طعنه هافبک پرسپولیس به دایی؛ درخشان برای تمرین وقت می گذارد!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: طعنه هافبک پرسپولیس به دایی؛ درخشان برای تمرین وقت می گذارد!

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

Perspolis طعنه هافبک پرسپولیس به دایی؛ درخشان برای تمرین وقت می گذارد!

طعنه هافبک پرسپولیس به دایی؛ درخشان برای تمرین وقت می گذارد!
    هافبک پرسپولیس گفت: «نمیخواهم بگویم تمرینات كي بهتر بوده اما به همین جمله بسنده میکنم که تمرینات کادر جدید خیلی متفاوت با مربیان قبل است.»

تغییرات صورت گرفته در کادرفنی پرسپولیس باعث شده بعضی از بازیکنان این تیم به نوعی احیا شوند و صحبت از روزهای خوب کنند. رضا حقیقی یکی از این نفرات است که حرفهای جالبی میزند.

* همه جا صحبت از احیا شدن پرسپولیس است!

- نمیدانم تیم تا چه حد احیا شده است و انصافاً هم زود است در خصوص مسائل فنی از الان قضاوت کرد بلکه باید حداقل یک ماه از شروع کار کادرفنی بگذرد اما مسئله روحی و روانی جداست. درخشان در این مدتی که کارش را شروع کرده، خیلی خوب توانسته خودش را به بازیکنان نزدیک کند و رفاقت بین بچهها بیشتر شده است. کادر فنی زودتر از بازیکنان به محل تمرین میآیند و به معنای واقعی برای تیم وقت میگذارند! از لحاظ بدنی هم شرایط بازیکنان نسبت به یک هفته قبل بهتر است و بازی با راهآهن هم به خوبی این مسئله را نشان داد. ما در این بازی 70 دقیقه حریف را پرس کردیم و شاید همین مسئله باعث شد در 20 دقیقه پایانی افت کنیم.

* گفته میشود تمرینات پرسپولیس نسبت به قبل اصولیتر و بابرنامهتر است!

- همینقدر بگویم وقتی میآییم سر تمرین، مانعها از یک ساعت قبل چیده شده، یعنی برنامه کاملاً مشخص است! خوبی دیگر تغییرات این است که بازیکنان برای نشان دادن خود به کادر فنی تلاش بیشتری به خرج داده و بسیار باانگیزهتر ظاهر میشوند. نمیخواهم بگویم تمرینات كي بهتر بوده اما به همین جمله بسنده میکنم که تمرینات کادر جدید خیلی متفاوت با مربیان قبل است.

* رضا حقیقی از معدود ملیپوشانی بود که بعد از جامجهانی استراحت نکرد و حتی در تمرینات بدنسازی تیمش شرکت داشت؛ آیا این مسئله در افت تو تأثیر داشت؟

- قبلاً هم گفتهام که 3 ماه تمرینات سنگین و زجرآور را همراه تیم ملی قبل از جامجهانی پشت سر گذاشتیم و خیلیها بعد از این جام دو ماه استراحت کردند و الان هم در لیگ عملکرد خوبی دارند. من یک روز پس از اینکه از برزيل برگشتم، دایی زنگ زد و گفت بعد از 4، 5 روز استراحت باید در تمرینات حاضر شوی. بعد همراه تیم به ترکیه رفتم و مجدداً بدنسازی کردم. همین مسئله باعث شد بدنم فرصت ریکاوری نداشته باشد. البته با توجه به شرایط سنیام تا حدودی با این قضیه کنار آمدم اما مسائل دیگری اتفاق افتاد که باعث شد از لحاظ روحی و روانی دچار مشکل شده و نتوانم آنطور که باید بازیکن مؤثری باشم؛ البته خدا را شکر شرایطم بهتر شده و به نوعی اعتماد به نفسم برگشته است. مطمئن باشید در ادامه لیگ رضا حقیقی متفاوتتري خواهید دید.

* پس با تغییرات صورت گرفته در پرسپولیس دوران افت تو هم تمام شد؟

- افت یعنی اینکه 10 بازی ضعیف باشی و یک دوره طولانیمدت از روزهای اوجت فاصله بگیری اما شرایط من در این فصل به این شکل نبود. شما ببینید من یک بازی عالی بودم و بازی بعد شرایط برعکس بود. شما ببینید زمان حضور دایی چه شرایطی برای من پیش میآمد که تا این حد افت و خیز داشتم. یک موقع یک مربی برای اینکه بازیکنش را به اوج برگرداند، او را نیمکتنشین میکند اما یک مربی دیگر با او صحبت کرده و دردش را میپرسد و به او اطمینان میدهد که میتواند تیم را روی کاکل خود بچرخاند. شما قضاوت کنید کدام مورد مؤثرتر است و تأثیر مثبت روی بازیکن میگذارد. به هر حال ایده و شیوه کار مربیان با هم فرق میکند.

* پرسپولیس میتواند در کورس قهرمانی قرار بگیرد؟

- صد درصد. به شرطی که به قولهایی که دادهاند، عمل کنند. به نظر من فکر راحت تأثیر زیادی روی عملکرد بازیکن دارد. اگر بازیکن شب با خیال راحت خوابیده باشد، صبح با شور و اشتیاق بیشتری در تمرین شرکت میکند. موفقیت پرسپولیس ملزم به این است که امکانات فراهم شود و بازیکنان بیشتر تلاش کنند.

* به نظرت هواداران از تیم حمایت خواهند کرد؟

- ما فکر میکردیم روز پنجشنبه جو ورزشگاه تختی باز هم متشنج خواهد بود اما هواداران خیلی حرفهای و سنجیده عمل کردند و به بهترین شکل تیم را مورد حمایت قرار دادند. این حرکت آنها اعتماد به نفس بچهها را برگرداند و دیدید چقدر خوب بازی کردیم. در آینده هم ما انتظار چنین حمایتی را داریم تا انشاءا... خیلی زود به صدر جدول برسیم.

2. 6 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (23rd September 2014), Hamzeh (23rd September 2014), Love2013 (23rd September 2014), mansoor66 (23rd September 2014), Rahim (23rd September 2014), RaMiN (23rd September 2014)

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | England
    تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    متاسفم که بازیکنای ایرانی انقدر بادمجون دور قاب چینن
    چیز جدیدی نیست این صحبتا
    به امید روزهای بهتر برای تیممون ...

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک
    ولش کنید بزارید دلش خوش باشه

نام واقعی
    محمد حسین
    استاتوس
    عشق من ایران
    شغل و حرفه
    ایشالا دکتر
    بازیکن محبوب
    ali parvin
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 189 بار در 127 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    آقایون بنده خدا نظر شخصیش رو بیان کرده فکر نمیکنم همچی غیر حقیقت رو گفته باشه
    باید بهش به عنوان ی سرباز پرسپولیس احترام گذاشت

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

حرفی علیه دایی نزده ام، من را مقابل او قرار ندهید
    عدهای به گونهای حرف میزنند که انگار بعد از رفتن دایی از پرسپولیس من خوشحالترین بازیکن بودهام.

هافبک دفاعی شماره 9 پرسپولیس، در آخرین هفته های حضور دایی در این تیم تبدیل به یک مهره نیمکت نشین شده بود. او حالا به صورت ثابت برای تیمش به میدان می رود تا این شائبه شکل بگیرد که رفتن دایی، بیشتر از همه این بازیکن را خوشحال کرده است. خود حقیقی اما در گفتگو با فارس تاکید کرده که این شائبه ها صحت ندارند و مدام از یک عده حرف زده که قصد دارند واقعیت را طور دیگری جلوه بدهند.
    همه را رها کرده اند و چسبیدند به من

بعد از رفتن دایی طوری وانمود میکنند که انگار من با سرمربی قبلی اختلاف داشتم و دلیل اصلی رفتن وی از پرسپولیس من بودهام. انگار همه را رها کردهاند و به من چسبیدهاند در صورتیکه باید بگویم هیچ اختلافی با دایی نداشتم و تا زمانی که او در پرسپولیس بود من برای این تیم بازی کردم و ایشان به من فرصت بازی میداد.

یک سال و نیم خوب با دایی داشتیم

من با علی دایی همراه با پرسپولیس در لیگ دوم شدم و با تیم ملی به جام جهانی رفتم اما عدهای طوری وانمود میکنند که انگار اختلاف شدیدی میان ما دو نفر بوده است. دایی مربی من بود و برایش احترام قائلم و یک سال و نیم خوب را با هم سپری کردیم اما عدهای به گونهای حرف میزنند که انگار بعد از رفتن دایی از پرسپولیس من خوشحالترین بازیکن بودهام.

احترام دایی واجب است

هر اتفاقی هم که بیفتد علی دایی یکی از بزرگان فوتبال ماست، همانطور که مهدویکیا و کریمی بزرگ فوتبال ما هستند و احترام دایی بر من واجب است. من این حرفها را میزنم تا همه بدانند احترام دایی بر من همیشه واجب است و نخواهند جوی به راه بیندازند که انگار من از رفتن دایی خوشحال هستم و اختلافی با او داشتم. من همیشه به مربیانم احترام میگذارم اما عدهای به گونهای رفتار میکنند که انگار همه چیز زیر سر من است و این رفتارها باعث میشود که شاید دیگر مصاحبه نکنم.

منظورم را نفهمیده اند

من هیچگاه به مربیانم بیاحترامی نمیکنم چرا که آنها برای من زحمت کشیدند و شاید منظور حرف من را نفهمیدهاند که اینطور برداشت کردند اما تا حالا حرفی علیه دایی نزدم و لطف کنید من را مقابل علی دایی قرار ندهید.

می توانیم به بالای جدول برسیم

شرایط پرسپولیس خوب است و روند خوبی هم داریم و میتوانیم خودمان را به تیمهای بالای جدول برسانیم. به هر حال مقابل استقلال خوزستان باید به میدان برویم و امیدوارم که بتوانیم هوادارانمان را خوشحال کنیم تا باز هم استادیوم آزادی را پر از تماشاگر ببینیم.