در مصاحبه با SO FOOT

آنچلوتي: به پاريس سنت ژرمن خيانت نکردمکارلو آنچلوتي پس از يک سال، دلايل جدائيش از پاريس سنت ژرمن و پيوستنش به رئال را فاش ساخت.

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی تیم رئال مادرید "کارلو آنچلوتی"، در مصاحبه با مجله "So foot" در مورد دلایل جدائیش از پاریس سنت ژرمن و پیوستنش به رئال در فصل گذشته صحبت کرد.

وی گفت:" در دومین فصل حضورم در پاریس، به تدریج متقاعد شده بودم که برخی مسائل در باشگاه به درستی پیش نمی رود.در لیگ صدرنشین بودیم اما حس خوبی نداشتم.با مدیران باشگاه هم احساس راحتی نمی کردم و رابطه خوبی بین ما وجود نداشت."

کارلتو ادامه داد:" روزی که تصمیمم مبنی بر ترک باشگاه را علنی کردم، خیلی خوب به یاد دارم. 1 مارس بود. در لیگ از رنس شکست خورده بودیم اما چند روز بعد مارسی را در یک هشتم جام حذفی 2-0 شکست دادیم.پس از آن بود که تصمیم را علنی کردم.

تا انتهای فصل، صدرنشین ماندیم و به قهرمانی هم رسیدیم اما من دیگر میلی برای ماندن در پی اس جی نداشتم.مدیران باشگاه به فکر نتیجه گیری سریع بودند. آنها قهرمانی در چمپیونزلیگ را می خواستند در حالیکه برای این کار، به یک برنامه ریزی بلندمدت نیاز بود. پس از هر شکست، صدای فریادها بلند می شد چرا که انتظارات را بالا برده بودند."
آنچلوتی در مورد پیوستنش به رئال گفت:" خوش شانس بودم که رفتن از پاریس سنت ژرمن را زمانی اعلام کردم که هنوز رئال تصمیمی بر تغییر مربی نگرفته بود. من به مدیران پاریس سنت ژرمن خیانت نکردم چرا که قبل از فسخ قراردادم، با رئالی ها صحبت نکرده بودم و اصلا نمی دانستم که قرار است به رئال مادرید بروم."

در انتها سرمربی موفق رئال، در مورد زلاتان ابراهیموویچ گفت:" زلاتان، متواضع ترین بازیکنی است که در اختیار داشته ام. متاسفم که بسیاری از مردم خلاف عقیده من را دارند و روی او به گونه ای دیگر فکر می کنند."