گروه 7-اخبار و حواشی-لیگ قهرمانان اروپا (چلسی-شالکه-اسپورتینگ-ماریبور)
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: گروه 7-اخبار و حواشی-لیگ قهرمانان اروپا (چلسی-شالکه-اسپورتینگ-ماریبور)

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

گروه 7-اخبار و حواشی-لیگ قهرمانان اروپا (چلسی-شالکه-اسپورتینگ-ماریبور)

تاپیک اختصاصی اخبار و حواشی گروه(7) مسابقات لیگ قهرمانان اروپا

تاپیک های متفرقه حذف خواهد شد

چلسی(انگلیس)

شالکه04(آلمان)

اسپورتینگ لیسبون(پرتقال)

ماریبور(اسلوونی)
    ویرایش توسط V a H i D : 17th September 2014 در ساعت 22:44

قــــــــــدیــــــــس

2. 3 کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (16th September 2014), s A r A (17th September 2014), V a H i D (16th September 2014)

نام واقعی
    sajjad
    استاتوس
    هیچی
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | Brazil
    تشکر شده 576 بار در 205 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    مغز متفکر شالکه بازی با چلسی را از دست داد

هوودس مغز متفکر و ملیپوش شالکه فرصت بازی با چلسی انگلیس در لیگ قهرمانان اروپا را از دست داد.

«بندیکت هوودس» روز گذشته از ناحیه لگن دچار آسیب شد. شدت آسیبدیدگی کاپیتان و گرداننده بازی آبیپوشان گیلزنکرشنی به حدی بود که به بیمارستانی در شهر هرنه انتقال یافت.

طبق اعلام کادر پزشکی این ستاره که اوایل تابستان با تیم ملی آلمان فاتح جام جهانی 2014 شد، نمیتواند در بازی فردا شب در ورزشگاه استمفوردبریج برای تیم تحت امر ینس کلر به میدان رود.

خداحافظ کاپیتان......
    مرد با وفار و مظلوم پرسپولیس

تسلیت

4. کاربر مقابل از sajjad polis عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (17th September 2014)

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

پیش بازی چلسی-شالکه؛کاستا در پی ادامه روند خوب خود

آی اسپورت- دو تیم چلسی و شالکه امشب در شب دوم از مرحله اول دور گروهی لیگ قهرمانان، در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت. مورینیو میخواهد این فصل با چلسی، سومین قهرمانی اروپایی اش را کسب کند و مسلما روی این رقابتها حساب ویژه ای باز کرده است.
    چلسی؛ کاستا در بهترین فرم
    چلسی در 4 بازی ابتدایی خود در لیگ عالی کار کرده و با 12 امتیاز در صدر جدول قرار دارد. مهم ترین عامل این صدرنشینی، بدون شک دیگو کاستاست که در 4 بازی، 7 گل به ثمر رسانده است. هر چند که مورینیو عنوان کرد که نباید از کاستا انتظار داشت که این فرم را ادامه دهد و همین روند گلزنی را داشته باشد، ولی کاستا میخواهد از فرم خوبش استفاده کند و بار دیگر توانایی های گلزنی خود را ثابت کند. فصل گذشته نیز دو تیم به مصاف یکدیگر رفتند که چلسی عملکرد خوبی مقابل شالکه داشت و 6 گل به آنها زد. دو گل تورس، دو گل اتوئو و یک گل را دمبا با به ثمر رساندن که حالا هیچکدام در چلسی نیستند. تنها مصدوم چلسی دروگبا است که وضعیتش برای این بازی در حال بررسی است.
    شالکه؛ در پی توقف روند شکستها
    شالکه اوضاع خیلی خوبی ندارد. آنها در 5 بازی اخیر خود، 4 شکست و یک مساوی تجربه کردند. ینس کلر، سرمربی این تیم به شدت تحت فشار است. تعداد مصدومین شالکه بسیار بالاست و همین مومضوع صدمه ی زیادی به تیم وارد کرده است. فیلیپه سانتانا، ماتیپ،کیرشهف، گیفر، ساعد کولاسیناچ، گورتزکا و فارفان مصدومین شالکه برای بازی امشب هستند و درکسلر نیز کاملا آماده نیست.

قــــــــــدیــــــــس

6. کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (17th September 2014)

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    مورینیو : می خواهم آقای منحصربفرد بشوم

وبسایت رسمی برنامه نود - خوزه مورینیو بدنبال دستاوردی منحصربفرد که همان بردن لیگ قهرمانان با سه تیم مختلف است می باشد .به گزارش وبسایت نود، سرمربی چلسی باور دارد که تیمش این فصل توانایی قهرمانی در اروپا را دارد .مورینیو در کنفرانس خبری خودش گفت :" این رقابت ها بخشی از تاریخ من است و من هم عضوی از تاریخ این رقابت ها هستم . ساده است . اگر من یکبار دیگر این جام را ببرم که می شود با سه باشگاه مختلف این جام را فتح کردم و این دستاورد منحصربفرد و بی همتایی است .حتی اگر هم بار دیگر قهرمان این جام نشوم چند مربی بزرگ دیگر این جام را یکبار و حتی اصلا نبردند ؟بطور مثال بزرگترین مربی تاریخ این کشور ( منظورش فرگوسن است ) این جام را دو بار برده است . اگر از همین لحظه هیچ بازی را در لیگ قهرمانان نبرم باز هم نامم در تاریخ این رقابت ها ثبت شده است .مشخصا بدنبال دوباره بردن این جام هستم ولی در حال حاضر من به بازی نکردن در لیگ اروپا فکر می کنم . می خواهم که از گروه صعود کنیم چون رفتن به لیگ اروپا برای این گروه از بازیکن ها و پرستیژ این باشگاه بد است . باید صعود کنیم و هر کاری برای محقق شدن این امر انجام می دهیم .من در فصل دوم حضورم در چلسی هستم و فکر می کنم که نسبت به پارسال تیم بهتری داریم . "

قــــــــــدیــــــــس

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    تيم آماده مورينيو برابر حريف بحران زده

پيش بازي چلسي – شالکه

ديگو کاستا که تا به حال در اين فصل 7 گل زده است، به دنبال ادامه روند گلزني اش برابر شالکه بحران زده است.

به گزارش "ورزش سه"، دیگو کاستا در بازی چهار شنبه شب چلسی برابر شالکه در استمفورد بریج، به دنبال ادامه شروع درخشانش در بازی های این فصل است.

این بازیکن برزیلی الاصل که سال گذشته با گلی که برای اتلتیکو مادرید زد، یکی از عوامل حذف چلسی در مرحله نیمه نهایی بود، از زمان حضورش در چلسی درخشش خیره کننده ای داشته است. او بعد از اینکه در 3 بازی اول چلسی در لیگ برتر، 4 گل به ثمر رساند، در برتری 4-2 یکشنبه شب آبی پوشان مقابل سوانزی، هت تریک کرد. با این شروع فوق العاده، دیگو کاستا در حال حاضر با 4 گل فاصله نسبت به نفر دوم، در صدر جدول گلزنان قرار دارد. طرفداران چلسی امیدوارند او همین روند را در لیگ قهرمانان هم ادامه دهد. با حضور کاستا در چلسی، او از سوی عده ای با مهاجمان افسانه ای تاریخ این باشگاه مانند دیدیه دروگبا مقایسه شد ولی این بازیکن 25 ساله مصمم است به یک اسطوره ی دیگر برای طرفداران این باشگاه تبدیل شود.

او گفت: "بازی کردن در چلسی برای هر مهاجمی سخت است. هر مهاجمی شیوه بازی و ویژگی های خاص خودش را دارد ولی موفقیت یک مهاجم به فرم کل تیم وابسته است. اگر تیم خوب کار نکند، از من به تنهایی هیچ کاری بر نمی آید. همه چیز به تیم بستگی دارد. شاید دلیل موفقیت من، بازی خوب کل تیم باشد. من تمام سعی خودم را می کنم و امیدوارم در ادامه هم همینقدر خوب باشم ولی در هر حال فوتبال است و زمانی می رسد که نمی توانم گل بزنم."

ژوزه مورینیو که تیمش با کسب بیشترین امتیاز ممکن از 4 بازی صدرنشین بلامنازع لیگ برتر است، با توجه به مصدومیت جزئی کاستا، حضور او در بازی با شالکه را به عنوان یک "ریسک" توصیف کرد ولی تا اینجای کار شرایط دیگو کاستا در همه بازی ها به همین صورت بوده است. مورینیو از شخصیت جنگنده دیگو کاستا و تمایل او به حضور در میدان علیرغم مصدومیت تمجید کرد. او گفت: "حضور دیگو کاستا در بازی با اورتون، در بازی تیم ملی اسپانیا و در بازی برابر سوانزی یک ریسک محسوب می شد ولی او در هر 3 مسابقه حاضر شد. حالا حضور او در بازی با شالکه هم ریسک محسوب می شود ولی هیچ کس نمی تواند جلوی بازی کردن او را بگیرد."

برخلاف مورینیو، ینس کلر، مربی شالکه، به دلیل اینکه تیمش در 3 بازی اول بوندس لیگا پیروز نشده، تحت فشار زیادی قرار دارد. با اینکه شالکه در بازی دوم برابر بایرن مونیخ قدرتمند یک تساوی بدست آورد ولی دو شکست برابر هانوفر و مونشن گلادباخ آنها را در شرایط بحرانی قرار داده است.

آنها در بازی آخرشان در بوندس لیگا، فلیپه سانتانا، ژوئل ماتیپ و جان کرشف را در اختیار نداشتند و جولیان درکسلر و مکس میر هم به دلیل ناآمادگی نیمکت نشین بودند. همچنین فابین گیفر، سعید کولاسیناچ، لئون گورتسکا و جفرسون فارفان دچار مصدومیت های طولانی مدت هستند. جنس کلر گفت: "نکته اصلی این نیست که چه کسی برای بازی بعد آماده خواهد شد، ما بیشتر به دنبال این هستیم که بازیکن دیگری مصدوم نشود."

این دو تیم فصل قبل هم با یکدیگر هم گروه بودند که چلسی در هر دو بازی رفت و برگشت با نتیجه قاطع 3-0 پیروز شد.

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    دروگبا جانشين ديگو کاستا

در اولين هفته از دور گروهي رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا از دقايقي قبل چلسي در استمفورد بريج در برابر شالکهي آلمان به ميدان رفته است.

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم ساحل عاجی چلسی پس از فینال سال ۲۰۱۲ دوباره در برابر دیدگان هواداران چلسی به میدان رفته و مورینیو به کاستا که از یک مصدومیت مزمن همسترینگ رنج میبرد برای بازی حساس یکشنبه برابر منچستر سیتی استراحت داده است. فیلیپه لوییز که به ترکیب تیم ملی برزیل دعوت شده در این بازی به جای سزار آسپلیکوئتا در دفاع چپ بازی میکند و رامیرز قدرتی در میانهی میدان جانشین اسکار فانتزیباز شده تا سسک فابرگاس آزادی عمل بیشتری برای حرکت رو به جلو داشته باشد.

ترکیب چلسی (۱-۳-۲-۴):

کورتوآ؛ ایوانوویچ، کیهیل، تری، فیلیپه لوییز؛ ماتیچ، فابرگاس؛ رامیرز، ویلیان، هازارد؛ دروگبا.

ذخیرهها:

چک، زوما، آسپلیکوئتا، میکل، اسکار، رمی، دیهگو کاستا.

ترکیب شالکه (۱-۳-۲-۴):

فارمان؛ هوگر، آیهان، نویشتاتر، فوشس؛ بواتنگ، آوگو؛ سام، مایر، دراکسلر؛ هونتلار.

ذخیرهها:

وتکلو، فریدریش، کلمنس، چوپو موتینگ، اوباسی، بارنتا، آودیجاج.

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    چلسی 1-1 شالکه: ضد حال به سبک آلمانی

شالکه موفق شد در خانه چلسی به یک امتیاز با ارزش دست پیدا کند

آی اسپورت-چلسی در اولین گام در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان در خانه مقابل شالکه با تساوی 1-1 متوقف شد.
    گزارش کامل تا لحظاتی دیگر

ترکیب دو تیم:

چلسی: کورتوا، ایوانوویچ، تری، کیهیل، فلیپه لوئیز، ماتیچ، فابرگاس، رامیرس، ویلیان، آزارد، دروگبا

شالکه: فارمن، هوگر، آیهان، نویشتتر، فوچس، آئوگو، مهیر، بواتنگ، دراکسلر، سیدنی سم، هونتلار

گل ها:

دقیقه 11: فابرگاس در میانه زمین توپ را از مه یر گرفت و بعد از یک و دو با آزارد، با یک شوت دیدنی، دروازه فارمن را باز کرد

دقیقه 62: روی اشتباه فابرگاس، درکسلر صاحب توپ شد و روی ارسال خوب او، هونتلار با یک ضربه دیدنی، گل تساوی را به ثمر رساند

قــــــــــدیــــــــس

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

هونتلار: یک گل احمقانه خوردیم

هونتلار مدعی شد که گل چلسی پس از خطا روی مکس میر به ثمر رسید.

آی اسپورت- کلاس یان هونتلار، ستاره شالکه پس از تساوی 1-1 تیمش مقابل چلسی عنوان کرد که گل اول چلسی با خطا روی بازیکن شالکه به ثمر رسیده است.
    فابرگاس با تکل روی مکس میر توپ را در اختیار گرفت و بسیاری ، این صحنه را خطا میدانستند و هونتلار نیز همین عقیده را دارد.

او گفت: " بسیار خوب کار کردیم مخصوصا در نیمه دوم. در نیمه اول کمی نامطمئن بودیم، البته یک گل احمقانه خوردیم. مثل فصل پیش بود. باید این روند را متوقف کرد زیرا به راحتی حریف را در موقعیت گل قرار میدهیم. باید بیشتر آماده باشیم. جنگیدیم و دوندگی بالایی داشتیم. وقتی موقعیت گلزنی داشتیم، توپها را به گل تبدیل کردیم."

قــــــــــدیــــــــس

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

عصبانیت مورینیو از سوال درباره وضعیت دروازه بانهای چلسی

مورینیو عنوان کرد که تصمیم تنها با اوست.

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی از تکرار سوالها درباره وضعیت دروازه بان ها و بازی کردن پتر چک، ابراز ناراحتی و عصبانیت کرد..
    با بازگشت کورتوا به چلسی، پتر چک، دروازه بان فیکس آبی ها پس از 10 سال نیمکت نشین شد و شایعات زیادی مبنی بر جدایی او مطرح شد. مورینیو در 4 بازی ابتدایی کورتوا را فیکس کرده و به نظر میرسد گلر بلژیکی، در طول فصل انتخاب اول مورینیو خواهد بود.
    با این حال، در تمام کنفرانسهای خبری درباره این موضوع از مورینیو سوال میشود و او شب گذشته پس از مطرح شدن این سوال، از کوره در رفت.
    او گفت: " قبول نمیکنم که هر هفته شما از من راجع به وضعیت دروازه بانها سوال کنید. اگر این را بپرسید، باید هر هفته بپرسید چرا این دفاع راست، چرا این دفاع چپ یا چرا این دفاع وسط. این ها انتخابهای من است. بین خودتان میتوانید بحث کنید و نظر خود را داشت هباشید ولی برای من، این تنها یک تصمیم است و نمیتوانم بیشتر از این نظری بدهم.

دلیلش این است که من دو دروازه بان فوقالعاده دارم. این نظر من است ولی فکر میکنم که دو دروازه بان بسیار خوب دارم. این یک وضعیت فوقالعاده برای من و چلسی است."

قــــــــــدیــــــــس

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

سرمربی شالکه: به تیمم افتخار می کنم

شب گذشته در پایان نخستین دور از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، شالکه به نتیجه خوبی دست یافت و در ورزشگاه استمفوردبریج چلسی انگلیس را یک بر یک متوقف کرد.

آی اسپورت- ینس کلر، سرمربی شالکه، پس از تساوی 1-1 تیمش مقابل چلسی، از نمایش شاگردانش ابراز خشنودی کرد.
    شب گذشته در پایان نخستین دور از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، شالکه به نتیجه خوبی دست یافت و در ورزشگاه استمفوردبریج چلسی انگلیس را یک بر یک متوقف کرد.
    شالکه سال گذشته در هر دو دیدار رفت و برگشت با سه گل مغلوب چلسی شده بود اما شب گذشته در اولین دیدار این فصل شان در لیگ قهرمانان، توانستند در استمفوردبریج آبی ها را متوقف کنند.

ینس کلر» به خبرنگاران گفت:" بسیار خوشحال هستم و به تیمم افتخار میکنم. آنچه شالکه امشب در بازی نشان داد، خارقالعاده بود. تیم آنقدر خوب کار کرد که صاحب موقعیتهای متعددی برای گلزنی شد.

باید تلاش کنیم بعد از این تساوی به ثبات برسیم و افت و خیز نداشته باشیم. اگر به این هدف دست یابیم، میتوانیم در لیگ قهرمانان، بوندسلیگا و کلا همه مسابقات، نتایج خوبی بگیریم."

قــــــــــدیــــــــس

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین