حسین هدایتی اشاره دارد که باشگاه اسپانیایی ختافه را خریداری کرده و مالکیت این تیم را در اختیار می گیرد.
حسين هدايتي مالك استيل آذين كه قصد خريد 55 درصد از سهام باشگاه ختافه را دارد درصدد است با يك تيم مديريتي و حقوقي عازم اسپانيا شود تا ضمن بازديد از امكانات ورزشگاه و تيم ختافه رسماً قراردادش را رسمي كند.

* بالاخره خريد ختافه قطعي شد؟
ما بعد از جلسه اي كه با مديران ختافه داشتيم به توافقات خوبي دست پيدا كرديم و ان شا ءا... ظرف 20 روز آينده به اتفاق يك تيم مديريتي، فني و حقوقي به اسپانيا سفر مي كنيم تا رسماً قراردادمان را ببنديم.

* صحبت از حضور دايي در كادرفني ختافه شده است؟
خير، برنامه اي براي حضور دايي در كادرفني ختافه نيست البته ايشان اسطوره فوتبال ماست و مطمئناً ما از تجربياتش استفاده مي كنيم كما اينكه تا حالا نيز يكسري تجربيات خوب در اختيار ما قرار داده است.

* در اين سفر چه افرادي همراهي تان مي كنند؟
چند تن از اسطوره هاي فوتبال ايران به همراه مديران حقوقي هستند كه مطمئناً اين اسطوره ها در آكادمي فوتبال ما در ايران كمك خواهند كرد تا نخبگان به لاليگا بروند.

* شما بابت خريد 55 درصد چقدر پول پرداخت كرده ايد؟
من پولي بابت خريد ختافه به اسپانيايي ها نمي دهم. من يك شركت توليد و صادراتي ميگو دارم كه چند سال است با اسپانيايي ها كار مي كنم و از طريق اين شركت به جاي پول دادن به اسپانيايي ها طوري سرمايه گذاري مي كنم كه پول سازي هم بكنيم.

* شما چند بار اعلام كرده ايد كه مي خواهيد به پرسپوليس كمك كنيد. اما مي گويند شما نمي توانيد رئيس هيأت مديره باشيد!
من هنوز هم اعلام آمادگي مي كنم و منتظر هستم تا پرسپوليس را از طريق فرا بورس خريداري كنم. البته طبق مصوبه قانون، پرسپوليس و استقلال تا پايان سال 93 بايد به بخش خصوصي واگذار شوند اما اگر اين اتفاق رخ ندهد و دولت مخالف اين واگذاري باشد تيم استيل آ ذين را دوباره احيا مي كنم تا با باشگاه ختافه «لينك» شود اما سؤال من اين است كه چرا نتوانم رئيس هيأت مديره شوم.

* اين صحبت از طرف يكي از معاونان وزارت مطرح شده است كه برخي مراجع ذي صلاح مخالف هستند شما رئيس هيأت مديره باشيد!
اولاً براي خدمت كردن دنبال عنوان و پست نيستم، در گذشته هم اين را ثابت كردم ضمن آنكه مگر من كمبود رياست هيأت مديره پرسپوليس را دارم؟ دروغ محض است، من بارها گفته ام اگر مدركي داريد منتشر كنيد البته آنها دنبال منافع شخصي هستند نه مصالح ملي و پرسپوليس و به زودي زمان همه چيز را مشخص مي كند.