پس از جام ملت های آسیا / نکونام مربی تیم ملی خواهد شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: پس از جام ملت های آسیا / نکونام مربی تیم ملی خواهد شد

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

پس از جام ملت های آسیا / نکونام مربی تیم ملی خواهد شد

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: نکونام بعد از خداحافظیاش از تیم ملی، حذف نخواهد شد و به کارلوس کیروش کمک میکند.

به گزارش لرد رضا، علی کفاشیان که در نمایشگاه بینالمللی مخابرات شرکت کرده بود و در غرفه اسپانسر تیم ملی حاضر شد، به سؤالات شهریاری که مجری مراسم بود پاسخ داد و در خصوص اینکه اوضاع تیم ملی چگونه است عنوان کرد: تیم ملی اردوی خوبی را پشت سر میگذارد و حضور در پرتغال به سود تیم ملی بود و لازم داشتیم که چنین اردویی را برگزار کنیم.
    وی افزود: در اردوی پرتغال تیم ملی با دو تیم بازی خواهد کرد که از نظر هزینه و امکانات نیز این اردو کاملاً به سود ما بوده است.رئیس فدراسیون فوتبال درباره حضور مربیان جوان در کنار کیروش و بحث حضور فرهاد مجیدی در تیم ملی هم گفت: مربیان جوانی مانند کریمی، مجیدی و نکونام مدنظر ما هستند تا به عنوان دستیار کیروش در تیم ملی کار کنند و بتوانیم از آنها در آینده استفاده کنیم. میخواهیم مربیان جوان را پرورش دهیم تا در آینده نیازی به مربی خارجی نداشته باشیم. جواد نکونام هم بعد از جام ملتها به کیروش کمک خواهد کرد.کفاشیان در واکنش به این صحبت مجری برنامه مبنی بر اینکه با این کار کیروش احساس خطر نخواهد کرد و حس نمیکند که قصد دارید «زیرآب» او را بزنید، اظهار داشت: کیروش به ما گفته که تا ۳،۴ سال دیگر میخواهد مربگیری کند و بعد از آن نمیخواهد به کارش ادامه دهد. ما باید بعد از رفتن کیروش از مربیان جوان خودمان استفاده کنیم.وی به صحبتهای شهریاری که به شوخی درباره پرسپولیس سؤال میکرد پاسخی نداد و ترجیح داد درباره تیم خاصی صحبت نکند.کفاشیان پس از پاسخ دادن به سؤالات مجری برنامه در جمع خبرنگاران و در خصوص اینکه بحث حضور نکونام در کادرفنی تیم ملی چیست، گفت: نکونام بعد از جام ملتهای آسیا به تیم ملی کمک خواهد کرد و در کنار کیروش خواهد بود.رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در پاسخ به این سؤال که آیا نکونام تصمیم گرفته بعد از جام ملتها از فوتبال خداحافظی کند، عنوان کرد: نکونام حداقل تا پایان سال میخواهد به فوتبالش ادامه دهد، اما زمانی که او از تیم ملی خداحافظی کند، از تیم حذف نمیشود و در کنار کیروش به تیم کمک خواهد کرد.وی در خصوص اینکه برای حضور فرهاد مجیدی در تیم ملی بعد از جام ملتها نیز توافقی شده یا نه، گفت: هیچ تفاهمی با مجیدی نداشتیم و او در حال حاضر کلاسهای مربیگریاش را دنبال میکند.کفاشیان در پاسخ به این سوال درباره اینکه امکان دارد اردوی آفریقای جنوبی به خاطر مشکلات مالی لغو شود، اظهار داشت: خیر، هیچ مشکلی نیست و این اردو را برگزار میکنیم.

2. کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (8th October 2014)

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    وبسایت رسمی برنامه نود - جواد نکونام می گوید فعلا به باشگاه اوساسونا متعهد است و باید بازی کند.به گزارش لرد رضا، علی كفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال میگوید بعد از این رقابتها هم نكونام دستیار كروش میشود. شماره ۶ اما در واكنش به این حرفهای رئیس میگوید تنها به بازیگری فكر میكند، نه مربیگری. او روز گذشته در اردوی پرتغال دقایقی به سوالات پاسخ داد:
    * آقای نكونام، علی كفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال اعلام كرد در ژانویه دستیار كارلوس كروش میشوید. این خبر صحت دارد؟
    ابتدا از آقای كفاشیان تشكر میكنم. براى من و همه فوتبالیستها بودن در تیمملی افتخار است، ولی در حال حاضر من بازیكن هستم و میخواهم بازى كنم. بعد از پایان قراردادم با اوساسونا كار مربیگریام را آغاز میكنم. از سویی در ژانویه رقابتهای اروپایی به پایان نمیرسد كه من بتوانم به ایران بیایم و در تیمملی كار كنم. من باید در خدمت اوساسونا باشم. چطور میتوانم در آن زمان دستیار كارلوس كروش شوم؟
    * شما با این تیم قرارداد دو ساله دارید، درست است؟
    بله، من با این باشگاه دوساله بستهام و فعلاً به این فكر میكنم كه تا پایان قراردادم در كنار اوساسونا باشم. در حال حاضر به تنها چیزی كه فكر میكنم، بازیگری است نه مربیگری.
    * جام ملتها هم در پیش است...
    بله، تیمملی در برهه حساسی قرار دارد. قبل از جامجهانی هم فرصت اندكی برای آمادهسازی داشتیم. حالا هم فرصت زیادی نداریم. زمان از دست رفته و باید تمام تمركزمان را روی موفقیت تیمملی بگذاریم. میدانیم توقعات از تیمملی بالاست. هدف ما هم تنها خوشحال كردن مردم ایران است، مردمی كه همیشه حامی تیمملی بودهاند. امیدوارم حمایتهای لازم از تیمملی انجام شود چون در سطح قاره، كسی دوست ندارد ایران موفق شود. ما در جایگاه اول آسیا هستیم و این برای بیشتر كشورها و مخصوصاً كشورهای عرب خوب نیست. به همین دلیل، تمام فكر و ذكر ما موفقیت ایران است. من به شخصه فعلاً به چیزی جز بازیگری فكر نمیكنم.
    * هر بازیكنی علاقهمند است در تیمملی كشورش كار كند. به طور قطع شما هم از این قاعده مستثنی نیستید.
    من از روز اول كه به تیم ملى دعوت شدم تا الان هر دفعه همان شوق روز اولم را دارم، ولی باور كنید تا الان به مربیگری فكر نكردهام. فعلاً فقط میخواهم فوتبال بازی كنم اما همین كه جزو كاندیداهای مربیگری در تیمملی باشم، برایم افتخار بزرگی است. این نشان میدهد كه كروش به بازیكنان تیمملی اهمیت میدهد. امیدوارم در فوتبال ایران نگاهها به این شكل شود. كار كردن كنار كروش برای من افتخار بزرگی است چون از او میتوان چیزهای زیادی یاد گرفت. در سالهای حضورم در لیگ برتر، لالیگا و حضور در تیمملی بود كه داشتههای من بیشتر شد. به عنوان بازیكن از او چیزهای زیادی یاد گرفتم و میگیرم، ولی فعلاً به هیچ چیز جز بازیگری فكر نمیكنم.
    * در گروه مقدماتی جام ملتها با تیمهایی چون قطر، امارات و بحرین همگروه هستیم. مردم ایران روی نام این كشورها حساسیت دارند.
    ما این مسئله را میدانیم. خود من به نام این كشورها حساسیت دارم. شما شك نكنید این سه تیم تمام تلاش خود را میكنند تا ایران را شكست دهند و در این راه از هرچه كه فكر كنید استفاده میكنند. اگر ما ایرانی هستیم و تیمملی كشورمان را دوست داریم، باید جلوی آنها از تیم خودمان حمایت كنیم. اگر قرار باشد انتقاد كنیم و تیمملی را بزنیم، به بحرینیها، قطریها و اماراتیها كمك كردهایم. من فكر میكنم هنوز عدهای از عمق ماجرا خبر ندارند. به جای اینكه كمك كنند این بازی حیثیتی را ببریم، به تیمملی ضربه هم میزنند. قطعاً یك ایرانی كه دلش برای كشورش بسوزد، چنین كاری نمیكند.

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    تعجب کروش از مطرح شدن نام دستیارانش توسط کفاشیان

وبسایت رسمی برنامه نود -
    کارلوس کروش از اعلام نام دستیاران آینده اش توسط سرمری تیم ملی متعجب است.
    به گزارش لرد رضا، علي كفاشيان خبرهاي پشت پرده را خوب لو ميدهد. اين براي خبرنگاراني كه دنبال اخبار ناب هستند يك نعمت است ولي براي كساني كه در فوتبال حرفهاي كار كردهاند، يك اتفاق عجيب. علي كفاشيان يكشنبه شب در يك برنامه تلويزيوني افشا كرد كه كارلوس كروش براي چهارمين ايراني كادرفني، روي جواد نكونام و فرهاد مجيدي نظر دارد. او گفت در ژانويه، يكي از اين دو چهره به عنوان دستيار جديد كارلوس انتخاب ميشوند. رسانهها سريعاً از اين اظهارات كفاشيان استقبال كردند اما خبرها حكايت از ناراحتي شديد كارلوس كروش دارد.
    سرمربي تيمملي در چندين و چند مصاحبه وقتي با اين سؤال روبهرو شد كه در ژانويه چه كسي را به عنوان دستيار انتخاب ميكنيد؟ از پاسخ دادن به اين سؤال طفره رفت و گفت بعداً در اين باره حرف ميزند اما در مقابل، هركس در اين باره از رئيس فدراسيون فوتبال پرسيد، سريعاً به او پاسخ داد و گفت: «مجيدي و نكونام مدنظر كروش هستند.»
    سرمربي تيمملي كه دفعه اول از شنيدن اين حرف از سوي كفاشيان تعجب كرده بود، ديروز هم پس از تكرار اين جملات، با ناراحتي گفت: «اگر ميخواستم، خودم ميگفتم.»
    كفاشيان در حالي اين حرفها را زد كه جواد نكونام هنوز از فوتبال خداحافظي نكرده و با باشگاه اوساسونا هم قرارداد دارد. كاپيتان تيمملي هم روز گذشته در واكنش به اين خبر گفت به چيزي جز فوتبال بازی کردن ، فكر نميكند.

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

نکونام مربی تیم ملی نمی شود

آی اسپورت - کاپیتان تیم ملی ایران شایعه انتخابش به عنوان مربی تیم ملی را تکذیب کرد.
    در شرایطی که علی کفاشیان دیروز مدعی شده بود که جواد نکونام بعد از پایان جام ملتها، دستیار کارلوس کی روش می شود، اما بازیکن ایرانی اوساسونا این موضوع را رد کرده است.
    نکونام به خبرآنلاین گفته:" در حال حاضر من بازیکن هستم و میخواهم بازى کنم. بعد از پایان قراردادم با اوساسونا کار مربیگریام را آغاز میکنم. از سویی در ژانویه رقابتهای اروپایی به پایان نمیرسد که من بتوانم به ایران بیایم و در تیمملی کار کنم. من باید در خدمت اوساسونا باشم. چطور میتوانم در آن زمان دستیار کارلوس کروش شوم؟ فعلاً به این فکر میکنم که تا پایان قرارداد دو ساله ام با اوساسونا در کنار این تیم باشم. در حال حاضر به تنها چیزی که فکر میکنم، بازیگری است نه مربیگری."