عابدزاده سرانجام بعد از 10 سال راز بیماریش را افشا کرد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: عابدزاده سرانجام بعد از 10 سال راز بیماریش را افشا کرد

نام واقعی
    مهدی
    شغل و حرفه
    ساختمان سازی
    تشکر شده 327 بار در 120 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

عابدزاده سرانجام بعد از 10 سال راز بیماریش را افشا کرد

احمد رضا عابدزاده می گوید کسانی که در زمان بیماری اش به او تهمت زده اند را به خدا واگذار کرده است.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از خبرآنلاین، دقیقا 10 سال پیش، روز دوازدهم اسفند ماه بود. آن حادثه تلخ هنوز هم برای عقاب یادآور روزهای سخت است. روزهایی که به عقیده خودش تنها دعای خیر مردم باعث شد تا از آن رهایی پیدا کند: «مدیون مردم هستم. آنها در آن روزهای سخت خیلی برای سلامتی من دعا کردند.» همه چیز از یک درگیری لفظی شروع شد. اتفاقی که عابدازه تا به حال آن را جایی عنوان نکرده است. یک درگیری لفظی بر سر طلب 100 میلیونی، به هم ریختن اعصاب عابدزاده، رفتن به عروسی و ترک آنجا به دلیل بی حوصلگی، استراحت در منزل و یکدفعه سر درد های شدید و پریدن از خواب: «خیلی سرم درد می کرد. مدام سرم را به دیوار می کوبیدم. خانمم من را به بیمارستان رساند و دیگر نفهمیدم چه شد.»

* دقیقا 10 سال پیش بود. روز عید غدیر. هنوز هم آن خاطرات کابوس وار را به یاد داری؟
    - بالاخره آن روزها را نمی توان فراموش کرد. من هنوز در خانه عکس های آن اتفاق را دارم. مردمی که جلوی بیمارستان ازدحام کرده بودند را به یاد دارم. من فیلمش را هم دارم و هر از گاهی می نشینم آن را نگاه می کنم. من با دعای خیر مردم خوب شدم. بیماری سختی بود که بالاخره آن را پشت سر گذاشتم.

* عابدزاده تا به حال در مورد آن اتفاق حرفی نزده. آن شب دقیقا چه شد که آن بیماری به سراغت آمد؟
    - من صد میلیون تومان از یکی طلب داشتم. آن روز صبح تا شب درگیر این ماجرا بودم و با آن طرفی که پولم را می خواستم جر و بحثم شد. شب آن اتفاق من عروسی دعوت بودم اما اصلا حال و حوصله نداشتم. به هر حال به آن مهمانی رفتم و زود آمدم خانه. در آنجا خیلی اصرار می کردند که بمانم اما من برگشتم و خوابیدم. ساعت یک بود که از خواب بیدار شدم. سر درد شدیدی داشتم. از فرط سردرد سرم را به دیوار خانه می کوبیدم. همسرم من را رساند بیمارستان آراد. از اینجا به بعد را که خانمم تعریف می کند می گوید من رو بردند بیمارستان کسری و آنجا گفته بودند که باید پول بدهید تا بیمارتان بستری شود که یک سری افراد داد و بیداد کرده بودند. همسرم با دوستم مسعود احمدی تماس می گیرد و تمام هزینه ها را پرداخت می کند. البته من جا دارد که من از پرسنل بیمارستان کسری تشکر ویژه ای داشته باشم. می دانم برای بیمارستان کسری دردسرهای زیادی درست کردم. مردم آمده بودند و آنها خیلی از چیزها را تحمل کردند. من لطف آنها را هرگز فراموش نمی کنم. من با جراحی هایی که دکتر عباسیان و پزشکان دیگر انجام دادند به زندگی برگشتم. فکر می کنم در آن روز که روز عید غدیر بود خداوند لطف بزرگی به من و خانواده ام کرد.
    10 سال بود که این مسائل را بازگو نکرده بودید. در آن زمان خیلی ها شایعات زیادی را درست کرده بودند و آن را به مهمانی همان شب ربط می دادند.
    دقیقا. در چنین شرایطی یک سری آدمهای بی وجدان و از خدا بی خبر شایعه کردند که عابدزاده مواد می زند و در عروسی چیزی خورده است. در حالی که آنهایی که من را می شناسند می دانند که چطور زندگی می کنم. کدام ورزشکار را سراغ دارید که روزی سه ساعت سنگین تمرین کند؟ من سالهاست که ورزش قهرمانی را کنار گذاشته ام اما هنوز هم روزی دو یا سه ساعت تمرین می کنم. فقط جمعه ها به تمرین نمی روم که آن هم به دلیل تعطیلی باشگاه است. تمرینانی که من می کنم را حتی قهرمانان تیم های ملی هم نمی تواند انجام بدهند.ورزشکارانی که دارند در تیم های حرفه ای بازی می کنند وقتی دو جلسه با من تمرین می کنند دیگر نمی آیند و می گویند تمرینات من سنگین است.

* با توجه به شناختی که از عابدزاده وجود دارد می دانیم که تو به دود سیگار هم خیلی حساس هستی؟
    - من یک عمر با ورزش بزرگ شده ام. حتی در مغازه ام کارگری که می خواهم استخدام کنم اولین سوالی که می پرسم این است: «بچه کجایی؟ سیگاری هستی یا نه؟ اگر بگوید بله، می گویم خداحافظ ما به درد هم نمی خوریم. حالا نمی دانم که یک سری آدم بی وجدان چطوراین شایعه را منتشر کردند. من خیلی متاسفم برای آنهایی که حتی روی تخت بیمارستان هم برای من نوشتند. من ازهیچ کس شکاست نکردم و آنها را به خدا واگذار کردم.
    نیمی از جهان، افرادی هستند که چیزی برای گفتن دارند و نمی توانند بگویند و

نیم دیگر افرادی هستند که چیزی برای گفتن ندارند ولی همیشه حرف میزنند ….....
    (رابرت فراست)

2. 11 کاربر مقابل از mehdi persi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Aliparsa (3rd March 2012), DAVOOD (4th March 2012), ELi!i (4th March 2012), hadi vahdatkhah (4th March 2012), IMAN (3rd March 2012), NaZaNiN__red (4th March 2012), RASOOL 9 (3rd March 2012), sara93 (3rd March 2012), قرمزت (3rd March 2012), ^@@^ (3rd March 2012)

نام واقعی
    IMAN
    استاتوس
    هنو اولشه...
    شغل و حرفه
    در ره طبابت
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 7,998 بار در 3,141 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 27 تاپیک
    ایشالا همیشه سلامت باشه.......
    نه...!نه...!نه...!

نام واقعی
    Amin
    شغل و حرفه
    نوازنده گیتار , وبمستر
    تشکر شده 1,930 بار در 953 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    عابدزاده یکی از ستاره های تکرار نشدنی ِ !
    مرسی
    رفیق ها سه دسته اند
    رفیق ایرانسلی ، که فقط ظاهرن هواتو داره ولی باطنن جیبت رو خالی میکنه
    رفیق همراه اولی ، که اسمش همراه اوله ولی جایی که لازمش داری همراه آخرت هم نیست
    رفیق تالیایی ، که میدونی همچین رفیقی هم هست ولی نمیدونی به چه درد میخوره
    بنازم به اون رفیق هایی که مثل تلفن ثابت قدیمی ، ماندگار و بدور از هرگونه طرح و رنگی هستن !

5. کاربر مقابل از ^@@^ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

RASOOL 9 (3rd March 2012)

نام واقعی
    sara
    شغل و حرفه
    دانشجو (برق)
    تشکر شده 607 بار در 327 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    عزیز دلی احمد رضا خان
    ای آزادی ، اگر به سرزمین ما آمدی ، با آگاهی بیا .
    تا بر دروازه های این شهر تو را با شمشیر گردن نزنیم
    تا در حافظه کند تاریخ نگذاریم تو را از ما بدزدند.
    آخر می دانی...
    بهای قدم های تو بر این خاک خون های خوب ترین فرزندان این سرزمین بوده است.
    بهای تو سنگین ترین بهای دنیاست.
    پس این بار با آگاهی بیا. با آگاهی...

7. کاربر مقابل از sara93 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

RASOOL 9 (3rd March 2012)

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران ...
    بازیکن محبوب
    mohsen khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 7,119 بار در 1,945 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 49 تاپیک
    احمد رضا :بمب روحیه پرسپولیسی ها:cheer2:

نام واقعی
    hadi
    شغل و حرفه
    فروشنده لوازم آرایشی و بهداشتی در ولنجک طهران
    تشکر شده 5 بار در 3 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    تو تمام دنیا فقط یک عقاب وجود داره که مال آسیاست. اونم عقاب باشکوه و بسیار عزیز و دوست داشتنیه ما ایرانیاست. ایشالا تک عقاب آسمان فوتبال همیشه و همه جا سالم و سرحال باشه.
    البته من که فقط دارم دعا میکنم که عقاب آسیا به خانه خودش (پرسپولیس) برکرده تا ما هوادارا که عاشق احدرضا خان عابدزاده هستیم بازم حداقل روی نیمکت تیم مهبوبمون ببینیمش؟
    Safe6343137612691.jpgSafe6343137612731.jpg

10. کاربر مقابل از hadi vahdatkhah عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

IMAN (4th March 2012)

نام واقعی
    hadi
    شغل و حرفه
    فروشنده لوازم آرایشی و بهداشتی در ولنجک طهران
    تشکر شده 5 بار در 3 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    مرد شکست ناپذیر دربی تهران کیست؟

عصر ایران ورزشی: احمدرضا عابدزاده جزو معدود بازیکنانی ست که هیچ وقت طعم شکست در دربی تهران را نچشید. او در سال 1369 از تام اصفهان به استقلال پیوست و تا سال 1372 که آخرین بازی اش را با پیراهن استقلال انجام داد، هیچ گاه شکست خورده از دربی خارج نشد.

عابدزاده در سال 69 دو بار با پرسپولیسی ها موجه شد که سهم او و استقلال از آن دو بازی، یک برد 2 بر 1 در لیگ آزادگان و یک تساوی 1 بر 1 در جام باشگاههای تهران بود.

در سال 1370، عابدزاده دو بار دیگر به مصاف قرمزپوشان رفت که مسابقه نخست در آخرین دوره جام باشگاههای تهران با نتیجه تساوی صفر بر صفر به پایان رسید و مسابقه دوم هم به پیروزی 2 بر صفر استقلال انجامید.

عابدزاده آخرین بار در سال 72 به مصاف پرسپولیسی ها رفت که نتیجه آن مسابقه صفر بر صفر شد.

نخستین بازی عابدزاده برای پرسپولیس در دربی، به تساوی 2 بر 2 با حریف آبی پوش انجامید؛ مسابقه ای که در آخرین دقایقش با کتک کاری مجتبی محرمی و امیر قلعه نویی، به آشوب و درگیری کشیده شد و در نهایت با رای فدراسیون، 3 بر صفر به نفع استقلال رقم خورد.

عابدزاده هشت بار با پیراهن پرسپولیس در برابر استقلال ظاهر شد که هشت بار با پیروزی و یکبار با تساوی از زمین بازی خارج شد. آخرین بازی عابدزاده برای پرسپولیس در دربی تهران، در سال 79 با نتیجه 2 بر 2 به پایان رسید.

این تساوی 2 بر 2 هم مثل تساوی در نخستین حضور عابدزاده در دربی، با جنجال و درگیری همراه بود و به محرومیت برخی از بازیکنان دو تیم منجر شد.

بهترین پیروزی ای که عابدزاده در استقلال در برابر پرسپولیس بدست آورد، برد 2 بر صفر سال 1370 بود و بهترین پیروزی وی در برابر استقلال، برد 3 بر صفر پرسپولیس در سال 76 بود.
    عابدزاده جمعاً 13 بار در دربی بازی کرد و هیچ گاه در زمین بازی طعم شکست را نچشید.

نام واقعی
    mehdi
    شغل و حرفه
    کارمند
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عابد زاده بمب روحیه است و تکرار شدنی نیست
    اما حیف که اخلاقش خاصه و فقط خودش رو قبول داره

نام واقعی