اولادي: بخواهم خودکشي کنم رگم را ميزنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: اولادي: بخواهم خودکشي کنم رگم را ميزنم

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

گفتم خداحافظي ميکنم اما پشيمان شدم

در چند روز گذشته حرف و حديث هاي زيادي در درخصوص مهرداد اولادي شنيده شد مبني بر اينکه او خودزني کرده و حتي خودش به اين خبر واکنش نشان داد.

اولادی مدعی شد که از فوتبال خداحافظی نکرده و فقط گفته می خواهم برای مدتی از فوتبال دور باشم. در همین خصوص او با "ورزش سه" صحبت کرد که گفتوگوی او را می خوانید:

گفتم دست از سرم بردارید

من واقعا ناراحت بودم چون حرف های زیادی در خصوص من زده بودند که صحت نداشت. هر کسی حرفی می زد و می گفتند من خودزنی و خودکشی کردم و فوتبال را کنار گذاشتم. در صورتی که این خبر درست نبود. من اینقدر تحت فشار بودم که گفتم که دست از سرم بردارید و یک مدت نمی خواهم بازی کنم. روزی که فوتبال را شروع کردم می خواستم از حاشیه دور باشم.

این آدم را به خدا واگذار می کنم

من تازه 28 سالم است و چرا باید فوتبال را کنار بگذارم؟ من آسیب دیدم اما خودزنی نکردم و من هم آدم هستم و زندگی شخصی دارم. مگر یک فوتبالیست حتما باید در زمین بازی مصدوم شود؟ دست به من به شیشه خورده اما خودزنی نکردم. اما یک سری از آدم های بیکار و خبرچین برای خودشان وضعیت من را بررسی کردند و این حرف ها را در آوردند. من این آدم ها را به خدا واگذار می کنم. من در اوج عصبانیت حرف زدم و گفتم می خواهم فوتبال را کنار بگذارم اما خیلی عصبانی بودم و بعد از حرفی که زدم پشیمان شدم.

صد در صد به استقلال گل می زنم

من در حال حاضر در تمرینات شرکت می کنم و مشکلی هم ندارم.اتفاقا می خواهم با قدرت برگردم و اگر کادر فنی صلاح بداند برای این بازی آماده هستم. اگر مقابل استقلال بازی کنم در همین بازی به استقلال گل می زنم. قبل از بازی با پرسپولیس گفتم،گل می زنم و حالا هم می کویم اگر جلوی استقلال بازی کنم صد درصد گل می زنم.

حق با آقای محجوب بود

در حال حاضر عصبانی نیستم و باید بگویم آقای محجوب به من لطف داشتند. ایشان از مدیرانی هستند که همیشه به تیم کمک کردند و برای ایشان احترام زیادی قائل هستم. آقای محجوب و خوش قلبی هستند و ایشان درست می گفتند. من 12 درصد از قراردادم را گرفتم و حق با آقای محجوب بود.

هواداران صبورتر باشند

شرایط ملوان در حال حاضر جالب نیست و من هم در 3 بازی گذشته بازی نکردم. بچه ها و کادر فنی خیلی تحت فشار هستند و بازیکنان استرس زیادی را تحمل می کنند. هواداران باید صبورتر باشند. درست است که نتایج خوبی نگرفتیم اما هواداران باید صبورتر باشند و از تیم حمایت کنند. به هر حال آقای ایراندوست هم زحمت خودشان را کشیدند و سرد و گرم چشیده اند و فکر می کنم در بازی های آینده بهتر نتیجه بگیرند.خودتان دیدید زارع چقدر در بازی با گسترش تحت فشار بود.

می خواستم خودکشی کنم رگم را می زدم

نمی دانم چرا گفتند من خودزنی کردم . کسی که بخواهد خودزنی کند روی ساعدش را می زند؟ اگر می خواستم خودکشی کنم رگم را می زدم. من یک خانواده خوب دارم و در فوتبال به همه چیز رسیده ام. من کمبودی ندارم که بخواهم این کار را بکنم. در این فوتبال در تیم های بزرگی بازی کردم و لژیونر شدم و پول خوبی هم گرفتم و هیچ مشکلی هم ندارم.

2. 2 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*sir amirhossein* (28th September 2014), mansoor66 (28th September 2014)

نام واقعی
    سیداکبر حسینی
    استاتوس
    پرسپولیس زلزله
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 537 بار در 310 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    بدبخت تو اون موقع خودکشی کردی که از پرسپولیس رفتی استقلال بدبخت داغی خبر نداری .............

همه شهـــــــــر میدونــــــــــــن

پرســــــــــــــــپولیــ ـــــــــــس

عشــــــــــــــــــق منـــــــــه

وبلاگ مــــــــــــــــــــــــ ـــــن

http://redman-54.blogfa.com/