اولين دوره مديريت فوتبال در آکادمي

اولين دوره کلاس هاي مدريت در فوتبال در روزهاي 19 ام تا 26 ام مهرماه در آکادمي فوتبال در حال برگزاري است.

به گزارش "ورزش سه"، اولین دوره مدیریتی با حضور مدیران باشگاهها از 19ام تا 26ام مهرماه در آکادمی فوتبال در حال برگزاری است. این کلاسها که در پایان مدرک مدیریتی به حاضرین می دهد. در راستای ارتقاء سطح مدیریتها در فوتبال است.

دکتر احسانی مدیر آموزش فدراسیون در گفتگو با "ورزش سه" می گوید: «این کلاسها با رویکرد حرفه ای تر شدن مدیریت در فوتبال برگزار می شود. ما قصد داریم ظرف دو سال آینده، تا همچون دوره مربیگری در فوتبال، در رده مدیریتی نیز، تنها کسانی که این دوره را گذرانده باشند. حق کار داشته باشند.»

احسانی ادامه داد: «باید باشگاه داری از مدیریت جدا شود. همانطور که در تمام دنیا همینطور هست. مثلا آبرمویچ مالک چلسی است، اما کسی دیگر مدیر باشگاه است.»

در این دوره از کلاسهای مدیریتی به ترتیب دکتر احمد هاشمیان، کمیته پزشکی فدراسیون- دکتر سعید صادقی بروجردی، مدیریت امور مالی - دکتر غلامرضا جهانی، مدیریت بدنسازی، دکتر محمد حسین علیزاده، مدیریت آکادمی، دکتر رضا محمد کاظمی، مدیریت بازاریابی، دکتر مهدی آقاپور، توسعه فرهنگ در فوتبال - حمید قاسمی مدیریت در رسانه - محمد رضا ساکت،سازماندهی در باشگاه داری - علی براتی، مقررات و قوانین فیفا - سید حسین حسینی، اخلاق در فوتبال ، را تدریس می کنند.