اظهارات نیلسون درباره ترک نیمکت پرسپولیس و پرتاب بطری
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اظهارات نیلسون درباره ترک نیمکت پرسپولیس و پرتاب بطری

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

Perspolis اظهارات نیلسون درباره ترک نیمکت پرسپولیس و پرتاب بطری

اظهارات نیلسون درباره ترک نیمکت پرسپولیس و پرتاب بطری
    دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «اميدوارم خداوند كساني كه در مورد من چنين دروغهايي ميگويند را ببخشد.»

نیمکتنشینی نیلسون کوره آ، در دیدار پنجشنبه پرسپولیس مقابل راهآهن حسابی جنجالساز شد! به همین منظور با او هم کلام شدیم.

* چرا به خاطر نيمكتنشيني قهر كردي؟
    - اصلاً چنين چيزي صحت ندارد. خودم هم وقتي اين موضوع را شنيدم، خندهام گرفت. نميدانم بايد چطور پاسخگوي اين حجم از شايعات باشم.
    * پس ميگويي قهر نكردي و همراه با تيم، بدون اعتراض به ورزشگاه تختي رفتي؟
    - فكر ميكنيد اگر من قهر ميكردم، فقط يك يا دو رسانه اين موضوع را متوجه ميشدند؟ مثلاً سايتها و روزنامهها اين موضوع را نميفهميدند؟ نه! لطفاً از طرف من اين موضوع را تكذيب كنيد. نه قهر كردم و نه قهر ميكنم. من يك فصل با پرسپوليس قرارداد بستم و در اختيار باشگاه هستم اما در قراردادم هيچ شرطي بابت حضور هميشگي در زمين بازي وجود ندارد.
    * يك شايعه ديگر هم بود. ميگفتند به سمت مربيات بطري آب پرتاب كردي!
    - اين يكي ديگر خيلي جالب است! من اين بطري را به سمت حاشيه​سازان پرتاب ميكنم نه مربي. در ضمن اميدوارم خداوند كساني كه در مورد من چنين دروغهايي ميگويند را ببخشد.
    * بازي با راهآهن را چطور ديدي؟
    - بازي خوب و دلچسبي بود. در نيمه اول، گلزني و بازي تهاجمي را از پرسپوليس ديديم و در نيمه دوم، تاكتيكهاي دفاعيمان جواب داد تا برنده اين بازي باشيم.
    * پرسپوليس يك گل هم دريافت كرد. به نظرت سوشا روي آن گل مقصر بود؟
    - نبايد مدام به دنبال مقصر باشيد. روي اين گل خورده، همه بازيكنان تقصير داشتند اما به لحاظ فني ميگويم، چون توپ به صورت قوسي از سمت راست سانتر شد، سوشا هيچ تقصيري روي گل نداشت.
    * اين روند پيروزيها ادامه پيدا ميكند؟
    - اميدوارم كه اينطور شود. البته ما نياز به تقويت داريم و حمايتها از پرسپوليس بايد بيشتر شود.
    * حرف ديگري هم باقي مانده؟
    - مي​خواهم از گزارشگر تلويزيوني بازي پرسپوليس و راهآهن تشكر كنم. او واقعيتها را گفت و آنچه خودش ميديد را گزارش كرد. اين فرد ميتوانست به شايعات توجه كند و بگويد من قهر كردهام اما فهميد همه آن مسائل دروغ است به همين خاطر بايد به او بگويم متشكرم!

2. 4 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*Shayan* (20th September 2014), erfan1365 (20th September 2014), Majid:62 (20th September 2014), SoRooSH (20th September 2014)