فابرگاس: آرسنال را دوست دارم حتی اگر هوادارانش از من متنفر باشند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فابرگاس: آرسنال را دوست دارم حتی اگر هوادارانش از من متنفر باشند

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

فابرگاس: آرسنال را دوست دارم حتی اگر هوادارانش از من متنفر باشند

سسک فابرگاس، ستاره جدید چلسی، تایید کرد که عصبانیت هواداران آرسنال به دلیل حضورش در استمفوردبریج را درک می کند اما تاکید کرد که چاره دیگری جز این انتخاب نداشت.

فابرگاس بین سال های 2003 تا 2011 عضو آرسنال بود و پس از آن راهی بارسا شد. در قرارداد او بندی وجود داشت که براساس آن، توپچی ها می توانند اولین پیشنهاد را برای خرید او بدهند؛ اما در این تابستان، ونگر حاضر به خرید او نشد و این ملی پوش اسپانیایی در نهایت به چلسی پیوست؛ اتفاقی که خشم هواداران آرسنال را به همراه داشت.

اما او معتقد است چاره ای جز این انتخاب نداشت:" عوض کردن باشگاه، بخشی از فوتبال است و مردم نباید فراموش کنند که این آرسنال بود که از گزینه خرید دوباره در قرارداد من استفاده نکرد. میتوانم هواداران آرسنال را درک کنم، آنها از من ناراحت هستند و بعضی هم عصبی. ولی باید حواسم به خودم باشد. من باید تصمیم میگرفتم.
    میخواستم به فوتبال بازی کردن ادامه دهم و از آن لذت بدهم. احساس میکنم پیوستن به چلسی بهترین گزینه ی من بود. هر تیمی میرفتم چنین واکنشی در پی داشت. اگر به منچستر میرفتم، میگفتند که او به باشگاهی رفته که سالهای سال حریف ما بوده، اگر به به منچسترسیتی هم میرفتم از من انتقاد میکردند. هر تیمی به جز آرسنال، چنین انتقاداتی در پی داشت. نمیخواهم کاری انجام دهم که مشکلی برای آرنسال به وجود بیاید. آنها هر چه بخواهند میتوانند به من بگویند، میتوانند از من بدشان بیاید یا متنفر باشند ولی احساس من نسبت به آرسنال عوض نخواهد شد. از وقتی از آرسنال رفتم، تمام بازی ها را تماشا کرده ام. هنوز هم آنجا دوستانی دارم. همیشه حامی آرسنال بودم و فکر میکنم ارتباط خوبی با باشگاه دارم."

2. کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Love2013 (21st September 2014)