنها به من گفتند با یکی از پادگانهای اهواز به توافق رسیده ایم تا مشکل سربازی بچه ها حل شود.

بختیاری زاده گفت : پسر من دانشجو است و نیاز به این کار نداشته است. او می توانست با موضوع جبهه من پایان خدمت بگیرد اما متاسفانه باشگاه استقلال خوزستان صحبت های دیگری با وی کرده اند.من می خواهم بدانم اکنون اقای پور کیانی ، روشنایی و ...چرا واقعیت ها را نمی گویند. این مسایل مربوط به دوسال پیش است .

پیشکسوت فوتبال خوزستان گفت: چرا اسامی مفسدین اقتصادی به دلیل حفظ ابرویشان اعلام نمی شود اما اسامی بازیکنان فوتبال جوان باید اعلام شود مگر آنها آبرو ندارند.

وی در انتها گفت: مطمین باشید اگر اقایان در این هفته جواب ندهند خیلی صحبت ها برای گفتن دارم و حتی اسم ...را به همراه خیلی چیزهای دیگر را در برنامه 90 می گویم.

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

ماهینی راهی شورایعالی پزشکی نظام وظیفه شد

• ۱۳۹۳/۰۶/۲۵
    وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال پرسپولیس امروز برای معاینات پزشکی در خصوص تایید کارت معافیتش راهی شورای عالی پزشکی نظام وظیفه شد.به گزارش وبسایت نود ، حسین ماهینی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس امروز به شورای عالی پزشکی نظام وظیفه مراجعه کرد تا معاینات دقیق بر روی وی در خصوص کارت معافیت از خدمتش انجام شود.

کارت معافیت این بازیکن در صورتی که تایید شود میتواند در ادامه بازیها برای پرسپولیس به میدان برود اما اگر این اتفاق نیفتد به احتمال فراوان توانایی همراهی با پرسپولیس را نخواهد داشت.

گفتنی است ماهینی و چند بازیکن دیگر امروز در این شورای پزشکی حاضر شدند و در ساعت ۱۳ هم این محل را ترک کردند.

ماهینی در همین رابطه گفت: بله امروز به شورای عالی پزشکی نظام وظیفه رفتم اما درباره مسائل فعلا حرف نمیزنم.

پاسخ این شورا به معاینات امروز این تعداد از بازیکن هفته آینده مشخص میشود و با این حساب ماهینی برای بازی با راهآهن مشکلی نخواهد داشت.