قلـعه نويـي : اجنبي پرسـتان کلاهشان را بالاتـر بگـذارند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: قلـعه نويـي : اجنبي پرسـتان کلاهشان را بالاتـر بگـذارند

 1. #1


  محل سکونت
  یـــ جــا !
  نام واقعی
  علیرضا
  استاتوس
  همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  4,130
  تشکر
  12,359
  تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 66 تاپیک

  قلـعه نويـي : اجنبي پرسـتان کلاهشان را بالاتـر بگـذارند

  واکنش قلعهنويي به حرف هاي کيروش

  قلعه نويي : اجنبي پرستان کلاهشان را بالاتر بگذارند


  امير قلعه نويي سرمربي استقلال کمتر صحبت مي کند اما حرف هايش در غالب اوقات خبرساز است و تبديل به تيتر اول رسانه ها مي شود.  به گزارش "ورزش سه" قلعهنویی امروز در گفتوگویی با ما از شرایط نسبتا مطلوب استقلال گفت و البته دوباره انتقادات خود را نسبت به برخی از افرادی که البته قلعهنویی از آنها نامی نمی برد، تکرار کرد.

  ملي پوشان در حد خودشان نيستند


  ليگ امسال از کيفيت خوبي برخوردار بوده ولي تنها نقطه تاريک آن را ميتوان ناآمادگي بازيکنان مليپوش دانست که در شرايط آرماني خودشان نيستند. اين مساله در تيمهايي که از بازيکن مليپوش سود ميبرند کاملا به وضوح ديده ميشود و آنها نتوانستهاند تاثير زيادي در ترکيب تيمشان داشته باشند.

  کجاي دنيا ليگ اينقدر تعطيل ميشود


  تعطيلي ليگ معضل بعدي ماست. تا ميخواهيم شکل بگيريم و بازيکنان هماهنگ شوند ليگ تعطيل شده و اين باعث ميشود ضربه بخوريم. من چطور بدون 7-8 بازيکن مليپوش تيمم را از نظر آمادگي و هماهنگي در شرايط ايدهآل نگه دارم؟ بايد از تيم اميد و ردههاي پايه بازيکن بياورم تا بتوانيم حداقل تمرين کنيم. هيچ کجاي دنيا ليگ در مقاطعي براي دو هفته و 50 روز تعطيل نميشود و شاهد چنين برنامه ريزي نيستيم.

  بايد بازيکنان بيشتري دعوت ميشدند


  7 بازيکن در تيم ملي داريم و به نظرم با اين شرايط حداقل دو سه بازيکن ديگر هم ميتوانستند اين شانس را داشته باشند که در اردو حاضر باشند. سجاد شهباززاده، محمد قاضي و ميلاد فخرالديني تلاش زيادي در ترکيب تيم ما داشتند و حقشان بود در اردو حاضر باشند اما با اين حال به تصميم و نگاه کادرفني تيم ملي احترام ميگذاريم.


  نميدانم اين موضع گيري ها براي چيست


  نگاه ها عوض شده و مثل گذشته نيست که اينطور هجمه بياورند. فدراسيون هم نميتواند براي حرف منطقي بنده فضا را طوري کند که هجمه به تيم وارد شود. من همان زمان گفتم که آندو در آن صحنه مقصر نبود. بازيکن من رزمي کار نيست و توپ را در هوا زده است. جاي تعجب داشته که کارشناسان آنطور نظر بدهند. آندو توپ را در هوا زد و بعد پايش را به زمين آورد و در آن سرعت بازيکن حريف به او خورده است. مطمئن باشيد اگر قصدي در حرکت تيموريان وجود داشت اولين نفر خودم با او برخورد ميکردم. نميدانم اين موضعگيريها به چه علت است و از پارسال هم بود که به نتيجه نرسيدند و دست برنميدارند.

  از حرفم درباره مليپوشان سوءبرداشت نشود


  من هرگز نگفتم بازيکنان مليپوش براي ما کارايي نداشتند و از حرفم سوء برداشت نشود. منظورم اين بود که بازيکنان در حد خودشان نيستند و از کيفيت موردنظر دور هستند.

  اميدوارم استقبال از بازيها در خور شان استقلال شود


  براي من هم جاي تعجب است که استقبال آنطور که بايد از بازيها در استاديوم صورت نميگيرد. تيم ما خوب بازي ميکند و سواي سه بازي که نتيجه خوبي نگرفتيم اما از نظر بازي خوب بوديم. اينکه خوب بازي ميکنيم و استقبال نميشود احتمالا ايراد از ماست. بازيهاي خوب و پرگلي انجام دادهايم و اميدواريم استقبال هم در خور شان استقلال باشد.

  بحران در تيم نبود در دفتر آقايان بود


  طبيعي است که تيم بزرگي مثل استقلال بعد از سه باخت باعث نگراني شود. مردم توقع بيشتري از ما دارند. اما تيم کيفيت خوبي داشت و بحران اصلي در دفتر آقايان بود و کساني که در دفترشان جلسه ميگذاشتند بود.

  تيم ملي بازيکنان را در شرايط خوب برگرداند


  ما تيم دوم جدول هستيم. از اول فصل يک سري مشکلات داشتيم که تيممان دو شقه شده بودند و يک سري از بازيکنان را در اختيار نداشتيم. اين تعطيلي هم به نفع تيمهاي ديگر شده که تمام بازيکنانشان را در اختيار دارند. اما براي ما که مگويان را در اردوي تيم ارمنستان داريم و 6 بازيکن در اردوي تيم ملي و يک بازيکن در تيم ملي اميد شرايط سختي داريم. شما بگوييد قلعه نويي بايد چه کند که تيمش را در اختيار ندارد؟ کار براي ما سخت تر است و بايد تيم را از نظر بدني و هماهنگي به شرايط ايدهآل برسانيم. اميدوارم تيم ملي هم بتواند بازيکنانمان را از نظر بدني و فني به شرايط آرماني گذشتهشان برگرداند تا در حد خودشان بازي کنند.

  برزيل هم بدون نيمار 10 گل خورد


  جاسم کرار بازيهاي خوبي براي ما انجام داده و در مورد نتايج تيم بدون او هم بايد بگويم همه تيم هاي بزرگ دنيا به بازيکنانشان متکي هستند و اين مساله حتي در بارسلونا با مسي و برزيل جام جهاني 2014 قابل مشاهده بود. تيم برزيل بدون نيمار در دو بازياش 10 گل دريافت کرد و آنطور ظاهر شد.

  اگر من اين حرفها را زده بودم...

  بايد از خود کيروش بپرسيد که چرا اينطور اظهارنظر کرده است. اين سوال را بايد از کساني بپرسيد که اجنبي پرستي ميکنند و ميکروفن و قلم در دست دارند. کساني که ايرانيها را خار ميکنند و آقاياني که قلم و زندگيشان در اين راه است و بايد الان کلاهشان را بالاتر بگذارند. اگر من قلعهنويي اين حرف را ميزدم همين الان 330 مقاله براي من نوشته شده بود. اما من ميگويم اقتدار دارد و مايه افتخار است و اين براي ميکروفن به دستان مهم نيست. آنها علاقه دارند اينگونه باشند و اينطور در خانوادهشان پرورش يافتهاند. منش خانوادگي هر کسي متفاوت است. اين افراد از بچگي اينطور بودهاند. در مورد اظهارنظر کيروش بهتر است از خودش در اين باره بپرسيد که منظورشان چه بوده و من مصاحبههايشان را نديدهام.

  منتقدين به دنبال حضور در روزنامهها هستند


  خيلي از پيشکسوتان همراه ما و استقلال بودند. اين انتقاداتي هم که صورت ميگيرد از سوي کساني است که ميخواهند در روزنامهها باشند و لااقل يک عکس از آنها چاپ شود و آن را به همه نشان بدهند و بگويند که اين من هستم. خيليها هميشه همراه استقلال بودند. افرادي مثل سرخاب، نامجومطلق و حاجيلو و خيليهاي ديگر. امثال حاجيلو که با يک لباس به تيم آمدند و با همان لباس هم خداحافظي کردند پيشکسوت هستند. پيشکسوتان زيادي هم در اين مدت به من زنگ زدند يا نظرات فنيشان را به من منتقل کردند. به اين افراد که اينگونه موضع ميگيرند نبايد خرده گرفت چون هدفشان مشخص است.

  هنوز ميگويم استقلال قهرمان ميشود


  چند روز پيش با يک مربي خارجي جلسهاي داشتم. برايم خيلي جالب بود که ايشان اينطور درباره تيمم با اطلاعات کامل حرف ميزد. از همه نظر اطلاعات جامعي داشت و گفت مشخص است اين تيم با مطالعه بسته شده است. وقتي يک مربي خارجي اينطور ميگويد و از همه چيز تيمم مثل آوراژ قدي، سني و شرايط بدني و ... اطلاع دارد و ميگويد تيم با کيفيت بازي ميکند چرا نبايد به قهرماني تيم اميدوار باشم. معتقدم فوتبال با آدم حرف ميزند. دقيقا ميتواند از نيمکت نشينان تيم بپرسيد، وقتي کريميان آن توپ را از دست داد گفتم خدا امروز را به خير کند. بعد که خسرو و بقيه هم موقعيتها را از دست دادند. خوب وقتي با اين کيفيت بازي ميکنيم و موقعيت داريم مطمئنا به آينده تيم اميدوار هستيم. اين هم در حالي که هميشه نصف موجودي تيم را در اختيار نداشتم. بازيکنان مصدوم بودند و يا اينکه در حد و اندازه خود نبودند. اگر همه چيز به شرايط ايدهآل برگردد و انشااله بازيکنان مليپوش ما هم با آمادگي برگردند شرايط تيم خيلي بهتر خواهد شد.

  ویرایش توسط AliReza : 6th October 2014 در ساعت 19:15

 2. 3 کاربر مقابل از AliReza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  oscar (6th October 2014), pedy (6th October 2014), V a H i D (6th October 2014)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا