افشاگری بازیکن سابق فولاد علیه مديرعامل. برای پدرم سابقه جبهه درست کردند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: افشاگری بازیکن سابق فولاد علیه مديرعامل. برای پدرم سابقه جبهه درست کردند

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

iran league افشاگری بازیکن سابق فولاد علیه مديرعامل. برای پدرم سابقه جبهه درست کردند

افشاگری بازیکن سابق فولاد علیه مديرعامل
    دهکردی پول كارت پايانخدمت مرا داد/ برای پدرم سابقه جبهه درست کردند/ فولاد بلايي سر من آورد كه خانوادهام از هم پاشيد

بانک ورزش – اعلام اسامی بازیکنان پرونده معافیتهای سربازی پس از یک توقف چند روزه بار دیگر خبرساز شد. یکی از کسانی که در لیست دوم اعلامی از سوی سازمان لیگ نامش آمده بود، میثم کریمی، بازیکن سابق فولاد خوزستان است. میثم کریمی در گفتگو با بانک ورزش، مسایلی را عنوان کرد که میتواند ابهامات این پرونده جنجالی را روشنتر کند.

فکر میکردی اسم تو در لیست سربازهای جعلی سازمان لیگ باشد؟
    اصلا فکرش را هم نمیکردم. چرا که به من گفتند کارت پایان خدمتت را قانونی گرفتهایم اما حالا میبینم که همهاش دروغ بوده و آبرو و پولم را سر اعتماد به مدیرعامل باشگاه فولاد از دست دادهام. 4 ماه است ازدواج کردهام و وقتی اسمم در سایتها مطرح شد، آبرویم پیش خانواده همسرم و مردم رفت.

مگر مدیرعامل فولاد کارت پایان خدمت تو را گرفت که میگویی به او اعتماد کردهای؟
    من یک روز سر تمرین بزرگسالان فولاد بودم که علی کعبی، بازیکن فولاد نوین مرا دید و گفت حالا که داری در فولاد فیکس بازی میکنی، بیا کارت پایان خدمتت را درست کنم تا در فوتبالت پیشرفت کنی. من هم قبول کردم و او گفت اگر میخواهی این کار را برایت انجام دهم برو باشگاه و بگو که تماس بگیرند. رفتم باشگاه و ماجرا را به دهکردی گفتم.
    آن زمان مجید جلالی سرمربی فولاد بود و من فیکس بازی میکردم. وقتی رفتم باشگاه ابن قاسم سرپرست تیم هم حضور داشت. به دهکردی گفتم کعبی گفته باید 20 میلیون بدهم. دهکردی با یک نفر تماس گرفت و گفت به دوستتان بگویید کار میثم کریمی را درست کند.
    من به دهکردی گفتم 20 میلیون ندارم الان بپردازم، از قراردادم کم کنید. دهکردی به من گفت از قراردادت کم نمیکنیم و خودمان این مبلغ را میپردازیم اما یک سال دیگر قراردادت را با ما تمدید کن. من هم قبول کردم و قراردادم را تمدید کردم، اما آخر فصل دیدم که آن 20 میلیون را هم از قراردادم کم کرده بودند.

بعد چه شد؟
    مدارک را از خانه برداشتم و رفتم پلیس 10+ و مدارکم را به فردی به نام محیاپور که کعبی گفته بود تحویل دادم و قرار شد از طریق پلیس 10 + پیگیری کنم و بعد از مدتی کارت پایان خدمتم از طریق پست به دستم رسید. 4 ماه است ازدواج کردم. الان پدرخانمم میگوید چرا به ما نگفتی کارت پایان خدمتت جعلی است. دیواری کوتاهتر از ما پیدا نکردند و فقط اسم ما را آوردهاند.

هنوز هم بازیکن فولاد هستی؟
    نه، من در زمان جلالی بازیکن ثابت تیم بودم اما زمان آقای فرکی بازی به من نرسید و برای همین از فولاد بیرون آمدم و به صنعت نفت آبادان رفتم. البته این مسایل هیچ ربطی به آقای فرکی نداشت و من مشکلی با ایشان نداشتم.
    زمان جلالی هم میگفتند ما تو را بازی میدهیم نه جلالی. نمیدانم گناه من که جوان هستم چیست. هم پولم رفت و هم آبرویم. آنها در حق من نامردی کردند. حتی به دروغ دلیل جدایی مرا از فولاد اینگونه اعلام کردند که چون قلیان میکشیدم، بیرونم کردند. یکی از همسایههای پدرخانمم در باشگاه فولاد کار میکند و او گفته چون قلیان میکشد... به خدا دروغ میگویند من اصلا اهل قلیان نیستم. آنها زندگی مرا با این کارشان نابود کردند.

کعبی چه نوع معافیتی برای تو گرفت؟
    برای پدرم سابقه جبهه درست کردند، پدر من جبهه رفته بود اما نه این مدتی که آنها درست کردند.

الان از کعبی خبری داری؟
    بعد از اینکه در رسانهها اسمم را دیدم، خیلی سعی کردم با او تماس بگیرم اما ناپدید شده است. هر چه دنبالش میگردم نیست. من گول حرفهای کعبی و باشگاه فولاد را خوردم.
    درحال حاضر دانشجوی فوق دیپلم هستم و میتوانم برای لیسانس هم ادامه تحصیل بدهم و با کارت پایان خدمت درس میخوانم. مقصر تمام این اتفاقهایی که برای من افتاد و آبرویم رفت، دهکردی است و باید یک روز جواب این کارهایش را بدهد.

مشخص شده چه محکومیتی برایت در نظر گرفتهاند؟
    شنیدهام تاریخ اعزامم هم مشخص شده است. فولاد بلایی سر من آورد که خانوادهام از هم پاشیدند. حالا باید با رباط پاره و آبروی رفته نزد خانواده همسرم در سن 24 سالگی به سربازی بروم. امیدوارم یک نفر پیدا شود و با عاملان اصلی این ماجرا برخورد کند.

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

2. 2 کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaMiN (17th September 2014), Terminator2731 (17th September 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    افشاگری بختیاریزاده از پشت پرده کارتهای مسالهدار
    به اسم کمک به پادگان، برای کارت پایان خدمت پول گرفتند/ اسامی عاملان اصلی را فقط در برنامه 90 افشا میکنم

بانک ورزش – یکی از بازیکنانی که نامش در لیست افرادي که کارتهای مسالهدار پایان خدمت داشتهاند قرار دارد، کوشا بختیاریزاده، پسر سیاوش بختیارزاده بازیکن سابق استقلال اهواز بود.

سیاوش بختیاریزاده در گفتگو بابانک ورزش، پرده از اتفاقاتی که طی این سالها در فوتبال خوزستان رخ داده برداشت و گفت: یک روز کوشا آمد خانه و به من گفت از باشگاه گفتهاند 10 میلیون بدهید و کارت پایان خدمت بگیرید. من هم به او گفتم تو دانشجو هستی و من هم سابقه جبهه دارم و نیاز به این کارها نیست.

پس از این ماجرا یک روز به باشگاه رفتم و با مدیریت استقلال صنعتی خوزستان در این باره صحبت کردم. آنها گفتند فولاد هم چنین کاری را انجام میدهد.

افراد حاضر در آن جلسه که فقط اسامیشان را در برنامه 90 اعلام میکنم،

به من گفتند تو رزمنده بودهای و نمیخواهی 10 میلیون به یکی از پادگانهای نظامی کمک کنی؟ گویا بهانه آنها کسری بودجه آن پادگان برای حصار کشیدن اطراف پادگان بود.
    من هم قبول کردم و کارت پایان خدمت کوشا را برای ما گرفتند. حتی در آن جلسه گفتند قرارداد 50 میلیونی کوشا را برای فصل بعد 70 میلیون میبندند.

سیاوش بختیاریزاده در ادامه گفت: لطف خدا بود تا این ماجرا رو شد تا پای عاملان اصلی هم وسط بیاید. چرا باید یک سری جوان مظلوم اینقدر تحت فشار روحی و روانی قرار بگیرند. آقایان میگویند برای مفسدان اقتصادی باید حفظ آبرو شود و اسامیشان اعلام نشود، اما کسانی که با آبروی این جوانها بازی کردهاند و باعث تخریب شخصیتی آنها شدهاند، هیچ اسمی از آنها برده نمیشود.

بازیکن سابق استقلال اهواز ضمن درخواست از عادل فردوسیپور گفت: جمع سالهای بازیگری خانواده بختیاریزاده 150 سال است، اما عادل در این 12 سال هیچ موقع نگذاشت ما صحبت کنیم. از او میخواهم 5 دقیقه به من فرصت دهد تا با حضور در استودیو برنامهاش چشم در چشم 70 میلیون ایرانی، واقعیتها را بگویم.

بختیاریزاده در ادامه افزود: تمام این کارتها طبق روال قانونی انجام شده و من میدانم
    مسوول تمام این کارتهای جعلی داماد یکی از مسوولان استقلال صنعتی اهواز بود.
    پس از اینکه این قضیه رسانهای شد،من به همراه کوشا در سالن بیلیارد بودم که یک فردی با شماره ایرانسل با من تماس گرفت و آمد پیش من. او از من خواست سکوت کنم و هیچ حرفی نزنم، حتی قول داد که کار کوشا انجام میشود و مشکلی برای او پیش نمیآید.

ویرایش توسط ADEL.GH.K : 17th September 2014 در ساعت 16:11

4. 2 کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaMiN (17th September 2014), Terminator2731 (17th September 2014)

نام واقعی
    HOSEIN
    استاتوس
    اول پرسپولیس بعد .....
    شغل و حرفه
    دانشجوی کامپیوتر ( Network)
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Portugal
    تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    خودشون دارن خودشون رو لو میدن .....
    قهرمانی با تبانی و تقلب .....
    تا ابد در قلب ما خواهی ماند ............ درود به روح مقدست ای مرد

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    تا زمانی ک یه فکر اساسی برا سربازی فوتبالستا نکنن همین جریانا هست . باشگاه ها با هزار زحمت بازیکن تربیت می کنن . موقعی ک می خوان استفاده کنن . این بازیکنا باید برن ملوان و فجر و تراکتور و ....
    اینا همه ب کنار . من هنوز نفهمیدم تراکتور با چه استدلالی بازیکن سرباز می گیره .

نام واقعی
    HOSEIN
    استاتوس
    اول پرسپولیس بعد .....
    شغل و حرفه
    دانشجوی کامپیوتر ( Network)
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Portugal
    تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط *A^D^E^L* نمایش پست ها
    تا زمانی ک یه فکر اساسی برا سربازی فوتبالستا نکنن همین جریانا هست . باشگاه ها با هزار زحمت بازیکن تربیت می کنن . موقعی ک می خوان استفاده کنن . این بازیکنا باید برن ملوان و فجر و تراکتور و ....
    اینا همه ب کنار . من هنوز نفهمیدم تراکتور با چه استدلالی بازیکن سرباز می گیره .
    تراکتور رو فکر کنم چسبوندن به سپاه قدس !
    تا ابد در قلب ما خواهی ماند ............ درود به روح مقدست ای مرد

8. کاربر مقابل از Terminator2731 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ADEL.GH.K (17th September 2014)

کلمات کلیدی این موضوع