حذف بازیکن مصدوم منصفانه است؟/پرسپولیس نوروزی را فقط از لیست لیگ برتر کنار بگذارد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: حذف بازیکن مصدوم منصفانه است؟/پرسپولیس نوروزی را فقط از لیست لیگ برتر کنار بگذارد

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

Post حذف بازیکن مصدوم منصفانه است؟/پرسپولیس نوروزی را فقط از لیست لیگ برتر کنار بگذارد

مصدومیت طولانی مدت رضا نوروزی و تصمیم درباره کنار گذاشتن وی از فهرست سرخپوشان این روزها محل اختلاف باشگاه پرسپولیس و رضا نوروزی شده است.

از یک طرف باشگاه پرسپولیس معتقد است حضور او در فهرست کمکی به پرسپولیس نمی کند و باعث ضربه خوردن این تیم به دلیل نداشتن بازیکن در نوک خط حمله می شود و از طرف دیگر نوروزی معتقد است این اتفاقات در فوتبال طبیعی است و نباید نام وی را از فهرست خارج کنند وگرنه باید پولش را کامل بدهند.

راه حل سومی برای حل مشکل بوده و آن حذف نام نوروزی از فهرست لیگ برتر و رد کردن نام وی برای مسابقات باقی مانده لیگ قهرمانان آسیا پس از پایان دوران مصدومیت اوست.

سرخپوشان پیش از این یک بار دیگر هم تجربه چنین اتفاقی را دارند و در لیگ هشتم زمانی که میثاق معمارزاده در مسابقات ابتدای فصل مصدوم شد نام وی از فهرست پرسپولیس در لیگ برتر حذف شد اما در لیگ قهرمانان آسیا برای تیم وینگادا به میدان رفت.

فصل جدید مسابقات لیگ قهرمانان آسیا هر سال اوایل اسفندماه آغاز می شود و تا آن زمان مصدومیت نوروزی هم برطرف شده و پرسپولیسی ها می توانند با خروج نام یکی از بازیکنان امید یا زیر 21 سال خود نام مهاجم خود را به عنوان یکی از بازیکنان تیم برای حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا رد کنند.

2. 5 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

στρατιώτης-313 (17th September 2014), mansoor66 (17th September 2014), Nahal (17th September 2014), Terminator2731 (17th September 2014), Zayed FC (17th September 2014)

نام واقعی
    سیداکبر حسینی
    استاتوس
    پرسپولیس زلزله
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 537 بار در 310 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    اکه این کارو نکنیم فردا روزی قصه پولادی شروع میشه خدایی مگه کم خرج این پولادی شد که حالا میگه من دیگه واسه این تیم بازی نمیکنم

4. کاربر مقابل از redman-54 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

H A N I Y E H (17th September 2014)

نام واقعی
    محمد
    استاتوس
    خدایا زمین را با ظهور زنده کن؛ اللهم عجل لولیک الفرج ...
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,746 بار در 1,604 ارسال
    Blog Entries
    1
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    امیدوارم کاس ای زیر نیم کاسه نباشه ...

همه بیاین تو ... میخواهیم امام زمان (عج) رو خوش حال کنیم
    ...

گرگ ها زوزه می کشند ..

قلب هامان با ترس می زند ..

شیعه خانه ات دارد خراب می شود ..

جان
    مادرت زهرا کمکمان کن ...

نقشه ها دارند برایمان آقا ...

6. کاربر مقابل از στρατιώτης-313 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    مگر در خیابان مصدوم شدم که کنارم بگذارند

مهاجم مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به بحث خط خوردنش از فهرست این تیم گفت: هیچ جای دنیا با بازیکن مصدوم چنین برخوردی نمی کنند.

به گزارش ایفنام و به نقل از خبرگزاری تسنیم، رضا نوروزی در مورد تصمیم درخشان برای خط زدن نامش از فهرست پرسپولیس گفت: به هر حال ایشان به این نتیجه رسیده که تیم نیاز به مهاجم دارد و چنین تصمیمی گرفته است ولی سؤال من این است که غیر از ایران، کجای دنیا با بازیکن مصدوم چنین برخوردی می کنند؟ در سطح اول فوتبال اروپا بسیاری از بازیکنان درجه اول یا درجه دوم و سوم مصدوم شدند ولی شما کجا دیدید که بازیکن را بلافاصله کنار بگذارند؟ من حرفی نمی زنم و قضاوت را در این خصوص به مردم و هواداران پرسپولیس می سپارم.

وی در ادامه افزود: ما ایرانی ها همیشه از انسانیت و وفاداری حرف می زنیم ولی وقتی چنین اتفاقاتی می افتد خیلی چیزها را فراموش می کنیم. مگر من در وسط خیابان مصدوم شدم که می خواهند کنارم بگذارند؟! همه دیدند در یک بازی رسمی مقابل ملوان مصدوم شدم و در بازی محلی مصدوم نشدم. اگر در خانه یا خیابان مصدوم می شدم آن وقت قضیه فرق می کرد. من حرف خاصی ندارم و در این سال ها هم بارها از عشق و علاقه ام به پرسپولیس حرف زدم. حالا هم هواداران می توانند بهترین قاضی باشند.

نوروزی در پاسخ به این سؤال که «بالاخره برای خارج شدن نامت از لیست پرسپولیس چه تصمیمی خواهی گرفت؟»، گفت: یک طرف قرارداد من هستم و راضی بودن من هم مهم است. اگر قرار است باشگاه چنین کاری را انجام دهد باید پول قراردادم را به طور کامل پرداخت کرده و رضایت نامه ام را بدهند. من دوست ندارم جدا شوم و می خواهم برگردم تا برای پرسپولیس گل بزنم و غیبتم را جبران کنم ولی ظاهراً باشگاه تصمیم دیگری دارد.

وی در مورد وضعیت مصدومیتش گفت: ١٦ روز از جراحی ام گذشته و خوشبختانه یکی از عصاها را کنار گذاشته ام. شرایط پایم خوب است، زانویم ورم ندارد و به خوبی خم و راست می شود. در حال حاضر فیزیوتراپی می کنم و روز یکشنبه هم بخیه های را کشیدم. تلاش می کنم تا پنج ماه دیگر به میادین فوتبال برگردم.

8. کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

V a H i D (17th September 2014)

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

درخواست جالب پرسپولیس از این بازیکن؛ امسال بازی نکن، فصل بعد تو را میگیریم!
    پرسپولیسی ها قصد دارند مهاجم مصدوم خود را متقاعد کنند نسبت به خروج نامش از فهرست معترض نباشد.

، رضا نوروزی در ابتدای فصل جاری با مصدومیت مواجه شد و به همین دلیل قرمزها نام وی را از لیست خارج کرده اند تا بازیکن جدید جذب کنند.

نوروزی اما به این مسئله معترض است و عقیده دارد پرسپولیسی ها باید منتظر بازگشت وی می ماندند ضمن اینکه خواستار دریافت کامل مبلغ قرارداد این فصل خود شده است.

نوروزی که قراردادی دو ساله دارد تنها با فسخ قرارداد سال آینده خود موافق بود اما پرسپولیسی ها به وی اطمینان خاطر داده اند برای فصل آینده از وی استفاده خواهند کرد به شرطی که اکنون مشکلی با خروج نامش از فهرست نداشته باشد.

10. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: