کی روش: فقط ۲ نفر نام دستیار ایرانی ام را می دانند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کی روش: فقط ۲ نفر نام دستیار ایرانی ام را می دانند

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

کی روش: فقط ۲ نفر نام دستیار ایرانی ام را می دانند

کی روش: فقط ۲ نفر نام دستیار ایرانی ام را می دانند/ به دودستگی و تفرقه در تیم ملی علاقه ای ندارم

کارلوس کی روش که برای انجام هماهنگی های لازم در مورد اردوی پرتغال امروز در فدراسیون فوتبال حاضر شده بود، در این مورد گفت: ما کارهای معمول و برنامه ریزی های لازم را برای اردوها انجام می دهیم و در حال حاضر نیز به دنبال راهکارهایی برای تصمیم گیری و برنامه ریزی برای اردوی تیم ملی هستیم. در واقع 15 روز وقت داریم تا در مورد برپایی اردوی مهر ماه تیم ملی کار انجام دهیم.

وی در خصوص اینکه قبل از جام جهانی اعلام کرده بود مهدی رحمتی به تیم ملی دعوت خواهد شد، آیا این اتفاق در زمان جدید مربیگری وی در ایران محقق می شود یا خیر، گفت: راجع به جزئیات، اطلاعات خاص و تصمیم گیری های خاص خواهیم داشت. مطلبی را که در گذشته گفتم را باز هم تکرار می کنم در تیم ملی به روی همه افرادی که فعل خواستن را برای حضور در تیم ملی دارند باز است. در درجه دوم مباحث فنی و تکنیکی را مد نظر قرار داده و این موضوع مطمئنا جزء تصمیماتم خواهد بود. البته مطلع هستید که محدودیت هایی برای دعوت از بازیکنان به تیم ملی وجود دارد بنابراین نمی توان همه بازیکنان را به تیم ملی دعوت کرد.

کی روش گفت: باز هم می گویم مهمترین مطلب این است که اینجا آمده ام تا با اتحاد در کنار هم باشیم و علاقه دارم این متحد بودن را ایجاد کنم و به هیچ عنوان علاقه ای به تفرقه و دو دستگی در تیم ملی و فوتبال ایران ندارم. چون باید بتوانیم قو یتر از گذشته باشیم به این دلیل که رقبای ما همه بیرون از خانه هستند.

سرمربی تیم ملی در مورد دستیاران ایرانی اش گفت: در زمان لازم در مورد دستیار ایرانی صحبت هایم را خواهم گفت. در حال حاضر مارکار آقاجانیان فعالیت خود را ادامه می دهد و در زمان لازم در مورد دستیار ایرانی ام صحبت خواهم کرد. در حال حاضر نام مربی ایرانی فقط در ذهن دو نفر است یعنی من و آقای کفاشیان. بنابراین در موعد مقرر نام دستیار ایرانی ام را اعلام می کنم.

وی در مورد شایعه حضور محمد خاکپور در تیم ملی گفت: هر صحبتی که در مورد دستیارانم می شود جزو شایعات هستند.

کی روش در مورد اردوی پرتغال و اینکه آیا بازی دوستانه با ونزوئلا توسط وی برای تیم ملی هماهنگ شده است، گفت: در مورد این مطلب اطلاعی ندارم و باز هم اعلام می کنم این موضوع شایعه ای بیش نیست.

2. کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Terminator2731 (20th September 2014)

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    کی روش: هر بازیکنی که انتقاد دارد، می تواند بگوید/ با تیم های حاضر در لیگ قهرمانان بازی می کنیم

کارلوس کی روش بعد از نشست امروز با دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: در جلسه امروز با نبی راهکارهای برگزاری اردوی پرتغال را بررسی کردیم و در این اردو 2-3 دیدار تدارکاتی برگزار خواهیم کرد. در حال حاضر مسائل لجستیکی، هتل و ویزا برای این اردو مطرح است که باید آن را پیگیری کنیم.

وی درباره حریفان تیم ایران در اردوی پرتغال تصریح کرد: فعلا در این باره نمی شود صحبتی کرد اما مطمئناً با تیم های لیگ برتر پرتغال از جمله تیم هایی که در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارند، بازی خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی درباره تساوی تیم امید مقابل قرقیزستان خاطرنشان کرد: تنها توانستم نیمه دوم بازی ایران و قرقیزستان را ببینم و نتیجه ای که کسب شد به هیچ عنوان آن چیزی که توقعش را داشتیم نبود. این موضوع نشان می دهد که مسیر طولانی پیش رو داریم و باید کارهای زیادی انجام دهیم.

کی روش ادامه داد: پیام من طبق معمول این است که جهان فوتبال رو به جلو و در حال رشد زیادی است. ما هم باید همین کار را انجام دهیم، پیشرفت کنیم و هماهنگی بهتری داشته باشیم.

وی درباره برنامه های اردویی تیم ملی تاکید کرد: طراحی اردوهای تیم ملی پیش از این انجام شده است. ما بعداز اردوی پرتغال که در مهرماه است، در ماه آبان در تهران خواهیم بود و با کره جنوبی بازی خواهیم کرد. سپس در ماه دسامبر (آذر) با توجه به شرایط آب و هوایی نزدیک به محل برگزاری جام ملت ها راهی اردوی آفریقای جنوبی خواهیم شد.

سرمربی تیم ملی تاکید کرد: اردوهای ما مشخص است و اکنون مشکل این است که باید بازی های تدارکاتی را با اردوی پیش روی خود تطبیق دهیم. واقعیت این است که تنها بازی تدارکاتی ما با کره جنوبی قطعی شده که این بازی برای ما کافی نیست و باید بازی های بیشتری انجام دهیم.

کی روش درباره اینکه تیم ایران در صدر رنکینگ فیفا در آسیا قرار دارد و آیا می تواند در جام ملت ها هم عنوان خوبی را کسب کند، تصریح کرد: همه ما دوست داریم به این آرزو و هدف برسیم اما برای آن باید تمرین و سرمایه گذاری انجام دهیم و وقت بیشتری بگذاریم. نیاز به اردو و زحمت زیادی داریم و این مسائل به راحتی برای ایران به دست نخواهد آمد.

سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: خیلی راحت است که در ذهن مان رویاپردازی کنیم و بگوییم بهترین ماشین دنیا را داریم. خیلی از افراد دوست دارند رویاپردازی کنند اما برای آنکه به آن رویا دست پیدا کنیم باید صبح زودتر از خواب بیدار شویم بیشتر تلاش کنیم، روند و نوع مربیگری و نوع امکانات تمرینی ما ارتقا پیدا کند تا در نتیجه هم به موفقیت بیشتری برسیم.

وی خاطرنشان کرد: مطمئناً اتلاف وقت با صحبت زیاد در مطبوعات هیچ دستاوردی برای ما نخواهد داشت. اینکه ما تنها در رسانه ها حرف بزنیم سودی ندارد و باید در عمل کارهای خود را انجام دهیم.

کی روش درباره بازیکنانی که از او انتقاد کردند، بخت دعوت شدن به تیم ملی را خواهند داشت، تاکید کرد: من از همه انتقادها استفاده می کنم و هرکس هر انتقادی دارد می تواند مطرح کند.

سرمربی تیم ملی درباره اینکه آیا این بازیکنان را به تیم ملی دعوت خواهید کرد، پاسخ داد: من هیچ مشکلی با هیچ بازیکنی ندارم و هر کسی که انتقادی دارد می تواند انتقادش را مطرح کند.

4. کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Terminator2731 (20th September 2014)