)):: تاپیک اختصاصی اخبار و حواشی پرسپولیس - کارگر بنه گز::((
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: )):: تاپیک اختصاصی اخبار و حواشی پرسپولیس - کارگر بنه گز::((

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

Perspolis )):: تاپیک اختصاصی اخبار و حواشی پرسپولیس - کارگر بنه گز::((

سلام به همه تیفــوســیـــا

لطفا تمامی اخبار و حواشی مربوط به بازی پرسپولیس - کارگر بنه گز بوشهر رو تو این تاپیک قرار بدین

ممنون

(تاپیکای متفرقه حذف میشه)

به امید پیروزی

((::بحث و تبادل نظر پرسپولیس - کاگر بنه گز::))

ویرایش توسط V a H i D : 15th October 2014 در ساعت 12:41

2. 5 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Rahim (15th October 2014), s A r A (15th October 2014), SALAMI-FC (15th October 2014), SoRooSH (15th October 2014), Terminator2731 (15th October 2014)

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    کفشگري: بنهگز بوشهر تيم خوبي است

بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بازيکنان پرسپوليس همگي حرفهاي هستند و مطمئنم کسي شبزندهداري نميکند.

مهرداد کفشگری در خصوص شرایط پرسپولیس پس از اردوی این تیم در جزیره کیش گفت: اردوی خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و شرایط تیم خوب شده و آماده هستیم که در قدم اول در جام حذفی محکم ظاهر شویم و فکر میکنم این اردو باعث شادابی بدنهای ما شد و تاثیر این اردو را در بازیهای باقیمانده تا پایان فصل خواهیم دید.

به نقل از فارس، وی درباره شناختش از تیم بنهگز بوشهر حریف جام حذفی پرسپولیس هم ادامه داد: در فوتبال ایران خیلی بین بازیکنان فرق وجود ندارد و بیشتر بحث اعتماد به نفس مطرح است چون قطعا آنها اعتمادبه نفس پایینتری نسبت به ما دارند اما چیزی که مهم است این است که بازیکنان تیم بوشهری با انگیزه بسیار بالایی به مصاف ما میآیند چون چند نفر از دوستانم در این تیم بازی میکند و میدانم که خوب تمرین میکنند زیرا از انگیزههای بالایی برخوردارند اما ما پرسپولیس هستیم و برایمان فرقی ندارد که حریفمان لیگ دویی است یا یک تیم قدرتمند لیگ برتری.

بازیکن پرسپولیس درباره اینکه گفته میشود این بازی میتواند یک دیدار تدارکاتی پیش از شروع مجدد لیگ برتر باشد اظهار داشت: چیزی مسلم است آنهابا اینکه لیگ دویی هستند اما با انگیزه به مصاف ما میآیند. تیم بوشهر بازی مرحله قبل حذفی را با 4 گل از مس رفسنجان که لیگ یکی است برد و این نشان میدهد که آنها تیم خیلی خطرناکی هستند. مس رفسنجان تیم خوبی در لیگ دسته اول است اما از تیم بنهگز بوشهر 4 گل خورد و این نشان میدهد که آنها تیم خوبی هستند و لیگ برتر و لیگ حذفی با هم خیلی فرق ندارد. در جام حذفی استرس زیاد است و تیمی که گل میخورد قطعا شرایط برایش سخت میشود اما ما با یک بازی خوب میخواهیم یک برد خوب هم به دست بیاوریم.

کفشگری درباره شایعاتی که در خصوص شبزندهداری بازیکنان پرسپولیس در اردوی کیش شنیده میشود هم اظهار داشت: این حرفها را اصلا قبول ندارم اما پرسپولیس تیم بزرگی است و همه میخواهند آن را وارد حاشیه کنند اما به نظر من ما غیر از روز آخر که سه چهار ساعت برای خرید بیرون رفته بودیم رنگ بیرون هتل را ندیدیم و شبها اصلا از هتل بیرون نمیرفتیم و همیشه در هتل میماندیم اما اینها شیطنتهایی است که عدهای انجام میدهند.

وی درباره اینکه گفته میشود بعضی از بازیکنان پرسپولیس در ساعات بامدادی در شبکههای اجتماعی عکس منتشر کردهاند ادامه داد: هر بازیکن باید زندگی خودش را مدیریت کند و فکر میکنم که نباید همه بازیکنان را با هم قاطی کنند اما فکر نمیکنم که بازیکنان پرسپولیس شبزندهدار باشند اما در فیسبوک و اینستاگرام صفحات جعلی زیاد است و شاید دیگران از عکس بازیکنان سواستفاده میکنند چراکه بازیکنان پرسپولیس همگی حرفهای هستند و میدانند که در چه تیمی بازی میکنند و بازی کردن در پرسپولیس رعایت کردن اصول حرفهای میخواهد چنین مسائلی در تیم ما هیچ گاه نبوده و نیست.

کفشگری در پایان گفت: خوشبختانه وضعیت بدنیام بسیار خوب است و امیدوارم بتوانم هروقت برای پرسپولیس به زمین رفتم برای تیمم مثمرثمر باشم.

4. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (15th October 2014)

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    سرخاب:حضور برابر پرسپوليس مايه افتخار است

پرسپوليس در جام حذفي بايد به مصاف يک تيم بوشهري برود. اين تيم زياد معروف نيست اما سرمربي شناخته شده اي دارد.

به گزارش "ورزش سه"، عباس سرخاب سرمربی تیم کارگر بنه گز بوشهر پیش از بازی در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد. سرخاب گفت: خوشحالیم که با یک تیم روستایی که نماینده استان بوشهر است مقابل یک تیم بزرگ قرار می گیریم . این دیدار برای ما یک بازی تاریخی از هر لحاظ محسوب می شود و می توانیم چیزهای زیادی یاد بگیریم.

سرخاب در خصوص بازیکنان محروم و مصدوم تیمش برای این بازی گفت:خوشبختانه محروم و مصدوم در این بازی نداریم و امیداریم یک نمایش قابل قبول مقابل تیم بزرگ و قابل احترام پرسپولیس انجام دهیم تا یک بازی خوب و آبرومندی از آب در بیاید.افتخار من این است که در دوران بازیگری ام مقابل پرسپولیس بازی کرده ام و امیدوارم در مربیگری هم تجربه خوبی برایم باشد.هیچ تیمی در جام حذفی برای باخت نمی آید و این بازی سخت است . اگر بردیم کار بزرگی کردیم و اگر باختیم هم هیچ اتفاقی رخ نداده است.شناخت خوبی از پرسپولیس داریم و دو بازی آخر آنها را آنالیز کردیم و امیدوارم بازی خوبی به نمایش بگذاریم.

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    بنگر:نميخواهيم در جام حذفي غافلگير شويم

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس تأکيد کرد که واسطه حضور مدافع پيشين سپاهان در تمرينات پرسپوليس نبوده است.

محسن بنگر درباره اردوی تدارکاتی تیم فوتبال پرسپولیس در جزیره کیش گفت: اردوی سنگینی را تجربه کردیم. روزی سه جلسه تمرین خیلی سخت بود اما امیدوارم نتیجه این تمرینات دشوار را در بازیهای آینده خود ببینیم.

به نقل از تسنیم، وی در مورد بازی روز پنجشنبه پرسپولیس مقابل کارگر بنهگز بوشهر در اولین گام جام حذفی اظهار داشت: اینکه بعد از اردوی کیش در جام حذفی به میدان میرویم خیلی خوب است، چون این بازی میتواند به هماهنگی بیشتر تیم کمک فراوانی کند.

مدافع پرسپولیس ادامه داد: بازی با تیمهایی که در لیگ یک بازی میکنند آن هم در جام حذفی بسیار دشوار است. تیمی که هفته پیش حریف خود را با چهار گل شکست داده تیم خوبی است و ما به هیچ عنوان این تیم را دستکم نمیگیریم. ما آماده هرگونه اتفاق را در این بازی داریم و نمیخواهیم غافلگیر شویم.

بنگر در خصوص صحبتهایش علیه هواداران و مدیران باشگاه سپاهان عنوان کرد: من حقیقت را گفتم، مگر میشود هشت سال در یک تیم بازی کنی و آخر از هوادارانش فحش بشنوی؟ خلیلیان و بازیکنان سپاهان گفتند اتفاقی نیافتاده بگذارید در بازی برگشت 90 دقیقه فحش رکیک بشنوند تا ببینیم اتفاقی میافتد یا خیر.

وی تصریح کرد: من هم میتوانم برای بازی برگشت هواداران را تحریک کنم تا به خلیلیان فحاشی کنند اما با معرفتتر از این حرفها هستم و این کار را انجام نمیدهم.

مدافع پرسپولیس در واکنش به اینکه گفته میشود مهدی جعفرپور با سفارش او به تمرینات این تیم آمده است، گفت: اصلاً چنین چیزی صحت ندارد. جعفرپور با صلاحدید درخشان به تمرینات آمده و من هیچ نقشی در این کار نداشتم. بعد از مشکلی که برای ماهینی به وجود آمد مسئولان باشگاه دنبال یک دفاع راست خوب بودند، جعفرپور هم سالها در لیگ بازی کرده و میتواند به پرسپولیس کمک کند.

بنگر در مورد مصدومیتی که روز گذشته در تمرین پرسپولیس رخ داد اظهار داشت: خوشبختانه مسئله جدی نیست اما روز گذشته خیلی بد بود و درد زیادی را تحمل کردم اما همانطور که گفتم مصدومیتم جدی نیست.

7. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (15th October 2014)

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

واکنش درخشان به جدایی رسمی مدافع پرسپولیس از این تیم
    سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برخلاف ما حریفمان با شناخت کامل در جام حذفی به میدان میآید.

حمید درخشان در نشست خبری پیش از بازی حذفی مقابل تیم کارگر بنه بندرگز بوشهر اظهار داشت: ابتدا شهادت تعدادی از فرماندهان نیروی انتظامی در سانحه هوایی را تسلیت میگویم. ما در جام حذفی با تیمی بازی میکنیم که شناخت چندانی روی آن نداریم و در مقابل آنها شناخت خوبی از پرسپولیس دارند و از روحیه بالایی نیز برخوردار هستند، چرا که آنها برای بازی مقابل یک تیم بزرگ انگیزههایی زیادی خواهند داشت و با شناخت کافی به میدان میآیند.

وی افزود: حریفمان با تمام قوا و به صورت انتحاری مقابل ما بازی میکنند و چیزی برای از دست دادن ندارند. ما هم این تیم را دستکم نمیگیریم و میخواهیم اولین قدم را در جام حذفی محکم برداریم.

درخشان در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا پرسپولیس با نتیجه پرگل پیروز میشود یا هواداران مانند بازیهای لیگ باید استرس داشته باشند، خاطرنشان کرد: طرفدار دوست دارد تیمش برنده شود و ما هم تلاش میکنیم تا این اتفاق رخ دهد. ما میخواهیم از سد تیم کارگر بنه گز بگذریم و به مرحله بعد جام حذفی صعود کنیم، آن هم با یک بازی خوب و نتیجه خوب.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه با بازیکنانش صحبت کرده تا تیم کارگر بنه گز را دستکم نگیرند، خاطرنشان کرد: ما اصلاً این تیم را دستکم نمیگیریم، چون این تیم مقابل پرسپولیس انگیزه زیادی دارد و میخواهد اعاده حیثیت کند. اینگونه تیمها با تمام قوا و شاید با فوق قدرت خود حتی در یک بازی معمولی مقابل پرسپولیس قرار میگیرند. باز هم تأکید میکنم اصلاً تیم کارگر را دستکم نمیگیریم و میدانیم آنها با انجام یک بازی انتحاری خطرناک هستند. به همین خاطر با یک بازی حسابشده و منطقی میخواهیم پیروز شویم.

وی در خصوص بازیکنان مصدوم و محروم تیمش برای بازی فردا گفت: به مانند دیدارهای گذشته محروم و مصدوم داریم و این وضعیت به قسمتی از تیم ما تبدیل شده است. علیعسگر، مهدی دغاغله و رضا نوروزی مصدوم هستند و حسین ماهینی هم محروم است.

درخشان درباره آخرین وضعیت پیام صادقیان و اینکه این بازیکن میتواند در بازی فردا پرسپولیس را همراهی کند، عنوان کرد: من منتظر هستم تا فدراسیون این موضوع را به ما اعلام کند. البته براساس سؤالی که پرسیدم محرومیت صادقیان از ساعت 24 امشب به پایان میرسد و او میتواند فردا برای ما بازی کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اومانیا هم گفت: او قرار است امشب به ایران برسد و جزو بازیکنانی است که در اختیارش نداریم. مشخص نیست اومانیا چه زمانی به ما ملحق خواهد شد.

وی سؤالی را که در مورد حضور اهالی فوتبال در عالم هنر از جمله سینما و خوانندگی بود، بیپاسخ گذاشت و گفت: به سؤالاتی که فنی نیست جواب نمیدهم.

درخشان در مورد حواشی پیش آمده بر سر بازی پرسپولیس و رئال مادرید تأکید کرد: وارد مباحث مدیریتی این بازی نمیشوم اما معتقدم آمدن رئال مادرید به کشورمان نشان دهنده ثبات و بزرگی در ایران بود و اینکه برخلاف تبلیغات خارجی ایران تا چه اندازه ثبات دارد و از رئال مادرید برای بازی دعوت کرده است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: رئال مادرید یک برند جهانی است و از بابت همین جهانی بودن بسیار اهمیت دارد که چه کشوری و چه تیمی را برای بازی انتخاب میکند. قطعاً بازی با رئال مادرید اعتبار ما را چندبرابر میکرد، چرا که برای همه مهم است که این تیم برای بازی به کجا میرود.

وی ادامه داد: بحث دوم من در مورد رنکینگ جهانی رئال و سبک بازی این تیم است که بازی با آنها کلاس خاصی به فوتبال ما میدهد. اینکه تیم بزرگی مانند رئال برای بازی به ایران میآید را باید از دریچه گستردهتری بدانیم و تبلیغ کنیم، چرا که نشان میدهد فوتبال یک کشور آسیایی تا چه اندازه جایگاه دارد که با رئال بازی میکند. اینکه تیمی چون رئال که تاکنون به کشور ما نیامده، برای بازی در ایران حاضر میشود وجاهت و اقتدار کشورمان را نشان میدهد. حتی اگر آنها با هر تیم دیگری به غیر از پرسپولیس هم این بازی را انجام میدادند حائز اهمیت بود.

درخشان ادامه داد: نمیدانم چرا دوستان نیزه برداشتهاند و میخواهند آن را به چشم پرسپولیس بزنند، نمیدانم آنها چه سودی از این کارها میبرند و این کارها چه کمکی به فوتبال ما میکند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: ای کاش دست به دست هم دهیم و اتفاقاتی را فراهم کنیم که به سود فوتبال ما باشد. وقتی چنین اتفاقاتی رخ میدهد حاصلش همان میشود که هیچ تیمی جرأت نمیکند به ایران بیاید. زمانی که از بایرن مونیخ برای بازی با پرسپولیس دعوت شد، آنها فکر میکردند به کشوری میروند که همه اسلحه به دست ایستادهاند. در حالی که میتوانیم مهماننوازی و مردممداری خود را نشان دهیم و با یک استقبال و بازی خوب روابطمان را با دنیا توسعه دهیم. هرچقدر از تیمهای بزرگ به فوتبال ما بیایند و بروند به سود کشورمان است.

وی در واکنش به انتقاداتی که از بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل بنفیکا شده است و اینکه آیا برای چنین دیداری لازم است لیگ تعطیل شود، گفت: من در جایگاه مربی تیم ملی نیستم که جواب این سؤال را بدهم. تمام این سوالها را باید مسئولان تیم ملی پاسخ بدهند اما همه تابع تیم ملی هستیم تا کمک کنیم. فدراسیون به ما اعلام کرد از فلان تاریخ تا فلان تاریخ لیگ تعطیل است و ما تابع این مسئله بودیم. باز هم میگویم من نباید پاسخگوی این مسئله باشم و مسئولان باید جواب بدهند که با تیمی که بازی کردند بنفیکا بوده یا خیر.

درخشان در پاسخ به این سوال که چرا پرسپولیس با اتلتیکومادرید بازی نکرد، اظهار داشت: نامه این بازی بعد از مذاکرات با رئال مادرید به دست ما رسید، البته اتلتیکومادرید رقمی حدود یک میلیون و 500 هزار یورو میخواست که اصلاً پول کمی نیست و من فکر نمیکنم که هیچ تیمی در ایران بتواند آن را پرداخت کند اما تا آنجا که میدانم درباره بازی با رئال مادرید بحث رقم نبوده و باشگاه پرسپولیس هم فقط در حد واسطه و مذاکره بوده است. فکر میکنم رقم پیشنهادی رئال مادرید کمتر از این رقم اتلتیکومادرید بوده است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره پیوستن مهرداد پولادی به الشحانیه قطر اظهار داشت: فدراسیون فوتبال این بازیکن را آزاد کرده و پولادی هم قرارداد بسته است. او از مجموعه ما خارج شده و دیگر بازیکن ما نیست که در موردش صحبت کنیم. در مجموع نمیتوانیم کسی را به زور در پرسپولیس نگه داریم چون بازیکنی که میخواهد برای این تیم بازی کند باید قلب و روحش با پرسپولیس باشد.

وی در واکنش به این مسئله که شنیده میشود برخی از بازیکنان پرسپولیس در اردوی کیش خود شبزندهداری میکردند، گفت: هرکسی نگاه و سلیقه خود را دارد. یکی میگوید شنیدیم فلانی تا فلان ساعت بیدار بوده و دیگری میگوید شنیدیم آن بازیکن تا 2 صبح در اسکله حضور داشته اما شنیدهها مهم نیست. مطمئن باشید چنین حرفهایی صحت ندارد، چون در تیم من نظم و انضباط حرف اول را میزند. ما نه اجازه کار خاصی را دادیم و نه بازیکنان خارقالعادهای کردهاند. همیشه این مسائل در پرسپولیس بوده است. باز هم تاکید میکنم تمام مسائل انضباطی انجام شده و اگر مرخصی یا استراحتی بوده من اجازه دادم. اصلاً چنین صحبتهایی صحت ندارد تا من در پرسپولیس هستم این اتفاقات رخ نمیدهد.

درخشان در خصوص اینکه برای گلر سوم چه فکری کرده است، گفت: چند وقتی است که دو دروازهبان امید ما در تمرینات حاضر میشوند و ما یکی از آنها را به لیستمان اضافه میکنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان وقتی دوباره با سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه چرا فوتبالیستها در سریالهای تلویزیونی بازی میکنند، گفت: این مسائل خارج از موارد فوتبالی است و من در مورد آن صحبت نمیکنم.

9. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (16th October 2014)

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    براي بازي با کارگربنهگز بوشهر

ليست 18 نفره پرسپوليس اعلام شد

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس ليست 18 نفره تيمش را براي اولين ديدار سرخپوشان در جام حذفي اعلام کرد.

لیست 18 نفره تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار فردا (پنجشنبه) این تیم مقابل کارگربنهگز بوشهر در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابتهای فوتبال جام حذفی باشگاههای کشور مشخص شد.

به گزارش تسنیم، حمید درخشان، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نام سوشا مکانی، نیلسون کوریا، محسن بنگر، رضا نورمحمدی، محمدرضا خانزاده، میثم حسینی، محمد نوری، رضا حقیقی، احمد نوراللهی، هادی نوروزی، مهدی طارمی، محمد عباسزاده، امید عالیشاه، فرشاد قاسمی، پیام صادقیان، افشین اسماعیلزاده، مهرداد کفشگری و شهاب زاهدی را در لیست 18 نفره تیمش قرار داده است.

همچنین اومانیا، حمید علیعسگر، مهدی دغاغله، سیدعلی فاطمی، میلاد کمندانی و نوید صبوری از لیست پرسپولیس خط خوردند.

دیدار پرسپولیس و کارگربنهگز بوشهر از ساعت 16:50 فردا در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

11. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    صادقيان و جراحي ريه پرسپوليس

پيش بازي پرسپوليس ـ کارگر بنه‎گز بوشهر

پرسپوليس در دور يک شانزدهم نهايي جام حذفي به مصاف کارگر بنه‎گز بوشهر، ازتيم هاي ليگ دسته سوم مي رود.

به گزارش "ورزش سه"، نماینده بوشهر یکی از تیم های ساده مرحله یک شانزدهم جام حذفی است و البته اگر پرسپولیس برنده باشد در دور بعدی به مصاف نماینده برنده از بین تیم های پاس و راهآهن باشد. اگر پاسی ها ببرند، در بازی مرحله بعدی پرسپولیس را در همدان دیدار می کنند اما برد راهآهن، به طور قطع انجام بازی در تهران را انکارناپذیر میدارد.

پرسپولیس اردوی خوبی را در کیش داشت و بدون ملیپوش، راحت به کارهایش رسید. با بازگشت پیام صادقیان، درخشان او را برای هماهنگی بیشتر در بازی های بعدی به میدان می فرستد. سرخ ها هیچ فکر نمی کردند سال 93 را بدون جلال حسینی، پولادی، ماهینی، رضا نوروزی و صادقیان شروع کنند. حالا حداقل آنها به دنبال بازگشت پیام صادقیان کمی راضی شده اند ... حالا پرسپولیس با وجود صادقیان کمی بهتر از قبل نفس خواهد کشید.

نکته عجیب اینکه در سایت کارگر بنه‎گز می خوانیم که این تیم سال 1319 تاسیس شده و سابقه 74 ساله حضور در فوتبال ایران را دارد.

سابقه جام حذفی

در سال های 66، 60، 77، 88، 89 سرخپوشان قهرمان جام حذفی شده اند اما کارگر بنه‏ گز سابقه ای در جام حذفی ندارد، سال گذشته پرسپولیس ابتدا 5 ـ 1 پدیده را برد، سپس 2 ـ 0 الوند همدان را برد اما در مرحله یک چهارم، در ضربات پنالتی 2 ـ 1 به فولاد باخت و حذف شد.

13. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

آخرین وضعیت مصدومیت مکانی و دغاغله
    کادر پزشکی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد: سوشا مکانی با توجه به MRI انجام شده، مشکل خاصی ندارد و آسیب دغاغله نیز آن گونه که MRI وی نشان میدهد،ترمیم شده است.

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام کادر پزشکی، سوشا مکانی که سهشنبه برای MRI اعزام شده بود، بر اساس تصویربرداری انجام شده، مشکل خاصی نداشت و بر همین اساس در تمرین امروز سرخپوشان حضور کاملی داشت.

کادر پزشکی همچنین درباره نتیجه MRI از پای مهدی دغاغله اعلام کرد: پارگی کشاله وی ترمیم پیدا کرده است و او در حال حاضر روی تقویت این قسمت کار میکند. دغاغله در تمرینات گروهی پرسپولیس حضور دارد اما در بخشهایی از تمرین که فشار و یا برخورد زیاد است با توجه به ملاحظات، به صورت انفرادی کار میکند. درباره او با احتیاط عمل شده و قرار است بعد از بازی با سایپا به جریان بازیهای پرسپولیس باز گردد.

15. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    نيمکتنشيني صادقيان در کمتماشاگرترين بازي پرسپوليس

ترکيب سرخپوشان مشخص شد

پرسپوليس با ترکيبي از بازيکنان اصلي به مصاف کارگر بنه‎گز بوشهر مي رود. مسابقه اي که ساعت 16:50 امروز برگزار مي شود.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در این مسابقه با ترکیب: سوشا مکانی، محسن بنگر، رضا نورمحمدی، محمدرضا خانزاده، مهدی طارمی، میثم حسینی، رضا حقیقی، محمد عباسزاده، امید عالیشاه و هادی نوروزی بازی می کند و نکته جالب در این بازی نیمکت نشینی پیام صادقیان است.

اما یک اتفاق جالب توجه دیگر استقبال بسیار کم هواداران پرسپولیس از بازی امروز است که با وجود حضور 50 تماشاچی بوشهری تا به این لحظه فقط 60، 70 پرسپولیسی در ورزشگاه حضور دارند که با این آمار این بازی را می توان یکی از کم تماشاگرترین بازی های تاریخ باشگاه پرسپولیس نام نهاد.

جالب اینکه بوشهری های حاضر در ورزشگاه هم بدون بلیت به تهران آمده بودند که باشگاه پرسپولیس 50 بلیت در اختیار آنها قرار داد. اندک تماشاچی حاضر در ورزشگاه از پیام صادقیان می خواهند که در دربی برایشان گل بزنند.

17. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    حاشيه ديدار پرسپوليس-کارگر بنهگز بوشهر

پيام صادقيان که دوران محروميتش تمام شده امروز به شدت از سوي هواداران پرسپوليس تشويق شد.

در حالیکه تا دقایقی دیگر تیمهای پرسپولیس و کارگر بنهگز بوشهر به مصاف هم میروند تعدادی در حدود 100 هوادار در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

به نقل از فارس، ترکیب تیم فوتبال کارگر بنهگز بوشهر بدین شرح است: محسن سلیمانی، مهدی طاهری، حسین غلامی، جواد بابایی، حسن آتشی، مصطفی انصاریفرد، سعید گنجخانی، سجاد مشایخ، سید ناصر رضایی، شهرام هراتی و مسعود شمسی یازده بازیکن تیم بنهگز بوشهر برای بازی مقابل پرسپولیس است.

*حدود 50 هوادار بوشهری را در جایگاه 10 اسکان دادند و آنها از این جایگاه به تشویق تیمشان پرداختند.

*پیش از شروع بازی داوران این دیدار از زمین ورزشگاه آزادی دیدن کردند.

*پیام صادقیان که دوران محرومیتش تمام شده و امروز بر روی نیمکت پرسپولیس حضور دارد از سوی اندک هواداران پرسپولیسی حاضر در استادیوم تشویق شود.

*هواداران بوشهری حاضر در استادیوم بارها شعار چهارتاییها را سر دادند که مشخص نشد به دلیل پیروزی چهار بر صفرشان در بازی مقابل مس رفسنجان بوده یا برای پرسپولیسیها کری میخواندند.

*هواداران بوشهری بنر بزرگی به استادیوم آورده بودند که روی آن نوشته شده بود یاد و خاطره شهدای خلیج همیشه فارس گرامی باد اما به دلایل نامشخصی بعد از دقایقی این بنر جمع شد. گفته میشود به دلیل اینکه زیر بنر پیام تبلیغاتی که متعلق به یک شرکت تجاری بود این بنر جمع شده است.

*قضاوت این دیدار برعهده بیژن حیدری، حمید غمزه و علیرضا چناری است و حمید حاجملک هم داور چهارم این دیدار خواهد بود.

* علیرضا کهوری نتظر داوری این مسابقه وقتی دارد ورزشگاه شد جایگاه خود را گم کرده بود و مدتی طول کشید تا متوجه شود جای او کجای ورزشگاه است!

19. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین