طعنه آسیایی هافبک پرسپولیس به استقلالی ها
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: طعنه آسیایی هافبک پرسپولیس به استقلالی ها

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

Perspolis طعنه آسیایی هافبک پرسپولیس به استقلالی ها

طعنه آسیایی هافبک پرسپولیس به استقلالی ها
    هافبک دفاعی پرسپولیس گفت: «مثل بعضی تیمها نیستیم که در آسیا نتوانستند از گروهشان صعود کنند!»

رضا حقیقی معتقد است با بردن راهآهن از این پس کار راحتی در ادامه بازیها دارند: «این برد خیلی به ما در ادامه مسابقات کمک میکند. فشار روانی زیادی روی تیم قرار دارد و این برد شرایط را برای ما متعادلتر کرد. اعتقاد دارم از این به بعد کار راحتتری خواهیم داشت و با روحیه و تمرکز بیشتری به مصاف رقبا خواهیم رفت.»
    وی در این بازی عملکرد بهتری داشت و بازیکن موثرتری برای تیمش بود: «دلایل زیادی داشت که در این بازی راحتتر بازی کردم. شاید مهمترین آنها حضور کارلوس کیروش در استادیوم بود. آقای درخشان هم در طول هفته خیلی با من صحبت کرد تا اینطور نسبت به بازیهای قبلی بهتر عمل کنم. نظرم این است که فوتبال بیش از همه چیز به مسایل روحی و روانی مربوط است و این مسایل باعث افزایش اعتمادبهنفسم شد.»

او از ماندن کیروش حسابی خوشحال است: «این یکی از بهترین تصمیماتی بود که در این مقطع میتوانستیم بگیریم و از آن واقعا خوشحالم. کیروش بهترین انتخاب بود و خوشحالم که 4سال دیگر هم سکان تیمملی به ایشان سپرده شده است. ما الان میتوانیم چیزی که کاشتهایم را برداشت کنیم و نه تنها من بلکه همه بابت این انتخاب خوشحال هستند و امیدوارم در ادامه مسابقات جام ملتها و جامجهانی روسیه به همراه ایشان موفق شویم.»

حقیقی امیدوار است دیگر دچار بحران نشوند: «در نظر داشته باشید که بدشانسیها و اتفاقات زیادی در این نتایج دخیل بوده است. مصدومیت رضا نوروزی و دغاغله و محرومیت پیام صادقیان خیلی به تیم ضربه زد و بدبیاریهای دیگر هم دست به دست هم داد تا نتوانیم پرسپولیس واقعی باشیم اما انشاءا... در ادامه بهتر میشویم.»

وی در پاسخ به این سوال که از تحولات کادر فنی راضی هستی یا خوشحال؟! گفت: «توقع دارید چه پاسخی به شما بدهم؟! به هر حال یک کار حرفهای انجام شده و همانند همه دنیا در کادر فنی تحول رخ داده، اما بازیکن باید حرفهای باشد و بداند که او با باشگاه قرارداد بسته نه با شخص خاصی و حضور یا عدم حضور یک بازیکن نباید به بودن یا نبودن مربی یا مدیر بسته باشد. این اتفاق شاید برای بازیکنان هم رخ بدهد و شاید بازیکنی یک سال در یک تیم باشد و سالی دیگر در لیست مازاد، اما هواداران باید بدانند که پرسپولیس برای آنهاست و متعلق به شخص یا گروه خاصی نیست.»

حقیقی درباره شایعه کم کاری برخی از بازیکنان پرسپولیس گفت: «ببینید بحث کمکاری را اصلا قبول ندارم، اما میبینیم یکسری به امید عالیشاه انگ کمکاری میزنند که خود او هم صحبت کرد و پاسخ این حرفها را داد. عالیشاه اصلا در این وادیها نیست که بخواهد کمکاری کند و این را میتوانید از ما بازیکنان که در کنار او بازی میکنیم بشنوید. حتی خودتان هم میبینید که پیش از داربیها میگویند برای تساوی در آن بازی صحبتهایی میشود اما ما که در متن ماجرا هستیم میدانیم که همه این حرفها بیهوده و پوچ است، اما متاسفانه در ایران یکسری افراد خیلی راحت به دیگران تهمت میزنند و کسی هم نیست که جلوی آنها را بگیرد. حتی درباره خود من هم میگفتند که از رفتن علی دایی خوشحال شدم اما حتی اگر یک مربی دو روز برای من زحمت کشیده باشد به او احترام میگذارم چه برسد به علی دایی که دو سال با افتخار شاگرد او بودم. من با پرسپولیس قرارداد دارم و حتی اگر فردا نگهبان درفشیفر را هم سرمربی تیم بگذارند من باید کارم را بکنم و به من ربطی ندارد که چه کسی سرمربی است، اما به هر حال هر کسی برای خودش اعتقاداتی دارد که آن در دل افراد است و باید بدانید که هیچ چیز مهمتر از پرسپولیس نیست و نباید تیم در این شرایط که مسابقات آسیایی را هم در پیش دارد ضربه بخورد، هر چند که باید مطمئن باشید پرسپولیس از اینی که هست بهتر خواهد شد.»

هافبک دفاعی پرسپولیس درباره افت بازی اش نسبت به ابتدای حضورش در پرسپولیس هم گفت: «زمانی باید بگویم افت کردم که 10بازی متوالی بد باشم اما اگر یک بازی خوب بازی کنم و دو بازی معمولی باشم اسم آن افت نیست، هر چند که مربیانم از بازیام مقابل راهآهن راضی بودند و حتی در تیم هفته هم قرار گرفتم، اما مسایل روحی- روانی در کار من تاثیر گذاشته که مربوط به تیمملی نیست و به پرسپولیس ربط دارد، به هر حال یکسری اتفاقات رخ داد که روی ذهن من تاثیر گذاشت که خودتان مطلع هستید این مسایل روی روحیه من تاثیر بدی داشت و خود من هم قبول دارم که حقیقی گذشته نیستم و حقیقی که باید باشم نبودم، اما خوشبختانه در شرایط جدید بهتر شدم و اعتماد به نفس بیشتری گرفتم که این میتواند در ادامه راه به من کمک کند.»

برخی از هواداران پرسپولیس و کارشناسان نگران آینده این تیم در لیگقهرمانان آسیا هستند و میترسند نماینده ایران نتواند آبروداری کند: «هواداران مطمئن باشند اینطور نیست. خودم هم بارها در مواجهه با آنها با این حرفها روبهرو شدهام. اما مطمئن باشند بهترین نتایج را در بین تیمهای ایرانی خواهیم گرفت. مگر در این سالها تیمهایی که به آسیا رفتهاند چه گلی به سر فوتبال ایران زدهاند؟ ما هرچه که باشیم اسم تیممان پرسپولیس است و مثل تیمهای دیگر آبروریزی نخواهیم کرد. تیمهایی که به آسیا رفتهاند نهایت توانستهاند از گروه خود صعود کنند اما شرایط ما بهتر خواهد بود و همانطور که گفتم مثل این تیمها آبروریزی نخواهیم کرد.»

2. 11 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mohammad6 (24th September 2014), ADEL.GH.K (24th September 2014), AliReza (24th September 2014), A_MI_N (24th September 2014), emrah20062007 (24th September 2014), fatemeh 81 (24th September 2014), στρατιώτης-313 (24th September 2014), RaMiN (24th September 2014), SaRa-MoHsEn (24th September 2014), SoRooSH (24th September 2014), Zayed FC (24th September 2014)

نام واقعی
    محمد
    استاتوس
    خدایا زمین را با ظهور زنده کن؛ اللهم عجل لولیک الفرج ...
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,746 بار در 1,604 ارسال
    Blog Entries
    1
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    ان شاء الله با اضافه شدن پیام و دغاغله و خرید بازیکن در پست های مورد نظر و بازگشت جناب پولادی ...

هیچ مشکلی در تیم نباشه ...

همه بیاین تو ... میخواهیم امام زمان (عج) رو خوش حال کنیم
    ...

گرگ ها زوزه می کشند ..

قلب هامان با ترس می زند ..

شیعه خانه ات دارد خراب می شود ..

جان
    مادرت زهرا کمکمان کن ...

نقشه ها دارند برایمان آقا ...

4. 3 کاربر مقابل از στρατιώτης-313 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

fatemeh 81 (24th September 2014), RaMiN (24th September 2014), SoRooSH (24th September 2014)

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    با یاری خدا من ادامه میدم
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,991 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک
    پارسال که استقلالی ها خیلی بهمون تیکه مینداختن
    حالا نوبت ماست

نام واقعی
    IMAN
    استاتوس
    هنو اولشه...
    شغل و حرفه
    در ره طبابت
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 7,998 بار در 3,141 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 27 تاپیک
    امیدوارم وقت بازیا این تاپیکو ببینیم خجالت نکشیم بیاریمش بالا....
    نه...!نه...!نه...!