کرانچار: مطمئنم براي پرسپوليس برميگردم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: کرانچار: مطمئنم براي پرسپوليس برميگردم

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

زلاتکو کرانچار سرمربي سابق سپاهان سکوت رسانه اي خود را شکست.

این مربی اهل کرواسی در گفتوگو با "ورزش سه" در حالی که کاملا سرحال به نظر میرسید وعده داد که به زودی به ایران بازخواهد گشت. این جمله با تاکید او مبنی بر اینکه فعلا تا ما دسامبر(دی ماه) استراحت می کند، قاعدتا برای همه جذاب است. کرانچار گفت: در حال حاضر به همراه همسرم به اصفهان می رویم تا از آنجا راهی کرواسی بشویم. من به استراحت بیشتری احتیاج دارم اما برای بازگشت به ایران آماده هستم و مطمئنم که به کشور شما بازخواهم گشت.

وقتی از کرانچار می پرسیم آیا برای هدایت پرسپولیس به ایران می آید اینطور پاسخ داد که: من حتما دوباره روزی مربی پرسپولیس خواهم شد و البته حتما دوباره به ایران بازمی گردم. اما این به این معنا نیست که در همین فصل برای همین تیم پرسپولیس بیایم.

کرانچار درباره جدایی اش از سپاهان هم می گوید: اتمسفر و فضای تیم دیگر خوب نبود و بهتر بود که بروم. این یک تصمیم شخصی بود و من خودم شخصا آن را گرفتم و اقدام به لغو قراردادم کردم. مشکل این بود که روابط من و مدیران خوب نبود و باید کاری می کردم به هر حال من یک مربی خارجی بودم و مسائلی بین ما رخ داده بود. این بهترین تصمیم برای من و تیم بود تا روابطمان دوستانه باقی بماند.

کرانچار تاکید می کند: من هیچ فشاری برای جدایی نداشتم اما خودم شخصا قرارداد را قطع کردم و نظرم هم این بود که با خاطره خوش از سپاهان جدا بشوم، تیمی که جدا دوستش دارم و برایش آرزوی موفقیت می کنم.

سوال بعدی ما از کرانچار درباره احساسش به اصفهان است. زلاتکو می گوید: من لحظه های بسیار خوبی را در اصفهان گذرانده ام و افتخار می کنم به اینکه مردم میهمان نواز و مودب اصفهان من را دوست داشتند. یک چیزی هم بگویم درباره زاینده رود، رودخانه ای که وقتی من به آنجا رفتم آب داشت اما حالا خشک شده. البته اصفهان هنوز هم زیباست و من امیدوارم زاینده رود هم به خاطر مردم اصفهان پرآب بشود.

حرف آخر او هم این است: دلم برای تهران، اصفهان و همه مردم ایران تنگ می شود اما به احتمال زیاد دسامبر دوباره پیش شما خواهم بود.

2. 7 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (6th October 2014), Amir_Ali (6th October 2014), emrah20062007 (6th October 2014), oscar (6th October 2014), RaMiN (6th October 2014), V a H i D (6th October 2014), عشقه سرخ (8th October 2014)

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    اميدوارم بياد !!
    حداقل زمان دايي تيم با جرعت بازي ميكرد ! نميرف اتوبوسي جلو دروازه !!
    البته نه دايي نه درخشان واسه ما خوب نيستن !
    فقط يكي بياد پرسپوليس مارو نجات بده :(

4. 5 کاربر مقابل از AliReza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

oscar (6th October 2014), pedy (6th October 2014), RaMiN (6th October 2014), V a H i D (6th October 2014), عشقه سرخ (8th October 2014)

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    تشکر شده 13,208 بار در 2,574 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    خدا از دهن و گوش و حلق و بینی تون بشنوه!
    کرانچارمربی فوق العاده ایه!
    یادمون نره که مربی تیم ملی کرواسی بوده و تیم ملی انگلیس با هدایت استیو مک لارن را تو مقدماتی یورو2008حذف کرد!انگلیس بااون همه ستاره،رونی،لمپارد،جرارد،ت ری،....اون موقع همشون جوون تر و آماده تر بودن!
    کرانچار تیماش باشخصیت بازی میکنن!باجوونا خوب کارمیکنه و تبحرش کار کردن با جووناس!
    ازعلی کریمی،امین جهان عالیان،امیرحسین کریمی،محمدحسین مرادمند و مهدی شریفی سپاهان گرفته،تا لوکامودریچ و ماریومانزوکیچ توتیم ملی کرواسی،اولین بار توسط کرانچاربه بازی گرفته شدن!
    اصن حداقلش اینه که ازدایی و درخشان خعلی بهتره!
    درخشان که ازتعویضاش میشه فهمید که حداقل 10 ساله کلاس مربیگری نرفته!15سال پیش،با بازیکنای بزرگی مثه مهدوی کیا،کریم باقری،فرشاد پیوس،علی دایی،افشین پیروانی،عابدزاده،.....قهرما شده و دربی را برده،همش به همونا مینازه!
    یادش رفته کهتوهمین چندسال اخیر شاهین بوشهر،شهرداری تبریز،پیکان و داماش که تحت هدایتش بودن،رفتن دسته1!:(((((
    آقای دایی هم که قربونش برم،هرسال سرمربی تیم میشه،تیم را5سال به عقب برمیگردونه بایارگیری کردنش!نمیدونن که تیم بزرگ بازیکن بزرگ میخاد!
    اون ازسال اولش که پرسپولیس را بابازیکنای متوسطی مثه محمدمنصوری،مجتبی زارع،مجتبی شیری،بادامکی،کلاه کج،محمد نوری،سکوپرت،..بست و بعد2-3سال طول کشید تاپرسپولیس دوباره بازیکن خوب بگیره و تیمش خوب شه وجون بگیره!
    ولی دوباره همین آقای دایی مربی شدن و تیم فوق العاده آماده با بازیکنایی چون نیلسون،بنگر،سیدجلال،کفشگر ی،پیام صادقیان،محسن مسلمان وخلعتبری و عباس زاده نتونست قهرمان کنه!
    حتی بازیکنای خوبی مثه یونس شاکری و میلاد غریبی وفرشاد احمدزاده رانخواست!یونس شاکری رفت پدیده و تو1نیم فصل11تاگل زد!غریبی هم تو ذوب آهن و احمدزاده هم توتراکتوردرخشیدند!:((((((
    همون تیم پارسال،رااگه باکاراش آرامش را زش نمیگرفت،راحت قهرمان میشد!اصن اون تیم آماده دست هرکی بود3هفته زود ترقهرمان میشد!اگه بحث قهرمانی و کارت به کارت راوسط نمیکشید،اگه اعتصاب نمیکردن،تیم راحت قهرمان میشد!
    همین امسال هم ببینین تیم راچجوربسته!
    تیم بد نیست،واگه1مربی کاربلد باشه میتونه باهمین تیم وبااستفاده از1سری ازجووناش که زیادبشون بازی نرسیده،خوب نتیجه بگیره!
    ولی این تیم درحد نام بزرگ پرسپولیس نیست!درحدتیمی که میخاد توآسیابازی کنه نیست!
    1زمانی بودکه خود شهریار که ازبزرگان فوتبالمونه،توپرسپولیس کاپیتان نهم بود!
    بعد الآن 1 مشت بازیکن متوسط مثه ممدنوری،رضا نورمحمدی،هادی نوروزی و حمید علی عسگری 4کاپیتان اولمونن!

خداحافظ 24 ابدی

6. 6 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*sir amirhossein* (6th October 2014), AliReza (6th October 2014), Amir_Ali (6th October 2014), RaMiN (6th October 2014), V a H i D (6th October 2014), عشقه سرخ (8th October 2014)

نام واقعی
    nima
    استاتوس
    10دقیقه10نفر برای ما کافیست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,597 بار در 1,704 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده