محمود خوردبين سرپرست پرسپوليس از وضعيت سرخپوشان در اردوي کيش ابراز رضايت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، خوردبین که این روزها به همراه کاروان پرسپولیس در کیش به سر می برد، در مورد وضعیت این تیم به "ورزش سه" گفت: خدا را شکر تمرینات بسیار خوب و محکم و در عین حال منظم انجام می شود. کادرفنی با ریزبینی خاص خود تمام مسائل را زیرنظر داشته و سعی می کند علاوه بر مسائل بدنی و تاکتیکی از نظر روحی نیز بازیکنان را به خودباوری لازم برساند.

خوردبین افزود: این یک واقعیت است که لازمه به دست آوردن قهرمانی و موفقیت در تیم بزرگی مثل پرسپولیس فعل خواستن است، میل به پیروزی همواره در تیم های بزرگی مثل پرسپولیس وجود داشته و همین مساله یکی از عوامل موفقیت ما در سال های گذشته بوده است، سال هایی که کمتر تیمی دارای مقاومت و مقابل روبهروی ما را داشته. در این چند سال گذشته افت تیم باعث شده تا این مسائل نیز به نوعی در پرسپولیس رنگ ببازد. حالا شاهدیم که خوشبختانه درخشان و کادرفنی اش به غیر از مسائل فنی و تاکتیکی روی این مسائل نیز کار کرده و انگیزه و میل به پیروزی بین بچه ها تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است. به هر حال اینجا پرسپولیس است و همین که بازیکنان بدانند پیراهن چه تیم بزرگی را تن کرده اند کافی است.

خوردبین در پایان پاسخ به این سوال که مشکلات حاشیه ای دیگر در اردو رخ داده یا نه بیان کرد: نه خدا را شکر مشکل خاصی وجود ندارد. بچه ها با تلاش و انگیزه بسیار بالایی تمرین می کنند و کادرفنی هم حواسش به همه چیز هست، آن اتفاقاتی هم که روز اول رخ داد چندان بزرگ و غیرقابل حل نبود. بنابراین در حال حاضر مشکل خاصی نداریم و در حال تمرین کردن هستیم.