علی کریمی سورپرایز نیمکت تیم ملی؟!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: علی کریمی سورپرایز نیمکت تیم ملی؟!

 1. #1


  محل سکونت
  اینجــــا♥
  نام واقعی
  هـــــانــیـه
  استاتوس
  یه روز خوب میاد:)
  شغل و حرفه
  دانـشـجــــو
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  2,674
  تشکر
  2,597
  تشکر شده 6,644 بار در 2,106 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 66 تاپیک

  علی کریمی سورپرایز نیمکت تیم ملی؟!

  علی کریمی، سورپرایز نیمکت تیم ملی؟!


  وقتی خبرنگاری روز پنجشنبه از کارلوس کروش سؤال کرد چه کسی را به عنوان دستیار ایرانیاش انتخاب میکند؟ او پاسخ داد: «مارکار آقاجانیان که هست، نام دستیار دیگر را تنها من و علی کفاشیان میدانیم.» یعنی هیچ فرد دیگری، حتی دستیاران او از نام این مربی باخبر نیستند.


  كروش گفت پس از بازگشت كفاشيان از كره جنوبي، نام او را به صورت رسمي اعلام ميكنند. پيداست كه مذاكرات لازم با اين مربي انجام شده و دو طرف به توافق نهايي رسيدهاند كه كروش چنين حرفهايي زده است. سرمربي تيمملي پيش از اين گفته بود فردي را به عنوان دستيارش انتخاب ميكند كه شبها راحت سرش را روي بالش بگذارد! او همچنين اخيراً گفته بود به فردي روي نيمكت ايران نياز دارد كه بتواند اتحاد را قويتر از گذشته كند، نه اينكه تفرقه ايجاد كند اما اين مربي چه كسي است؟ هنوز هيچ​كس در پاسخ به اين سؤال نميتواند قطعي پاسخ دهد اما گمانهزنيها حكايت از حضور احتمالي علي كريمي روي نيمكت تيمملي ايران دارد. كريمي كه چندي پيش گفته بود تا زماني كه دورههاي مربيگري را سپري نكند، روي نيمكت نمينشيند، از دو ماه قبل گزينه اول كروش بود.


  او وقتي در پرتغال به سر ميبرد، در تماس با تهران، وضعيت كريمي را جويا شد: «آيا هنوز بازي ميكند؟ خبر نداريد خداحافظي كرده يا نه؟» پيگيريهاي او درباره وضعيت كريمي، بيارتباط به چينش مربيان روي نيمكت ايران نيست. چه، پس از خداحافظي جادوگر هم شايعاتي شكل گرفت كه كروش با او در تماس بوده و اين خداحافظي بيربط به حضور در تيمملي نبوده است. كروش و كريمي رابطه بسيار دوستانهاي دارند و شماره 8 سابق تيمملي بارها و بارها از اين مربي حمايت كرده است. فراموش نكنيد اين حمايتها وقتي اتفاق افتاد كه كروش بازوبند را از او گرفت و پيش از جامجهاني هم روي نام كريمي خط قرمز كشيد. آيا نيروي عجيبي وجود داشت كه او پس از اين دو اتفاق مهم، دوباره عليه كروش موضع نگرفت؟ بيشك اگر هر مربي ديگري با كريمي چنين كاري ميكرد، نميتوانست او را كنترل كند اما معلوم نيست بين كروش و جادوگر چه گذشت كه هميشه حامي مربي پرتغالي بود.


  آيا اين دوستي نزديك، نميتواند منجر به حضور كريمي روي نيمكت ايران شود؟ كروش در يكي از جلساتي كه با كفاشيان داشت، يكي از شرطهاي اصلياش را «مليپوش» بودن اين دستيار خواند. او اعتقاد داشت فردي بايد روي نيمكت ايران بنشيند كه در گذشته براي ايران بازي كرده باشد. از سويي، در دوره دوم مربيگري كروش در ايران، كار براي او بسيار دشوارتر خواهد بود. هنوز قرارداد بسته نشده بود، جبهه​اي عليه كروش به وجود آمد و اين روزها هم مصاحبهها ضد او ادامه دارد. حضور فردي چون كريمي روي نيمكت ايران نه تنها وزنهاي خواهد بود، بلكه ميتواند در جبهه جنگ، بازي را به نفع كروش و تيمملي تغيير دهد. آيا اين شواهد، خبر از حضور كريمي روي نيمكت ايران ميدهد؟ آيا او سورپرايز اين نيمكت است؟


  كروش بدون پيشقرارداد استارت زد

  كارلوس كروش سرمربي تيمملي ايران بدون آنكه پيشقراردادي بگيرد، با تيمملي ايران استارت زد. اين روزها فدراسيون فوتبال همچنان با مشكلات مالي روبهرو است و در ابتداي عقد قرارداد با كروش هم پولي نداشت كه به اين مربي پرداخت كند. او هم پذيرفت كه بدون پيشپرداخت، كار را آغاز كند. به احتمال فراوان سه ماه ديگر فدراسيون اولين قسط از قرارداد كروش را پرداخت ميكند.

  كروش: از انتقادها استقبال ميكنم
  خيليها دوست دارند رؤياپردازي كنند


  كارلوس کروش سرمربي تيمملي نام دستيارش را فعلاً اعلام نميكند: «در زمان لازم در مورد دستيار ايراني صحبتهايم را خواهم کرد. در حال حاضر ماركار آقاجانيان فعاليت خود را ادامه ميدهد و در زمان لازم در مورد دستيار ايرانيام صحبت خواهم كرد. در حال حاضر نام مربي ايراني فقط در ذهن دو نفر است يعني من و آقاي كفاشيان. بنابراين در موعد مقرر نام دستيار ايرانيام را اعلام ميكنم.» شايعه شده بود خاكپور دستيار كروش ميشود اما واكنش او اين است: «هر صحبتي كه در مورد دستيارانم ميشود شايعه است.» كروش همچنين درباره دعوت دوباره از رحمتي، چنين ميگويد: «راجع به جزئيات، اطلاعات خاص و تصميمگيريهاي خاص خواهيم داشت. مطلبي را كه در گذشته گفتم را باز هم تكرار ميكنم، در تيمملي به روي همه افرادي كه فعل خواستن را براي حضور در تيمملي دارند باز است. در درجه دوم مباحث فني و تكنيكي را مدنظر قرار داده و اين موضوع مطمئناً جزو تصميماتم خواهد بود. البته مطلع هستيد كه محدوديتهايي براي دعوت از بازيكنان به تيمملي وجود دارد بنابراين نميتوان همه بازيكنان را به تيمملي دعوت كرد.» او در ادامه حرفهاي جالبي ميزند: «باز هم ميگويم مهمترين مطلب اين است كه اينجا آمدهام تا با اتحاد در كنار هم باشيم و علاقه دارم اين متحد بودن را ايجاد كنم و به هيچ عنوان علاقهاي به تفرقه و دودستگي در تيمملي و فوتبال ايران ندارم. چون بايد بتوانيم قويتر از گذشته باشيم به اين دليل كه رقباي ما همه بيرون از خانه هستند.» اين حرفهاي او اشاره به اختلافات مهدي رحمتي با بعضي بازيكنان تيمملي دارد كه از نظر كروش ميتواند به تيمملي لطمه بزند. سرمربي تيمملي اشارهاي هم به بازي اميدها مقابل قرقيزستان ميكند و ميگويد: «من فقط توانستم نيمه دوم اين بازي را ببينم. مطمئناً نتيجه آن چيزي نبود كه توقع داشتيم. اين تنها نشان​دهنده اين است كه مسيري طولاني در پيش داريم و كارهاي زيادي بايد انجام شود. پيام من طبق معمول اين است كه جهان فوتبال رو به جلو حركت ميكند و رشد زيادي دارد. ما هم بايد همين كار را بكنيم و سعي كنيم بهترين هماهنگي را انجام دهيم. آنها رو به جلو هستند و ما هم بايد رو به جلو باشيم.» او درباره ردهبندي فيفا و صدرنشيني ايران در آسيا توضيح ميدهد: «مطمئناً همينطور است، اگر بخواهيم به اين آرزو برسيم بايد بهترين سرمايهگذاري، اردوها، كمپها و بيشترين زحمت و تلاش را بكشيم چراكه اين مسائل به راحتي بهدست نميآيد. رؤياپردازي خيلي راحت است مثل اينكه صبح از خواب بيدار شويم و بگوييم كه ميخواهيم بهترين ماشين دنيا را سوار شويم آما آيا اين توانايي را داريم؟
  خيلي از افراد هستند كه دوست دارند رؤياپردازي كنند بنابراين اگر ميخواهيم به موفقيت دست پيدا كنيم بايد صبح زودتر از خواب بيدار شويم و بيشترين تلاش را بكنيم و امكانات تمريني و نوع آن را ارتقا دهيم تا پيشرفت كرده و به هدفمان برسيم. يك مسئله را مطمئنم و آن اين​كه اگر با مسائلي كه حائز اهميت نيستند وقت را از دست بدهيم موضوع، دستاوردي براي ما نخواهد داشت. صحبت در رسانهها كافي نيست بلكه بايد به آنها عمل كرد.» كروش در پايان در پاسخ به اين سؤال كه آيا منتقدان خودتان را هم به تيمملي دعوت ميكنيد، بله يا خير نميگويد: «از تمام انتقادها استقبال ميكنم و هيچ مشكلي با اين مسائل ندارم. منتقدان حق دارند انتقاد كنند و هر كس انتقادي داشته باشد از آن استقبال ميكنم.»


  خبر ورزشی
  ویرایش توسط H A N I Y E H : 20th September 2014 در ساعت 14:07


 2. 3 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  A_MI_N (20th September 2014), Ramin (20th September 2014), Vampires (20th September 2014)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا