موضوع آب‎هاي آلوده در مشکل پرسپوليس گم شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: موضوع آب‎هاي آلوده در مشکل پرسپوليس گم شد

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

مهدي مهدويکيا که در بازي 2سال پيش پرسپوليس و سپاهان دچار مشکل شده بود، گفت و گوي جالبي در مورد ديدار اين دو تيم مطرح کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپوليس در حالي بايد روز جمعه با سپاهان بازي کند که 2 سال پيش در مسابقهي این دو تیم، اتفاقات عجيبي افتاد. در نيمه دوم بازيکنان پرسپوليس شرايط عادي نداشتند. موضوعي که بعد بازي خيليها ادعا کردند به خاطر آبهاي آلودهاي بود که در اختيار بازيکنان پرسپوليس قرار گرفت.

مهدی مهدوی‎کیا یکی از بازیکنانی که در نیمه دوم بازی به مشکل خورده بود، در گفتوگو با "ورزش سه" روایت عجیبی از اتفاقات آن بازی دارد:

3 بازیکن نیمه دوم به مشکل خوردند

والله هنوز هم برای خود من این جای سوال دارد که چه اتفاقی افتاد. در نیمه دوم من، محمد نوری و میثم نقی‎زاده برای ما مشکل ایجاد شد و نمیتوانستیم در زمین بازی حتی راه برویم. واقعا اتفاقات عجیبی بود من خودم آخر نفهمیدم در این بازی چه اتفاقی افتاد.

نمیدانم مشکل از کجا بود

اینکه باشگاه آب‎ها را به اصفهان آورده بود و یا اینکه سپاهانی‎ها آب بازی را تامین کرده بودند سوالی است که بهتر است از خود سرپرست وقت باشگاه سوال کنید. من بازیکن بودم و اصلا در این مسائل دخالتی نمیکردم مشکل از هر جایی که بود باعث شد ما در آن بازی نتوانیم عملکرد خوبمان را داشته باشیم.

بعد از بازی آزمایش دادیم

زمانی که ما به تهران برگشتیم من دکتر رفتم و آزمایش خون دادم و جالب بود که در خون ما هیچ چیز مشکوکی مشاهده نشد. حتی دکترهای تیم به ما گفتند که شاید اشتباه میکنید ولی هر چیزی که بود، اتفاق عجیبی بود که رخ داد.

موضوع آب‎های آلوده در مشکل پرسپولیس گم شد

ما در آن زمان از باشگاه خواستیم که موضوع را پیگیری کنند ولی باشگاه در آن زمان آنقدر مشکل داشت که ماجرای آب‎های آلوده در اتفاقات باشگاه گم شد. در آن زمان کسی پیگیر نشد و ما هم کاری از دستمان برنمی‎آمد.

صددرصد یک اتفاقی افتاده بود

همانطور که قبلا هم گفتم من هیچ وقت نفهمیدم که مشکلی برای ما به وجود آمد، مقصرش چه کسی بود و آیا باشگاه پرسپولیس تقصیرکار بود یا سپاهان؟ ولی چیزی که واضح است این است که صددرصد در آن بازی یک اتفاق مشکوکی افتاد که البته هیچ وقت هم پیگیری نشد.

2. 2 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mansoor66 (1st October 2014), شــب تاب کوچولو (30th September 2014)