مرجع خبري رئال مادريد :
به گزارش لرد رضا خنتو، آمانسیو آمارو، مانولو سانچیس ، فرناندو هیرو و کارلو آنچلوتی به عنوان نمایندگان ده جام اروپایی رئال در یک همایش شرکت کردند. میاتوویچ هم دعوت بود اما یک سفر غیرمنتظره به مونته نگرو باعث غیبت او شد. این مراسم در برنابئو با حضور 400 نفر برگزار شد.

پاکو خنتو ، برنده شش قهرمانی اروپا یادآوری کرد :” برای اولین قهرمانی اروپا 60 هزار پزو پاداش گرفتیم.” مانولو سانچیس گفت:” هیچ جامی به اندازه دسیما انگیزه بخش نبود. ” هیرو گفت :” خیلی دوست داشتم در فینال 7-3 در مقابل آینتراحت حاضر باشم.” و آمانسیو به شوخی گفت:” یک بار با 15 گل آقای گل شدم و با لوئیز و گاراته برابری کردم. اما کریستیانو که شیر مادرش حلالش باشد به رکوردم گند زد!”
کارلو آنچلوتی نیز در این مراسم حضور داشت و گفت:” افتخار می کنم که در تاریخ این باشگاه ثبت شده ام. همه حاضران در این جا بازیکن هستند و من مربی هستم پس کمی سختم است. دوست دارم یک سوال بپرسم: چرا قهرمان شدیم. شاید بگویید شانسی بوده و به خاطر یک گل دقیقه آخر بوده است. برخی هم می گویند که رئال بدون مربی هم قهرمان می شد. اما من می گویم رئال قهرمان اروپا شد چرا که همه فکر می کردند که می توانند قهرمان شوند. اولین روزی که به این جا آمدم به مربی گفتم که قهرمان می شویم. همه هر روز رویایش را داشتند. هواداران، مدیر و تیم این حس را داشتند.در هر بازی در این تورنمنت حس جالبی وجود داشت. بازیهای فراموش نشدنی در چمپیونزلیگ داشتیم. این کلیدی بود. هدف بزرگی بود که با هم به آن رسیدیم. مهم است که بتوانیم حالا اوندسیما را ببریم.”