دربی امیدها و پیروزی پرسپولیس برابر رقیب سنتی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: دربی امیدها و پیروزی پرسپولیس برابر رقیب سنتی

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

دربی امیدها و پیروزی پرسپولیس برابر رقیب سنتی

از سری مسابقات امیدهای فوتبال تهران عصر امروز از ساعت 16 تیمهای استقلال و پرسپولیس به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان شاگردان دینمحمدی که در ورزشگاه شهید فکوری میزبان پرسپولیس بودند نتیجه را 2 بر یک به حریف سنتی خود واگذار کردند.

به نقل از فارس، از این مسابقه بیش از 600 تماشاگر دیدن کردند که در بین میزبانان ویژه این مسابقه امیر قلعهنویی، جواد زرینچه و کریم بوستانی از استقلال حضور داشتند و حسین عبدی دستیار حمید درخشان نیز از پرسپولیس نظارهگر ویژه این مسابقه بود.

در ابتدا پرسپولیسیها موفق شدند دروازه استقلال را باز کنند و در اواخر این دیدار بازی توسط آبیها به تساوی کشیده شد ولی پرسپولیسیها موفق شدند در دقیقه 85 گل دوم را زده و نتیجه را به سود خود به اتمام برسانند
    .

2. 10 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (21st September 2014), ADEL.GH.K (20th September 2014), amir17 (21st September 2014), Amir_Ali (20th September 2014), mansoor66 (21st September 2014), Rahim (21st September 2014), RaMiN (20th September 2014), sepehr cr7 (21st September 2014), SoRooSH (21st September 2014), V a H i D (20th September 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    ایول دمشون گرم

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

4. 3 کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

s A r A (20th September 2014), sepehr cr7 (21st September 2014), SoRooSH (21st September 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    بعد از پیروزی پرسپولیس در دربی امیدها /درگیری سرخابیها در ورزشگاه فکوری/ لیدرها بازیکنان پرسپولیس را به باد کتک گرفتند
    بعد از پایان دربی پرسپولیس و استقلال در رقابتهای قهرمانی تهران، هواداران استقلال بازیکنان پرسپولیس را به شدت کتک زدند.

به گزارش فارس، امیدهای پرسپولیس و استقلال امروز در سری مسابقات امیدهای تهران در ورزشگاه شهید فکوری به میدان رفتند.

این بازی در نهایت با برتری 2 بر یک امیدهای پرسپولیس به پایان رسید.

بعد از اتمام مسابقه در حالی که یکی از بازیکنان پرسپولیس که امروز در لیست حضور نداشت در حال خوشحالی بود مورد فحاشی بازیکنان استقلال قرار گرفت. بعد از این اتفاق این بازیکن هم نسبت به این فحاشیها معترض شد که بازیکنان استقلال با او درگیر شدند و بین اعضای دو تیم زد و خورد فیزیکی شکل گرفت.

سپس لیدرهای استقلال هم وارد عمل شدند و بازیکنان پرسپولیس را به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند. بهروز سلطانی هم در آن میانه در دعوا وارد شد که چند تن از مربیان استقلال به او معترض شدند که درگیری بین آنها هم شکل گرفت.

این اتفاقات بلافاصله بعد از خروج امیر قلعهنویی سرمربی استقلال و خداحافظی از اعضای دو تیم در ورزشگاه اتفاق افتاد.

جواد حسنزاده سرمربی تیم امیدها و سرپرست تیم امیدها برای جلوگیری از این درگیریها وارد عمل شدند اما آنها هم نتوانستند مانع شوند و مورد فحاشی قرار گرفتند.

این درگیری به حدی بود که برخی که آثار زخم و کبودی در اندام برخی از بازیکنان مشاهده میشود.

جواد حسنزاده به نیروی انتظامی بابت این اتفاقات اعتراض کرد و خواهان کنترل شرایط بود.
    اخبار ورزشی - فارس

ویرایش توسط ADEL.GH.K : 20th September 2014 در ساعت 22:54

6. 6 کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (21st September 2014), mansoor66 (21st September 2014), RaMiN (20th September 2014), sepehr cr7 (21st September 2014), SoRooSH (21st September 2014), V a H i D (20th September 2014)

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک
    وحشی های ابی
    دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8. 3 کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (20th September 2014), s A r A (20th September 2014), sepehr cr7 (21st September 2014)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

حسنزاده: حالا که باختند بازیکنان را کتک میزنند/ اگر میبردند این اتفاقات نمیافتاد

سرمربی تیم فوتبال امیدهای پرسپولیس گفت:
    حال که استقلال بازی را باخته، ۲۰۰ هوادار به زمین ریختند و بازیکنان را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

جواد حسن زاده در مورد پیروزی پرسپولیس مقابل استقلال در دربی امیدها گفت:
    یک بازی خوب را ارائه کردیم و توانستیم با بهره بردن از فرصتهایمان برنده مسابقه شویم، استقلال تیم رده دوم جدول مسابقات است. به سیروس دینمحمدی تبریک میگویم تیم خوبی دارد، اما فوتبال یک روز برد است و روز دیگر شما شکست میخورید.

وی افزود:
    هر دو تیم خوب عمل کردند اما ما از موقعیتهایمان بیشتر استفاده کردیم و توانستیم به یک پیروزی شیرین برسیم.

سرمربی تیم امیدهای پرسپولیس در مورد شرایط تیمش خاطرنشان کرد:
    شرایط ما چندان مناسب نیست، استخوانبندی این تیم از بچه های شهرستانی تشکیل شده و مشکلات تغذیه ای و خوابگاه داریم. مسابقات هم بسیار فشرده برگزار میشود، ما شنبه و چهارشنبه هفته پیش بازی داشتیم و امروز هم در یک بازی سنگین به مصاف حریف رفتیم. استراحت و تغذیه بازیکنان ما خوب نیست و آنها مجبورند از جیب هزینه کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در حالی که جواد حسن زاده در حال گفت وگو با خبرگزاری فارس بود به یک باره بین بازیکنان درگیری به وجود آمد و هواداران استقلال با حضور درون زمین بازیکنان پرسپولیس را به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند، بعد از دقایقی حسن زاده بار دیگر در ادامه مصاحبه با خبرنگار فارس اعلام کرد:

یک روز باختند و ببینید چه رفتاری انجام میدهند، 200 تماشاگر درون زمین ریخته و بازیکنان ما را مورد ضرب و شتم قرار می دهند. لیدرهای آنها بازیکنان ما را به شدت زدند. متأسفانه تنها دو پلیس در ورزشگاه حضور داشت که آنها هم نمیتوانستند آن شرایط را کنترل کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد:
    آ
    نها به خاطر اینکه شکست خوردند این کار را میکنند، اگر در پایان بازی پیروز شده بودند نزد ما میآمدند و دائم معذرت خواهی میکردند و میگفتند ببخشید در آن صحنه این خطا یا آن اتفاق افتاد.

سرمربی امیدهای پرسپولیس در مورد اینکه آیا کسی از کادر فنی استقلال مانع این اتفاق نمیشد، گفت:

سیروس دین محمدی هم آنجا بود، اما مگر میشد آنها را کنترل کرد.

10. 7 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (21st September 2014), ADEL.GH.K (20th September 2014), mansoor66 (21st September 2014), RaMiN (20th September 2014), sepehr cr7 (21st September 2014), SoRooSH (21st September 2014), V a H i D (20th September 2014)

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    با یاری خدا من ادامه میدم
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,991 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک
    سگای آبی
    همشون وحشین

12. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sepehr cr7 (21st September 2014)

نام واقعی
    امیر علی
    استاتوس
    ! Clash On
    شغل و حرفه
    بیکار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,631 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    انگار یکی از بازیکن های ما چاقو خورده

14. کاربر مقابل از Amir_Ali عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک
    کل تیمشون وحشی اند....چه امید چه بزرگسال..

16. کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    دين محمدي: چاقوکشي را نديدم

در بازي اميدهاي استقلال و پرسپوليس که با برتري يک بر صفر قرمزها به پايان رسيد، در پايان بازي چند ليدر استقلال براي بازيکنان پرسپوليس چاقو کشيدند و با آنها درگير شدند.

سیروس دین محمدی سرمربی تیم امیدهای استقلال در گفتوگو با "ورزش سه" چاقوکشی را تکذیب می کند: در این باره بزرگنمایی شده است، درگیری وجود داشت ولی تا جایی که من دیدم چاقوکشی نشده بود. به هر حال تماشاگران به زمین نزدیک بودند و به خاطر باخت استقلال عصبانی بودند ولی هیچ کس روی بازیکنان پرسپولیس چاقو نکشید.

او ادامه داد: مشکل این است که این بازی حساس بود و باید در یک ورزشگاه استاندارد برگزار میشد. متاسفانه ورزشگاهی که در آن بازی برگزار شد به هیچ عنوان استانداردهای برگزاری این بازی را نداشت و به همین دلیل مشکلاتی به وجود آمد. در همه جای دنیا بازی های امید در یک ورزشگاه استاندارد برگزار می شود چون این بازیکنان پشتوانه تیم بزرگسال هستند و باید به آن بیشتر توجه شود.

دین محمدی ادعا می کند تیمش در این بازی خوب بازی کرده است: ما خوب بازی کردیم و تمام کسانی که بازی را دیدند حرف من را تایید می کنند. چند موقعیت خوب را از دست دادیم و فقط روی زدن ضربات آخر تمرکز نداشتیم.

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    تشريح ماجراي چاقوکشي در داربي اميدها

داربي اميدهاي استقلال و پرسپوليس با حاشيههاي فراواني همراه بود که از مهمترين آنها با توجه به ادعاي سرمربي سرخپوشان ميتوان به چاقوکشي اشاره کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپوليس داربي اميدها را به سود خود به پايان برد اما اين پيروزي در حاشيه اتفاقات بعد از بازي پنهان شد.

وحيد مظاهري، سرمربي سرخپوشان که از برد شاگردانش خوشحال بود درباره اين ديدار گفت: بازي به خوبي پيش ميرفت و برد خوبي را به دست آورديم اما همه چيز با اتفاقات بعد از بازي زشت شد. من واقعا نميدانم از چه کسي گلايه کنم. همه در اين اتفاقات مقصرند و بايد پاسخگو باشند اگر مشکل حادتري به وجود ميآمد چه کسي پاسخگو بود.

وي ادامه داد: ما بازي را کاملا کنترل کرديم و با آناليزي که از بازيهاي قبلي استقلال داشتيم نقاط ضعف اين تيم را نشانه گرفتيم و از همان جا هم به نتيجه رسيديم. استقلال تنها دو مهره کليدي داشت که با کنترل آنها کاملا خنثي شدند و ما هم با دو گلي که زديم بازي را به سود خود به پايان رسانديم.

سرمربي اميدهاي پرسپوليس در ادامه با اشاره به حرفهاي نظري جويباري که اين تيم را آغازگر اتفاقات بعد از بازي معرفي کرده اينطور توضيح داد: آقاي نظري جويباري عزيز! تيم ما بازي را برده بود و چه دليلي داشت بخواهيم اين اتفاقات رخ بدهد؟ ايشان ميگويند آقاي سلطاني با ادعاي اينکه بايد شش گل ميزديم باعث عصبانيت و تحريک شده اما آقاي سلطاني در تمام دقايق در کنار من حضور داشت و اصلا چنين ادعاي ايشان صحت ندارد.

من 25 دقيقه بعد از بازي هم تيم را در کنار زمين نگه داشتم تا اوضاع آرام شود. آقايان قلعه نويي و بوستاني و تمام کساني که براي تماشاي بازي آمده بودند زمين را ترک کرده بودند. اما همان لحظه يکي از ليدرهاي استقلال که عکسش را هم در اختيار دارم از روي فنس پريد و به سمت تيم من آمد.

وي ماجرا را در ادامه اينطور تشريح ميکند: آقاي سلطاني خواست بلند شود که من از او و تمام بازيکنانم خواستم تا عکسالعملي نشان ندهند و خودم با توجه به سمت او رفتم. ليدر مذکور به من گفت بازيکنت بد ميخندد و بايد او را ادب کنم! از او خواستم تا آرام باشد و مشکلي ايجاد نکند. اما او براي درگيري آمده بود و دستش را به سمتش جيبش برد و چاقويش را بيرون آورد. در ادامه دستم را کنار زد و به سمت تيم دويد که من از سلطاني خواستم با توجه به چاقويش مواظب باشد.

مظاهري ادامه داد: يک لحظه از همان سمتي که چهار ليدر استقلال جضور داشتند و همه به سمت زمين حمله کردند. از زير پيراهنشان پنجه بکس و قمه و چاقو بيرون آوردند و با اين تفاسير بايد از خودمان دفاع ميکرديم. آقاي سلطاني با کمک شلنگ کنار زمين آنها را از بچه ها دور کرد.

مظاهري با انتقاد از ماموران انتظامي که خيلي زود زمين را ترک کرده بودند ادامه داد: ماموران انتظامي براي اين بازي حساس 3 دقيقه قبل از بازي آمدند و دقيقه 94 بازي و بعد از سوت آنجا را ترک کردند، در صورتي که تا زمان خروج تيم مهمان بايد در محل حضور پيدا ميکردند.

مظاهري بار ديگر با انتقاد از مسوولان استقلال گفت: آقاي جويباري وقتي ليدرهايتان اينطور به بازيکنان جوان حمله ميکنند ميخواهيد واقعيت را جور ديگري نشان بدهيد و بگوييد چيزي برنامه ريزي شده نبود؟ مگر ميشود در جريان بازي فوتبال کسي با خود قمه و چاقو و ... همراه بياورد؟ من تمام مدارکم اعم از عکس و فيلم را به مسوولان خواهم داد تا ديگر شاهد چنين اتفاقات تلخي نباشيم.

آقاي جويباري که ادعا مي کنيد اتفاقات در بيرون زمين رخ داد بايد خدمتتان عرض کنم که همه چيز دقيقا وسط زمين رخ داد و بهتر است جاي چنين ادعايي به دنبال برطرف کردن اين ضعفها باشيد.

مظاهري در پايان گفت: تمام شيشههاي رختکن ما را شکستند و اگر در سالن بدنسازي آنجا پنهان نميشديم مشخص نبود چه اتفاقي براي ما ميافتاد. من نگران داربي جوانان هستم که هفته آينده هم قرار است در اين زمين برگزار شود و اميدوارم تا آن زمان تمهيدات لازم براي تکرار نشدن چنين اتفاقاتي انجام شود.