ژابي آلونسو در يک نشست خبري عنوان داشت که سبک بازي دو تيم رئال و بايرن کاملا متفاوت است و البته توانسته خود را با ايده هاي گوارديولا وفق دهد.

به گزارش "ورزش سه"، "ژابی آلونسو"، ستاره اسپانیایی تیم بایرن مونیخ که با تصمیمی غیرمنتظره، در روزهای آخر فصل نقل وانتقالات خواستار جدایی از رئال و پیوستن به تیم مونیخی شد، امروز در نشستی خبری در مونیخ به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت:

جدایی از رئال مادرید

جدایی از رئال اصلا آسان نبود.اما احساس کردم که بهترین زمان برای حضور در یک تیم جدید فرارسیده است.به دنبال چالش جدیدی بودم.پیوستن به بایرن، یک اتفاق مثبت در دوران ورزشی من بود.

تفاوت سبک بازی در رئال و بایرن

سبک بازی دو تیم متفاوت است. در بایرن کندتر و با حوصله تر فوتبال بازی می کنیم. برای پیداکردن یک فرصت مناسب برای شوت کردن و گلزنی، گاه مدت ها صبر می کنیم اما در رئال، با وجود بازیکنانی چون رونالدو و گرت بیل، خیلی سریع به محوطه جریمه حریف می رسیدیم.

گواردیولا

پپ بسیار دقیق و از روی برنامه عمل می کند. تمام جزئیات یک بازی را تجزیه و تحلیل می کند.همواره ایده های نویی دارد.او دوست دارد از هافبک هایش بهترین بازی را بگیرد.ساعت ها در این زمینه تلاش می کند و از او چیزهای زیادی یاد می گیرم.

اهداف

بایرن برای کسب همه جام ها می جنگد.تا بدینجا خوب عمل کرده ایم.اما همچنان باید بهتر شویم.باید در زمان درست، در بهترین فرم خودمان باشیم.می خواهم بازیکن مفیدی برای بایرن درون زمین باشم.تا بدینجا همه چیز برای من به خوبی پیش رفته و از اعتماد مربی و هم تیمی هایم برخوردارم.بایرن یک باشگاه برنده است.بازی در چنین تیم هایی، همیشه راحت است.