ونگر: در زمستان بايد يک مدافع خريداري کنيم

آرسنال در خط دفاعي با کمبود نيرو مواجه شده و با رفتن فرمالن و افزايش تعداد بازيکنان مصدوم، به خريد يک مدافع در نقل و انتقالات زمستاني نياز دارد.

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی آرسنال معتقد است که این تیم در پنجره زمستانی نقل و انتقالات، به جذب یک مدافع نیاز دارد. "آرسن ونگر" امروز در مصاحبه ای تاکید کرد که آرسنال در ژانویه یک مدافع را به خدمت خواهد گرفت.

آرسنال فصل را با 6 مدافع آغاز کرد اما به دلیل بحران مصدومیت، هم اکنون در پست دفاع تنها 4 بازیکن را در اختیار دارد. آنها در فصل تابستان به دنبال خرید "مانولاس" یونانی بودند اما تیم رم در جذب این بازیکن پیشدستی کرد.

ونگر افزود:" ما در نقل و انتقالات تابستانی موفق عمل کردیم اما قصد خرید یک مدافع نیز داشتیم.متاسفانه نتوانستیم این کار را انجام دهیم.به همین منظور قصد داریم تا در ماه ژانویه، یک مدافع خوب را به خدمت بگیریم."

ونگر با اشاره به مصدومین زیادی آرسنال گفت که در زمینه اقدامات پیشگیرانه پزشکی باید مسائل، جدی تر پیگیری شوند:" ما قصد داریم تا اقدامات پیشگیرانه پزشکی خودمان را توسعه دهیم تا میزان مصدومیت بازیکنانمان کاهش یابد.در فوتبال امروزی، مسائل به نفع باشگاه ها تغییر کرده اند. هر بازیکنی باید خود را در قبال باشگاه مسئول بداند.

خود من به عنوان مربی، مسئول توجه بیشتر به تیم های پایه ای باشگاه هستم. در حال حاضر آرسنال را انگلیسی تر کرده ام و قصد دارم تا با توجه بیشتر به استعدادهای انگلیسی، این امر را گسترش دهم."