تغییرات اتوبوسی به حامی مالی پرسپولیس هم میرسد؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: تغییرات اتوبوسی به حامی مالی پرسپولیس هم میرسد؟

 1. #1


  محل سکونت
  تهران
  نام واقعی
  اميد
  استاتوس
  عشق، مرگ احساس وظیفه است
  شغل و حرفه
  دانشجو(كامپيوتر-نرم افزار)
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  1,923
  تشکر
  1,211
  تشکر شده 2,496 بار در 847 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 2 تاپیک

  تغییرات اتوبوسی به حامی مالی پرسپولیس هم میرسد؟

  وبسایت رسمی برنامه نود - تنشها میان رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و مسئولان اسپانسر این باشگاه به اوج خودش رسیده اما باید دید طی روزهای آینده در این باره چه اتفاقی رخ میدهد.

  به گزارش وبسایت نود ، از همان ابتدای لیگ و شروع به کار شرکت بهنام پیشرو کیش به عنوان اسپانسر باشگاه پرسپولیس صحبتهایی مبنی بر اختلافنظرهای جدی میان این شرکت و مسئولان باشگاه پرسپولیس به گوش میرسید.

  از درون باشگاه پرسپولیس خبرهای جالبی به گوش نمیرسد؛ شب گذشته جلسهای میان سیاسی، منتقمی، خواجهوند و مسئول اسپانسر پرسپولیس در محل این باشگاه برگزار شد که خروجی آن مثبت نبود به طوری که خروجی این جلسه هیچ کمکی به حل شدن مشکلات مالی سرخپوشان نکرد حتی شنیده میشود که اسپانسر شب گذشته ۴ چک یک میلیارد تومانی به باشگاه آورده بود تا آن را به مسئولان پرسپولیس بدهد اما این اتفاق نیفتاد هرچند که خواجهوند اعلام کرد به دلیل نبودن وکیل اسپانسر در جلسه این چکها داده نشده اما ظواهر امر نشان از مشکلات اساسی در این زمینه میدهد.

  در این میان به نظر میرسد حمیدرضا سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به شخصه و انفرادی قصد دارد کارها را پیش ببرد به طوری که عدهای اقدامات او را خودسرانه میدانند و حتی معتقدند که او به مصوبات هیات مدیره و وزارت ورزش هم پایبند نیست و قصد دارد از صفر تا صد باشگاه را خودش در اختیار بگیرد در این خصوص هم گفتنی است شرکت اسپانسر پرسپولیس بالای ۱۰ میلیارد تومان تا به اینجا برای این باشگاه هزینه کرده اما حتی یک ریال هم عایدی نداشته که مسئولان بهره بردار پرسپولیس این موضوع را ناشی از عدم تعهد باشگاه به تعهدات خود می دانند که این موضوع در زمان تصدی سیاسی شدت بیشتری به خود گرفته است.

  برکناری اتوبوسی عوامل، مسئولان و کارکنان باشگاه و حتی کادر فنی پرسپولیس از اقداماتی است که قطعا این باشگاه را با سرعت هرچه تمامتر به سمت قهقرا خواهد برد. سیاسی بعد از برکناری رحیمی و دایی از مدیرعاملی و سرمربیگری پرسپولیس به سراغ کارمندان باشگاه رفت و بیشتر نفرات این باشگاه را از کار برکنار کرد. آن هم در حالی که بهره بردار باشگاه پرسپولیس برای به روز بودن سایت این باشگاه هزینه گزافی کرده اما تغییرات حتی در سایت هم اتفاق افتاده است. در تازهترین اقدام اما روز گذشته مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس تغییر کرد.

  به گفته افراد مطلع سیاسی خودسرانه و انفرادی قصد دارد تصمیمات پرسپولیس را بگیرد و حتی شنیده میشود شب گذشته در جلسهای که در باشگاه برگزار شده رسما اعلام کرده که اول و آخر باشگاه خودم هستم که این موضوع قطعا عواقب تلخی برای باشگاه مطرح کشورمان خواهد داشت. گفته میشود سیاسی اعلام کرده رحیمی را خودم برکنار کردم و اخراج دایی را هم به رخ میکشد و گفته که لازم باشد منتقمی را هم بیرون میکنم! در این بین باید درگیری لفظی سیاسی و خادم را هم جدی بدانیم هرچند که از طرف باشگاه پرسپولیس این موضوع تکذیب شده اما شاهدان عینی این موضوع را تایید میکنند و به نظر میرسد وزارت ورزش هم با رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به مشکلات اساسی خورده به طوری که شاید دامنه تغییرات در پرسپولیس گستردهتر از چیزی که بتوان فکرش را هم کرد بشود.


  گویا سیاسی قراردادهای منعقد شده در باشگاه را هم کاغذپارههایی بیش نمیداند و در این شرایط است که میخواهد یک تنه همه کارها را خودش انجام دهد و حتی در جایی عنوان کرده که اگر این اسپانسر هم نباشد خودم اسپانسر میآورم و این در حالی است که او بیتوجه به قراردادها و ضرر و زیانهای احتمالی میخواهد کارها را پیش ببرد بدون اینکه فکری به عواقب این مسئله کرده باشد. در همین رابطه شنیدیم که اسپانسر باشگاه پرسپولیس بیش از ۳۰ نامه رسمی به سیاسی داده که او آنها را کاغذپاره میداند و به گونهای در این باشگاه فعالیت کرده که خیلیها منتقمی را هم فاقد قدرت میدانند و معتقدند او بدون دستور سیاسی کاری انجام نمیدهد.

  اقدامات خودسرانه رئیس هیات مدیره پرسپولیس اما به این مسائل ختم نمیشود به طوری که گویا افرادی از طرف وی به صورت مستقیم با شرکتها و برندهای مختلف مذاکره میکنند به گونه که دیگر شرکتهای طرف قرارداد شرکت بهنام پیشرو کیش را به عنوان اسپانسر قبول ندارند چراکه مسئولان این برند وقتی برای مذاکره به سمت شرکتهای مختلف میروند آنها اعلام میکنند که ما با خود شخص سیاسی طرف هستیم و با این کار بازهم این بهره بردار است که به مشکل میخورد که شاید باید این موضوع را هم به پای قدرتطلبی شخص رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بدانیم.

  در همین رابطه طبق اخباری که به دست آمده ، اسپانسر باشگاه پرسپولیس و شخص گلرخسار رئیس هیات مدیره این برند هیچ مشکلی با شخص علی دایی نداشته و این در حالی است که در زمان سرمربیگری دایی در پرسپولیس این مسئله در رسانهها القا شده بود که اسپانسر شرط گذاشته زمانی به این باشگاه پول دهد که دایی در این تیم حضور نداشته باشد که به نظر میرسد که این موضوع از پایه کذب است چراکه اسپانسر حتی برای مشخص شدن رنگ پیراهن پرسپولیس هم با دایی هماهنگی کرد و قطعا با عقل جور در نمیآید که اسپانسر به دلیل حضور دایی به پرسپولیس پول ندهد. این در حالی است که اسپانسر برای جذب اومانیا خارج از تعهدات به باشگاه پرسپولیس پول تزریق کرد تا تیم دایی تقویت شود.

  همه این مسائل نشان میدهد که بیدلیل نیست اسپانسر جلوی چکهایش را گرفته و به پرسپولیس پولی را تزریق نمیکند چراکه آنها خواهان مشخص شدن وضعیتشان هستند حتی مسئولان شرکت بهنامپیشرو کیش عنوان کردند باید باشگاه به تعهداتش عمل کند تا آنها هم با قدرت به کارشان ادامه دهند.

  با این شرایط به نظر میرسد پرسپولیس روند خوبی را طی نمیکند و شرایط مساعدی را هم نباید برای این باشگاه متصور شد چراکه با رفت و آمدهای اتوبوسی در باشگاه پرسپولیس قطعا وضعیت این تیم بدتر از اینی که هست خواهد شد. به نظر میرسد تا امشب اتفاقات مهمی در باشگاه پرسپولیس رخ میدهد و شاید امروز آخرین روزی باشد که شرکت بهنامپیشرو کیش عنوان اسپانسری پرسپولیس را یدک میکشد چراکه قراردادهای این شرکت با پرسپولیس از نظر سیاسی کاغذپاره است و آنها را زیر سوال برده و با این شرایط این احتمال وجود دارد که سیاسی بار دیگر تغییری اساسی و برای میل خودش انجام دهد.

 2. کاربر مقابل از omid27 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  mansoor66 (2nd October 2014)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا