چرا این قهرمان محبوب خودرو شخصی نمی خرد؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: چرا این قهرمان محبوب خودرو شخصی نمی خرد؟

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

iran چرا این قهرمان محبوب خودرو شخصی نمی خرد؟

چرا این قهرمان محبوب خودرو شخصی نمی خرد؟ / راننده کامیونی که به بهداد سلیمی دیلم نشان داد!
    دو قهرمان مازندرانی ورزش کشور در برنامه سفر بخیر خاطراتی تلخ و شیرین از رانندگی هایشان برای بینندگان تعریف کردند.

رنامه سفر بخیر شب گذشته دو چهره ورزشی را میهمان خود كرده بود. بهداد سلیمی وزنه بردار فوق سنگین ایران و رضا یزدانی كشتیگیر سرشناس ایرانی مهمانهای این برنامه بودند و خاطراتی در مورد رانندگی خود تعریف كردند.
    در بخشی از این برنامه، بهداد سلیمی خاطرهای از رانندگی خود تعریف كرد و در مورد درگیریهایی كه به دلیل نوع رانندگیها ایجاد میشود گفت: «یك بار در اتوبان یادگار امام در حال رانندگی بودم كه موقع تغییر لاین، راهنما زدم اما یك كامیون اجازه نداد من وارد لاین كنار شوم و از من سبقت گرفت. بعد كه من از كنار این كامیون رد میشدم دیدم راننده كامیون یك دیلم را بالا آورده و آن را به نشانه تهدید، به من نشان میدهد.»

مجری برنامه پرسید: «در آن لحظه چه كار كردی؟» كه بهداد گفت: «هیچی. ترسیدم.»

رضا یزدانی هم در پاسخ به این سوال مجری كه خودرو شخصیات چقدر خلافی دارد؟ گفت: «من مدتی است كه خودرو شخصی ندارم.»

مجری دلیل اینكه او خودرو شخصی نمیخرد را پرسید كه یزدانی گفت: «مدتی قبل من در مازندران با خودرو شخصیام در حال رانندگی بودم و یك موتور مرتكب اشتباه شد و در تقاطع، با خودرو من برخورد كرد. البته مقصر موتورسوار بود ولی در كل نه من قصد داشتم به او بزنم نه او قصد داشت كه به من بخورد. بعد از آن ماجرا دیگر خودرو شخصی نخریدم.»

مجری از او پرسید چه اتفاقی برای موتورسوار افتاد كه یزدانی گفت: «متاسفانه او فوت كرد و من هم پس از این اتفاق تا چند ماه نمیتوانستم تمرین كنم.»

2. 4 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

στρατιώτης-313 (16th October 2014), RaMiN (16th October 2014), redman-54 (17th October 2014), s A r A (16th October 2014)