تسویه مالی پرسپولیس با دستیاران داییدر حال حاضر طلب خود دایی باقی مانده که بستگی به زمان حضور او در باشگاه و نحوه توافق با مسئولان دارد.


آی اسپورت- باشگاه پرسپولیس با دستیاران علی دایی تسویه حساب کرد.
به گزارش آی اسپورت و به نفل از ایسنا، کادر فنی سابق پرسپولیس پس از برکناری از این تیم بلافاصله جلسهای با حمیدرضا سیاسی، رئیس هیات مدیره باشگاه برگزار کردند و با وجود ناراحتی از نحوه برکناریشان، راضی شدند که درصد زیادی از مبلغ قرارداد خود را ببخشند.
بهمن دهقان که به عنوان نماینده دستیاران دایی برای دریافت مطالباتشان انتخاب شده بود، توانست در مذاکره با سیاسی رضایت دو طرف را برای پرداخت بخشی از پول که مورد توافق دوطرف باشد، جلب کند. بر همین اساس سیاسی در روزهای اخیر با تکتک دستیاران دایی (افشین پیروانی، محمد دایی، رضا فروزانی، جواد منافی، بهزاد غلامپور و محمدرضا مولایی) تسویه حساب کرد و در حال حاضر طلب خود دایی باقی مانده که بستگی به زمان حضور او در باشگاه و نحوه توافق با مسئولان دارد.
پیش از این علی دایی اعلام کرده بود که طلب خود از پرسپولیس را فقط تا زمانی که در این تیم کار کرده از باشگاه دریافت میکند. سیاسی با تایید این خبر به ایسنا گفت: فعلا دایی برای مذاکره در این زمینه به باشگاه مراجعه نکرده و هر زمان که بیاید، مخلص او هستیم و با توافق با یکدیگر طلبش را پرداخت میکنیم.