کلاني: درخشان يک پرسپوليسي خالص است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کلاني: درخشان يک پرسپوليسي خالص است

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

پيشکسوت باشگاه پرسپوليس گفت: بايد به درخشان براي کار در تيم فرصت داد چرا که او يک پرسپوليسي خالص است.

حسین کلانی در خصوص حضورش به عنوان مشاور شرکت پرسپولیس در باشگاه گفت: همانطور که نام مشاور نشان میدهد کار من مشورت و تبادل نظر است تا اگر از من نظری بخواهند من آن را مطرح کنم البته بزرگان دیگری مثل جعفر کاشانی هم هستند که آنها هم نظراتشان را میدهند.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: در گذشته هم به این منوال بود و اگر از من میخواستند مشورت هم میخواستند من نظراتم را میگفتم اما باید بدانید که نقش مشاور اثرگذار نیست و این افتخاری برای من است که بتوانم در کنار سایر پرسپولیسیها حضور داشته باشم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره عملکرد تیم فوتبال این باشگاه پس از تغییر و تحولاتی که رخ داده افزود: پرسپولیس دوره گذار را طی میکند که البته مشکلاتی هم پیش آمد اما این مشکلات ناشی از این نبود که پرسپولیس در همه شرایط بدشانس بوده اما امیدوارم با تحولاتی که رخ داده شده این مشکلات هم حل شود هرچند که نیاز به زمان است و هواداران هم باید این شرایط را تحمل کنند و فکر میکنم پرسپولیس در تعطیلات لیگ میتواند قدمهای مثبتی بردارد.

کلانی درباره عملکرد درخشان در پرسپولیس هم افزود: باید به درخشان زمان داد چرا که او از بازیکنان و مربیان قدیمی پرسپولیس است که سوابق زیادی هم دارد. او یک پرسپولیسی خالص است و وفاداریاش را به این باشگاه نشان داده و با کسانی که به این باشگاه میآیند و میروند متفاوت است البته ما از این پرسپولیسیهای خالص چه قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب داشتهایم.

وی افزود: خوشبختانه همه کادر فنی پرسپولیس از پرسپولیسیهای قدیمی هستند و قطعا تا جایی که توان دارند برای این تیم تلاش میکنند تا بدشانسیهایی که شامل حال این تیم شده را برطرف کنند اما همه با هم باید به این تیم کمک کنیم و اینطور نباشد که کنار بایستم و فقط نظارهگر باشیم و برای موفقیت پرسپولیس همه باید دست به دست هم بدهیم.

نام واقعی
    سیداکبر حسینی
    استاتوس
    پرسپولیس زلزله
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 537 بار در 310 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    مشکل درخشان اینه که جانشین دایی شد اونم با شرایط خاص وهمین باعث شده که دیگه محبو بیت گذشته رو نداشته باشه....................

همه شهـــــــــر میدونــــــــــــن

پرســــــــــــــــپولیــ ـــــــــــس

عشــــــــــــــــــق منـــــــــه

وبلاگ مــــــــــــــــــــــــ ـــــن

http://redman-54.blogfa.com/