گزارش روز: پديدههاي فصل جديد فوتبال آلمان

7 هفته از ديدارهاي فصل جديد بوندسليگا سپري شده و در همين مدت، ستاره هاي جديدي در اين رقابت ها، چشم ها را به خود خيره کرده اند.

به گزارش "ورزش سه"، در این فصل هم نگاههای کارشناسان و فوتبالدوستان جهان به جوانهای مستعد جویای نامی جلب شده که سایت گل منتخبی از آنها را معرفی کرده است.
1) جانلوکا گاودینو 17 ساله که از ابتدا چنان خودش را به کادر فنی بایرن مونیخ اثبات کرد که در دیدار برابر دورتموند در سوپرجام آلمان هم پپ گواردیولا او را نود دقیقه کامل در ترکیب قرار داد.2) پییر امیل هویبییرگ که در مجموع هفت بار با پیراهن بایرن به میدان رفته، گواریولا را به شیوه بازی خود در خط میانی علاقهمند کرده است.


3) تین ژوداچ 18 ساله یکی از بزرگترین کشفهای فصل جاری در تیم بایر لورکوزن است. این بازیکن کروات در تمام هفت بازی این فصل به میدان رفته و دو گل هم زده است.4) جولیان برانت 18 ساله که او هم در لورکوزن توپ میزند، از ابتدای این فصل برای تیمش بازی کرده و عملکرد رضایتبخشی داشته است. بویژه در دیدار مقابل هرتابرلین تمامی نگاهها را به نمایش فوقالعاده خود جلب کرد.


5) لوین اوزتونعلی او هم 18 ساله و از بایر لورکوزن با تواناییهایی که از خود نشان داده، آینده درخشانی برایش پیشبینی میشود.6) عبدالرحمان بابا 20 ساله، در این فصل از رقابتهای بوندسلیگا به فوتبال آلمان معرفی شد. او که در آوگسبورگ توپ میزند در همه بازیهای فصل جاری برای تیمش به میدان رفته و در دیدار برابر بروسیا دورتموند، مهیاکننده دوگل تیمش بود.7) کوین ویمر مدافع میانی تیم کلن 21 سال سن دارد. او یکی از بازیکنانی است که در گل نخوردن تیمش در پنج بازی ابتدایی تاثیر بسزایی داشت.