لمپارد پيروزي را از چلسي گرفت
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: لمپارد پيروزي را از چلسي گرفت

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

chelsea لمپارد پيروزي را از چلسي گرفت

هفته پنجم ليگ برتر
    لمپارد پيروزي را از چلسي گرفت

ديدار تيم هاي چلسي و منچسترسيتي در هفته پنجم رقابت هاي ليگ برتر انگليس با تساوي 1-1 به پايان رسيد.

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار که در ورزشگاه اتحاد برگزار شد، تلاش دو تیم در نهایت به تقسیم امتیازها منجر شد.

چلسی که از چهار دیدار قبلی، چهار پیروزی کسب کرده بود، چیزی نمانده بود که به پنجمین برد پیاپی برسد اما این فرانک لمپارد، بهترین گلزن تاریخ این باشگاه بود که با گلزنی برای باشگاه جدیدش، پیروزی را از تیم مورینیو گرفت.

مهمترین اتفاق بازی تا پیش از گل اول، اخراج پابلو زابالتا، مدافع راست آرژانتینی منچسترسیتی بود. تکل او روی دیه گو کاستا و درگیری متعاقب آن، یک کارت زرد برای هر دو به همراه داشت. با این کارت زابالتا دو اخطاره و از بازی اخراج شد.

دقایقی بعد، حرکت هماهنگ بازیکنان چلسی از عقب زمین، به پاس دیدنی و ارسال عرضی ادن آزارد برای شورله منجر شد که این ستاره آلمانی با یک بغل پای راحت، دروازه هارت را باز کرد.
    بعد از این گل بود که پیگرینی، لمپارد را به بازی فرستاد؛ تعویضی که سرنوشت بازی را رقم زد. همکاری داوید سیلوا و جیمز میلنر، به یک پاس خوب تبدیل شد که لمپارد با یک ضربه آرام، توپ را از کنار دست کورتوا، به گل تساوی تبدیل کرد.

در 5 دقیقه پایانی توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا چلسی برای اولین بار در این فصل لیگ برتر امتیاز از دست بدهد. علی رغم این تساوی، چلسی در صدر باقی ماند و منچسترسیتی با 8 امتیاز، در رتبه هفتم قرار دارد.
    در دیدار همزمان، اورتون در خانه با نتیجه 2-3 مغلوب کریستال پالاس شد.

ترکیب تیم منچسترسیتی: هارت-زابالتا-کمپانی-مانگالا-کولاروف-میلنر-فرناندینیو-توره-سیلوا-آگرو-ژکو

ترکیب تیم چلسی: کورتوا-ایوانوویچ-کیهیل-تری-آسپلیکوئتا-رامیرس-ماتیچ-ویلیان-فابرگاس-آزارد-کاستا

تکل زابالتا روی پای کاستا و درگیری این دو، یک کارت زرد برای هر دو به همراه داشت؛ مدافع آرژانتینی با این کارت، دو اخطاره، از بازی اخراج شد

گل ها:

71: ارسال عالی ادن هازارد به دهانه دروازه منچسترسیتی، با بغل پای آندره شورله، به گل اول بازی تبدیل شد

85: لمپارد روی پاس میلنر، با یک بغل پای ساده، دروازه تیبو کورتوا را باز کرد...همان طور که انتظار می رفت هم خوشحالی نکرد

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

2. کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (22nd September 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    لمپارد: فکر نمي کردم روزي به چلسي گل بزنم

فرانک لمپارد، هافبک منچسترسيتي، اعلام کرد که بعد از گلزني مقابل چلسي، دچار احساسات متناقضي شده است.

به گزارش "ورزش سه"، این هافبک باتجربه که 13 سال برای چلسی به میدان رفت، در این تابستان راهی نیویورک سیتی شد اما بلافاصله به طور قرضی به منچسترسیتی ملحق شد.

او در دیدار امشب در دقایق پایانی به میدان رفت و توانست گل تساوی سیتی را وارد دروازه چلسی کند. او بعد از بازی به اسکای اسپورتس گفت:" این واقعا اتفاق دشواری بود. غیر حرفه ای بودم اگر به زمین نمی رفتم زیرا این کار من است. تلاش کردم تا خودم را به محوطه جریمه برسانم. پاس میلنر عالی بود و کار دیگری نمی شد کرد.

من 13 سال فوق العاده را در چلسی سپری کردم. از زدن این گل احساس دوگانه ای داشتم. واضح است که خوشحال بودم که نتیجه را برای تیمم به تساوی کشیدم. اما از سوی دیگر، نمی توانم احساسم را به درستی بیان کنم.

اصلا انتظار نداشتم که در این دیدار گل بزنم. وقتی به زمین رفتم، هواداران چلسی شروع به آواز خواندن کردند. واقعا لحظه پراحساسی بود."

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

4. 2 کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Love2013 (22nd September 2014), s A r A (22nd September 2014)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

ژوزه مورینیو: چلسی هیچگاه وفادارای لمپارد را فراموش نمیکند

فرانک لمپارد با گلی که برابر تیم سابقش به ثمر رساند یک امتیاز را برای منچستر سیتی به ارمغان آورد. مورینیو درباره ی عملکرد لمپارد و استقبال از او در ورزشگاه اتحاد گفت: «فرانک لمپارد بازیکن من سیتی است. من به این داستانهای عشق و دل و اینها اعتقاد ندارم، شاید من در فوتبال زیادی عملگرا هستم. وقتی او تصمیم گرفت تا به رقیب مستقیم چلسی بپیوندد، دیگر داستان عشق تمام شد. او وظیفه اش را به عنوان یک حرفه ای انجام داد. او استقبال خوبی از هواداران دریافت کرد، چلسی ایها هرگز کاری که یک چلسی ای در این باشگاه انجام داده را فراموش نمیکنند. برای من هم وقتی مربی اینتر بودم پیش آمد. این فرهنگ و زیبایی چلسی است.»

مورینیو همچنین ناراحتی خود را از این که آبیها نتوانستند بازی را با برتری به پایان ببرند ابراز کرد: «ما داشتیم بازی را در برابر یک تیم دهنفره میبردیم، اما همین ۱۰ نفر یک واکنش فوقالعاده نشان دادند و همهکار کردند تا کار را به تساوی بکشانند. وقتی بازی احساسی میشود دیگر تعداد نفرات آنقدر مهم نیست. وقتی بازی تاکتیکیست، خب بله، تعداد مهم است. ما گل زدیم، به نظر میآمد بازی را تحت کنترل داریم، یک ضربه به تیر دروازه زدیم، اما بعد آنها گل زدند. وقتی که بازی احساسی شد آنها از نظر روانشناسی برتر از ما بودند و در پایان شاید مساوی یک نتیجه ی عادلانه باشد.»

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | England
    تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    چه لحظه ای بود وقتی فرانکی لمپارد گل زد ....
    به امید روزهای بهتر برای تیممون ...

کلمات کلیدی این موضوع