گريه شمسايي در زمين فوتسال ساري
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: گريه شمسايي در زمين فوتسال ساري

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

iran گريه شمسايي در زمين فوتسال ساري

جنجال و درگيري اين بار در فوتسال

گريه شمسايي در زمين فوتسال ساري

شب گذشته بازي دو تيم شهروند ساري و تاسيسات دريايي تهران به جنجال کشيده شد.

به گزارش "ورزش سه"، در این مسابقه حساس که در سالن سیدرسول حسینی ساری برگزار میشد، تیم تاسیسات دریایی با نتیجه 3 بر 2 میزبان را شکست داد اما این مسابقه تحت تاثیر درگیری شدید داخل زمین قرار گرفت.

این اتفاق ها در فاصله یک دقیقه مانده به پایان مسابقه و در شرایطی که مسابقه روند عادی خود را داشت با درگیری بازیکنان دو تیم آغاز شد و هواداران شهروند با هجوم به زمین و فحاشی، اشک و گریه وحید شمسایی، کاپیتان تیم تاسیسات دریایی را باعث شد. شمسایی با شنیدن شعارها روی زمین نشست و بدون اعتنا به درگیری ها، به شدت گریه کرد و این مسئله باعث افزایش درگیری ها شد، چیزهایی که آن را در عکس ها می بینید. جالب اینکه سیدمهدی ابطحی، سرمربی تیم شهروند ساری، وحید شمسایی را عامل تحریک هواداران دانست و گفت: او با شیطنت، هواداران را تحریک می کند. شمسایی هم در دفاع از خود گفت: علت گریه ام این بود که بعد از این همه بازی در تیم ملی توقع نداشتم از سوی مردم مازندران چنین رفتاری با من بشود.

عکس های این اتفاق نه چندان خوشایند را تماشا کنید.

2. 2 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

s A r A (4th October 2014), shabnam12-8 (4th October 2014)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    واقعا تاسف آوره
    فحش فحش فحش
    وسیله دفاعی بعضی از این گل پسراس
    مازندران و شیرازم نداره
    همه جای ایران سرای من است

نام واقعی
    reza
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 9,302 بار در 2,101 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک
    غلط کرده مردک عوضی!!
    من خودم تو سالن بودم..با حرکتاش و رفتارش هم هوادارا هم داورو تحریک میکرد!!
    مثلا بهترین بازیکن اسیا و یکی از اسطوره های فوتسال ایران!!شخصیت صفر!!!

خداروشکر حواشی بعداز بازی و اتوبوس تاسیسات و بستن و خیابون و درگیری تماشاگرا با پلیس رو ننوشته..!
    به گوش کمیته انضباطی برسه معلوم نی چن هفته محروم شیم!!
    همیشه ترسیدم از دوست داشتنت
    یه بارم نگفتم ولی دوست داشتمت
    به خریت زدنو قبول دروغا
    یه وفتایی معنای دوست داشتنه
    خنده ها برا تو
    غصه ها برا من
    با اینکه نداشتی حوصله برا من
    میگفتم دعوتیم امشب دوتایی باهم
    میگفتی امشب نه من حوصله ندارم
    من همونم که بودم اسیرت
    شکوندی منو حالا چی شد نصیبت
    دارم سر میذارم رو بطری ها هرشب
    ولی تو آروم تو تخت کثیفت

نام واقعی
    reza
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک
    ابطحی: دروازبان حریف به منتظر گفت جرات داری به تهران بیا/ با اعتراض ها روی داوری تاثیر گذاشتند / برد و باخت با این روش ها فایده ندارد
    مهدی ابطحی
    سید مهدی ابطحی سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری پس از شکست تیمش مقابل یاران شمسایی بشدت نسبت به اتفاقات بازی گلایه داشت و حتی راهکار حل مشکلات را هم به فدراسیون فوتبال پیشنهاد داد.
    سید مهدی ابطحی سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری پس از شکست خانگی مقابل شاگردان وحید شمسایی به خانه فوتسال گفت : در حالی که باز ۱-۱ مساوی پیگیری می شد از یک شوت راه دور یک گل خوردیم که با خوش شانسی حریف توپ به تیر دروازه خورد و وارد دروازه مان شد. در ادامه شرایط بازی به گونه ای بود که ما برای زدن گل حمله می کردیم و داوری هم نسبتا قابل قبول بود. شاید یکی دو اشتباه کوچک داشت اما خطای تاثیرگذاری در بازی مرتکب نشده بود . در همین لحظه یک بازیکن تاسیسات قصد فریب داور را داشت و خودش را به زمین انداخت اما داور به درستی به این بازیکن کارت زرد نشان داد و برای ما یک خطای دو ضرب گرفت که اگر خطای مستقیم اعلام می کرد ما صاحب یک پنالتی می شدیم. این تصمیم اولین اعتراضات تماشاگران را به همراه داشت. در پایان بازی هم وقتی ۶ ثانیه تا پایان مانده بود یک توپ درون محوطه حریف به دست مدافع برخورد کرد که ناظر بازی هم پنالتی را تایید کرد اما نظر داور وسط ادامه بازی بود که این تصمیم هم موجب ناراحتی و اعتراض تماشاگران شد.
    سرمربی تیم شهروند در ادامه گفت:در یکی از گل هایی که ما خوردیم بازیکن ما مانند بازیکنان مبتدی و بی تجربه مقابل دروازه خودی قصد دریبل حریف را داشت که بازیکن مهاجم با یک نوک پا توپ را به گل رساند. گلهایی که خوردیم مشکلات خودمان است و من خودم باید برای حل آنها کاری کنم .
    ابطحی افزود: اما دلیل اصلی جنجال ها و حتی برتری تیم تاسیسات حرفه ای گری بازیکنان آنها بود که با اعتراضات بسیار زیاد خود تصمیمات داور را تحت تاثیر قرار دادند. موقعیت هایی که از دست دادیم و گلهایی که خوردیم به خودمان ربط دارد و باید به زودی برطرف کنیم اما اعتراض ما به اخطارهایی است که به تیم حریف داده نشد و با کوچکترین اعتراض به بازیکن ما کارت نشان دادند. تیم رقیب خیلی به داور اعتراض می کرد اما با آنها مدارا شد. این اعتراضات آنقدر ادامه داشت که جواد منتظر دروازبان تیم ما به آنها معترض شد که چرا با متشنج کردن فضا برای داور اجازه قضاوت درست را به داور نمی دهید و در حالی که منتظر با داور حرف می زد دو بازیکن تاسیسات روی او هجوم آوردند و رفتار ناشایستی داشتند که نتیجه کار برپایی جنجال بود.
    در ادامه دروازبان حریف به دروازبان ما گفت اگر جرات دارید به تهران بیایید و تهدید کرد اما داور با این که این حرف را شنید برخوردی نداشت و دروازبان ما را اخراج کرد. درست است که شلوغی پیش آمد ولی منتظر در حال حرف زدن با داور بود که آن دو بازیکن به سوی او هجوم آوردند و منتظر نباید اخراج می شد.
    ابطحی در ادامه صحبت گفت:من هر سال به هر تیمی می روم و به فکر مسائل فنی هستم و هیچ گاه به داوران کاری نداشته ام اما به هر شهری که می رویم به راحتی داوران را تحت تاثیر قرار می دهند. بازی هفته گذشته مقابل میثاق را هم داور برای میزبان درآورد و با دو پنالتی برد ما را گرفت. تمام نتایج این فصل ما مساوی یا شکست با اختلاف یک گل بوده و باید مشکلاتمان را برطرف کنیم . اما جدا از مشکلات فنی که بر عهده ماست در مسائل داوری که نمیتوانیم برنامه داشته باشیم! در بازی با مس در ۲۰ ثانیه پایانی گل خوردیم اما می پذیریم. در بازی با گیتی پسند هم با اختلاف یک گل باختیم اما ناراحت نیستیم ولی نتیجه های دو هفته اخیر چون با تاثیر داوران حاصل شده مایوس کننده است.برد و باخت با این روش ها فایده ای ندارد . ما هرگز به داوران اعتراض نمی کنیم اما وقتی بازیکنان من می بینند با اعتراض کردن می توان روی نظر داور تاثیر گذاشت و نتیجه گرفت ، آنها هم شروع به اعتراض خواهند کرد.
    سرمربی شهروند در پایان گفت:به اعتقاد من فدراسیون فوتبال باید برای این معضل کاری کند. مهمترین آن حمایت از داوران است . البته داوران هم باید تقویت شوند اما همان داورانی که در مسابقات آسیایی یا جهانی به خوبی قضاوت می کنند در مسابقات داخلی قضاوت های ضعیفی دارند و دلیل آن هم عدم برخورد قاطع با متخلفین است . در مسابقات آسیایی بازیکنان به خوبی می دانند با کوچکترین اعتراضی کارت خواهند گرفت پس تصمیم داور را می پذیرند.
    به خریت زدنو قبول دروغا
    خنده ها برا تو
    غصه ها برا من
    من همونم که بودم اسیرت
    ولی تو آروم تو تخت کثیفت

6. کاربر مقابل از RUDMEHR K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

shabnam12-8 (4th October 2014)

نام واقعی
    reza
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک
    عکس:دست در دست هم علیه تیم شهروند ساری....وحید با حاشیه سازی وداور با نگرفتن پنالتی واضح شیش ثانیه پایانی
    به خریت زدنو قبول دروغا
    خنده ها برا تو
    غصه ها برا من
    من همونم که بودم اسیرت
    ولی تو آروم تو تخت کثیفت

8. کاربر مقابل از RUDMEHR K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

shabnam12-8 (4th October 2014)

نام واقعی
    شبنم
    استاتوس
    راضیم به رضای خودش...
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Amir Abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Italy
    تشکر شده 4,112 بار در 1,254 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک
    ب نظرم اینجور چیزا از شخصیت وحید ب دوره

نام واقعی
    reza
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک
    اینه اول کم لطفی وبی احترامی از طرف سکوها به مصطفی نظری شروع شدو البته مصطفی و وحید هم در بهترین تایم ممکنه برا خودشون به این حاشیه ها دامن زدند.اما توجیه اشتباه ما نیست حرکت اونها....مصطفی نظری به گفته ابطحی سید جوادرو تهدید کرد جرات داری بیا تهران ...بعنوان بازیکن ملی از مصطفی توقع ما بیشتر بود والبته بخاطر فحاشیها از صخره عذرخواهی میکنم.زحماتت ودرخششت بخصوص تو جام جهانی2008 یادمون نرفته...بازی با برزیل که فقط یک گل خوردی واشکهای اون 50 ثانیه نفرین شده با ایتالیا....شاید گاهی بعضی فراموش کار بشند وشاید توهم قدر خودتون ندونی یا زیر فشار از کوره دربری اما اینو بدون خاطراتت
    موندنیه تو قلب همه کسایی که عشق فوتسال دارند.....

ویرایش توسط RUDMEHR K : 4th October 2014 در ساعت 18:32
    به خریت زدنو قبول دروغا
    خنده ها برا تو
    غصه ها برا من
    من همونم که بودم اسیرت
    ولی تو آروم تو تخت کثیفت

نام واقعی
    reza
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک
    منبع:مازندلیگ: تیم فوتسال شهروند ساری در چارچوب هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور شامگاه جمعه 11 مهرماه در سالن سید رسول حسینی ساری مقابل تأسیسات درایی تهران با حساب 3 بر 2 تن به شکست داد تا همچنان در حسرت کسب پیروزی در این فصل بماند.گزارش خبرنگار مازندلیگ از حواشی خواندنی این دیدار را در زیر می خوانید:
    ** شبکه طبرستان پس از سالها با 2 دوربین اقدام به پخش زنده بازی تیم فوتسال شهروند ساری در لیگ برتر نمود. البته یک دروبین از شبکه ورزش نیز وجود داشت و این شبکه دقایقی از نیمه دوم را به صورت زنده به روی آنتن برد.
    ** با وجود اینکه روابط عمومی باشگاه شهروند ساری با نصب بنری به سید رضا افتخاری رئیس کمیته فوتسال کشور خیرمقدم گفته بود، اما خبری از این مسئول در سالن سید رسول حسینی ساری نشد!
    ** تیم های شهروند ساری و تأسیسات دریایی تهران ساعت 15:15 برای گرم کردن وارد زمین شدند.
    ** قبل از شروع مسابقه، سعید نجاریان مدیرعامل شهروند ساری دقایقی را با رحیم آبادی نماینده فدراسیون به گفتگو پرداخت.
    ** شهروند ساری با لباس یکدست سفید و تأسیسات دریایی تهران نیز با لباس یکدشت سبز رنگ پای به این میدان گذاشتند.
    ** با وجود اینکه گفته می شد مرتضی عظیمایی آماده بازی شده است و حتی قبل از بازی نیز بازیکنان شهروند ساری گرم کرده بود، گویا با تصمیم ابطحی در لیست 12 نفره این تیم قرار نگرفت و به اتفاق سینا پرکاس از جایگاه نظاره گر عملکرد همبازیان خود بود.
    ** آقایان نقیبی، پیری، شعبانی، آقامیری، یوسفی و احمدی (اعضای شورای اسلامی شهر ساری)، عبوری (شهردار ساری)، معیل (معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار ساری) و حسین بریمانی (رئیس اداره ورزش و جوانان ساری) از جمله مسئولانی بودند که این دیدار را از نزدیک نظاره گر بودند.
    ** صادق درودگر مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران نیز در جایگاه ویژه حضور داشت و این مسابقه را تماشا کرد. هواداران شهروند ساری وی را مورد تشویق قرار دادند.
    ** سعید نجاریان در لحظه ورود درودگر از وی به گرمی استقبال کرد. درودگر در دهه 80 چندین سال ریاست کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال کشورمان را بر عهده داشت.
    ** محمود لطفی و وحید شمسایی کاپیتان های شهروند ساری و تأسیسات دریایی تهران قبل از شروع مسابقه با صادق درودگر خوش و بش های چند ثانیه ای داشتند.
    ** هواداران شهروند ساری در ابتدای مسابقه با شعار "کاپیتان تیمتو بردار و بیا" به تشویق تیم محبوب خود پرداختند.
    ** قبل از شروع مسابقه، تمام بازیکنان و عوامل تاسیسات دریایی تهران نزد کادر فنی شهروند ساری رفتند.
    ** پخش زنده این دیدار نیز باعث نشد تا استقبال هواداران شهروند از مسابقه تیم شان کم رنگ شود. سالن سید رسول حسینی ساری همچون 2 دیدار قبلی، تقریباً پر شده بود و تماشاگران ساروی که تعدادشان بیش از 3000 نفر بود، در اکثر دقایق بازی جو سهمگینی را به وجود آورده بوند.
    ** شماره پیراهن و شماره شلوار مصطفی نظری دروازه بان تأسیسات دریایی با هم متفاوت بود. نظری برای رفع این مشکل از چسب استفاده کرد!
    ** مهدی عبوری شهردار ساری که در ابتدای نیمه دوم وارد سالن مسابقه شده بود، مورد تشویق بی امان هواداران شهروند ساری قرار گرفت.
    ** در اوایل نیمه دوم، مسابقه به دلیل مصدومیت سید جواد منتظر دروازه بان شهروند ساری دقایقی قطع شد.
    ** در این دیدار، حمید سالاری و امیرحسین رسولی از شهروند ساری و همچنین وحید شمسایی و مجید رئیسی از تأسیسات دریای یتهران کارت زرد دریافت کردند.
    ** محدودیت خطایی تیم میهمان در نیمه دوم به پایان رسیده بود و گل دوم شهروند ساری نیز از روی نقطه پنالتی دوم توسط مراد ناظری به ثمر رسید.
    ** در فاصله 56 ثانیه مانده به پایان این دیدار و پس از اعلام خطا به سود شهروند ساری، بازیکنان تأسیسات دریایی تهران به تصمیم داور مسابقه اعتراض شدیدی انجام دادند که با ورود سید جواد منتظر به این قضیه درگیری شدیدی بین عوامل دو تیم شکل گرفت.** تعداد زیادی از حاضران در جایگاه و همچنن تماشاگران، دخالت سید جواد منتظر در زمان اعتراض بازیکنان حریف به داور مسابقه را بی مورد دانسته و از این حرکت وی انتقاد کردند. آنها معتفد بودند منتظر با تجربه زیادی که دارد نباید خودش را وارد این ماجرا می کرد. منتظر در نهایت با دریافت کارت قرمز از عبدالغنی سرداور این دیدار از زمین مسابقه اخراج شد!
    ** در زمان بروز جنجال، وحید شمسایی با وجود اینکه تیمش با حساب سه بر یک از حریف پیش بود، با حرکاتی تحریک آمیز خشم هواداران شهروند ساری را برانگیخت تا ساروی ها نیز با سر دادن شعارهایی از خجالت این بازیکن دربیایند.

** ساروی ها همچنین بر علیه مصطفی نظری دروازه بان با سابقه تیم میهمان نیز شعارهایی سردادند.
    ** درگیری بین عوامل دو تیم به سکوها هم تسری پیدا کرد که با دخالت نیروی انتظامی پس از گذشت دقایقی و با برقراری امنیت سالن مسابقه، بازی در ثانیه های باقی مانده نیز به انجام رسید.
    ** در ثانیه های پایانی این دیدار، بازیکنان و کادر فنی شهروند ساری به تصمیم داور در عدم اعلام خطای هند بازیکن تأسیسات دریایی تهران به شدت اعتراض کردند.

به خریت زدنو قبول دروغا
    خنده ها برا تو
    غصه ها برا من
    من همونم که بودم اسیرت