مارکو رويس و ايلکاي گوندوگان، دو ستاره بروسيا دورتموند، حضور در ديدار امروز تيم زير 23 ساله هاي اين باشگاه، در آستانه بازگشت به ميادين قرار گرفتند.

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار که پشت درهای بسته مقابل تیم زیر 23 ساله های بوخوم برگزار شد و با پیروزی 2-0 دورتموندی ها به پایان رسید، این دو ستاره ملی پوش 45 دقیقه بازی کردند و گوندوگان یکی از گل های زردها را به ثمر رساند.
گوندوگان از تابستان سال گذشته که از ناحیه کمر دچار آسیب دیدگی شد، در میادین حضور نداشت؛ این در حالی که رویس ماه گذشته در یکی از دیدارهای تیم ملی آلمان، از ناحیه قوزک پا دچار آسیب دیدگی شد. اما به نظر می رسد هر دو می توانند در دیدار بعدی دورتموند در بوندس لیگا که 8 روز دیگر مقابل کلن برگزار می شود، حضور پیدا کنند.
میشائیل زورک، مدیر ورزشی دورتموند، که در کنار یورگن کلوپ، این بازی را از نزدیک تماشا می کرد، با ابراز رضایت از شرایط این دو بازیکن، گفت:" شرایط هر دو خیلی خوب به نظر می رسد. به ویژه وقتی در نظر می گیرید که ایلکای مدت ها بود که دور از میادین حضور داشت. او خیلی در کار با توپ راحت به نظر می رسد؛ البته این اولین تست اوست و نباید خیلی آن را مهم ارزیابی کنیم."