شکست شاگردان وینگادا در یک بازی پُرتنش
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: شکست شاگردان وینگادا در یک بازی پُرتنش

نام واقعی
    reza
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 9,302 بار در 2,101 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک

شکست شاگردان وینگادا در یک بازی پُرتنش

به گزارش افکارنیوز، تیم ملی امید و راهآهن از ساعت ۱۵ و ۲۰ دقیقه امروز در دیدار دوستانه در ورزشگاه کارگران به مصاف یکدیگر رفتند. این دیدار در نهایت با برتری ۳ بر صفر به پایان رسید.

* راهآهن در این مسابقه در نیمه اول از بازیکنان جوان خود استفاده کرد و در نیمه دوم بازیکنان اصلی خود را به میدان فرستاد. در نیمه اول مهرداد محمدی و علی عظیمی برای راهآهن گلزنی کردند و تک گل این تیم را در نیمه دوم مجتبی شیری به ثمر رساند.

* این بازی از سوی دو تیم بسیار پربرخورد دنبال میشد. در نیمه اول یکی از بازیکنان تیم ملی امید به شدت به داور اعتراض کرد و حتی به داور مسابقه هم بی احترامی کرد.

* در دقیقه ۶۵ این مسابقه دو تن از بازیکنان راهآهن و تیم ملی امید با یکدیگر درگیر شدند و سایرین آنها را جدا کرد.

* رضا خالقیفر بازیکن راهآهن به دلیل اعتراض از زمین مسابقه اخراج شد و به جای او یک بازیکن دیگر وارد زمین شد.

* جفرسن بازیکن پرتغالی که یک هفته در تست تمرینات باشگاه راهآهن حضور دارد امروز برای این تیم به میدان رفت تا حمید استیلی و کادر فنی راهآهن عملکرد او را نظاره کنند.

* حسین مرادمند بازیکن تیم ملی امید از ناحیه دست دچار آسیبدیدگی شد و درنیمه دوم جای خود را به بازیکن دیگری داد.

* فریدون معینی و مرتضی محصص اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال به همراه رسول دانشجو سرپرست کمیته جوانان بین دو نیمه به ورزشگاه کارگران آمدند آنها با حمید استیلی برخورد گرمی داشتند و سپس در گوشهای از زمین بازی را نظاره کردند.

* نلو وینگادا در کنار زمین نکات فنی را به بازیکنان خود گوشزد میکرد.

* رامین رضائیان در صحنهای از بازی نسبت به عملکرد داور اعتراض داشت و اعلام کرد داور صحنههای مسابقه را نمیبیند که حمید استیلی به این بازیکن اعلام کرد اگر اعتراض کنی از زمین بیرون میآیی.

* محمد آبشک بازیکن راهآهن در نیمه دوم از ناحیه پا احساس درد میکرد و حمید استیلی برای جلوگیری از تشدید آسیبدیدگی این بازیکن او را از زمین مسابقه اخراج کرد.

* ایگور دروازهبان خارجی راهآهن به همراه پسر، دختر و همسرش در مجموعه کارگران حاضر شده بود.

همیشه ترسیدم از دوست داشتنت
    یه بارم نگفتم ولی دوست داشتمت
    به خریت زدنو قبول دروغا
    یه وفتایی معنای دوست داشتنه
    خنده ها برا تو
    غصه ها برا من
    با اینکه نداشتی حوصله برا من
    میگفتم دعوتیم امشب دوتایی باهم
    میگفتی امشب نه من حوصله ندارم
    من همونم که بودم اسیرت
    شکوندی منو حالا چی شد نصیبت
    دارم سر میذارم رو بطری ها هرشب
    ولی تو آروم تو تخت کثیفت

2. 2 کاربر مقابل از RUDMEHR K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (12th October 2014), mansoor66 (11th October 2014)