ونگر: اوزيل صداي شکست پايش را شنيده
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ونگر: اوزيل صداي شکست پايش را شنيده

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

آرسن ونگر، سرمربي آرسنال مدعي شد که اوزيل در جريان ديدار تيمش مقابل چلسي، صداي شکست استخوان زانويش را شنيده ولي به بازي کردن ادامه داده است.

به گزارش"ورزش سه"، هافبک 25 ساله 90 دقیقه مقابل چلسی بازی کرد ولی در اردوی تیم ملی آلمان، پس از تستهای پزشکی مشخص شد که او دچار شکستگی استخوان شده و 3 ماه از میادین به دور خواهد بود. ونگر گفت که از اعلام مدت مصدومیت او متعجب شده و قبول این موضوع برایش سخت بوده است.

او گفت:" او پیش از نیمه ی اول کمی مشکل داشت. در زانویش کمی دارد داشت و احساس شکستگی میکرد. به پزشک تیم گفتم که مراقبش باشد و او هم گفت که چیزی نشده است. وقتی 1-0 عقب هستید، میخواهید بازیکنان هجومی را در زمین نگه دارید.خیلی تعجب کردم. او با هیچکس برخوردی نداشت.فقط پس از اینکه با بیرون پایش یک پاس داده بود، دچار مصدومیت شده بود. قبول اینکه چنین اتفاقی بدون برخورد و تنها با یک پاس رخ داده برای من بسیار سخت است."

مصدومیت اوزیل، دهمین مصدومیت برای آرسنال در این مدت بود و ونگر در این رابطه گفت:" به تقدیر اعتقادی ندارم ولی این بار فکر میکنم که واقعا از این دسته اتفاقات است. نمیتوان گفت که آماده سازی ما باعث مصدومیت میشود. مصدومیتهای سنگینی که برای تیم پیش میآید، همگی اتفاقی هستند."

2. 2 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

στρατιώτης-313 (16th October 2014), sepehr cr7 (16th October 2014)