(--:--)تاپیک اختصاصی اخبار و حواشی پرسپولیس - سایپا(--:--)
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: (--:--)تاپیک اختصاصی اخبار و حواشی پرسپولیس - سایپا(--:--)

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

Perspolis (--:--)تاپیک اختصاصی اخبار و حواشی پرسپولیس - سایپا(--:--)

:: به نام خدا ::
    تاپیک اختصاصی اخبار و حواشی بازی
    پرسپولیس - سایپا
    لطفا از زدن تاپک های جداگانه خودداری کنید چون حذف میشن

پرسپولیس - سایپا

ورزشگاه : آزادی
    داور مسابقه : تورج حق وردی
    سه شنبه, 29 مهر 1393 / ساعت : 16:50

**--__تاپیک بحث و تبادل نظر بازی پرسپولیس - سایپا__--**

با تشکر

ویرایش توسط V a H i D : 20th October 2014 در ساعت 13:26

2. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (19th October 2014)

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

نگرانی جدی جلالی؛ 4 مصدومِ سایپا، پرسپولیس را از دست می دهند؟

آی اسپورت- تیم فوتبال سایپا برای دیدار با پرسپولیس 4 بازیکن مصدوم دارد.

به نقل از فارس، مسعود ابراهیمزاده، سجاد مشکلپور، روزبه شاهعلیدوست و علی زینالی 4 بازیکن مصدوم تیم سایپا هستند که کادر پزشکی این تیم در تلاش است تا برخی از این بازیکنان را به دیدار با پرسپولیس در هفته دوازدهم لیگ برتر برساند.

دیدار سایپا و پرسپولیس در هفته دوازدهم لیگ برتر روز سهشنبه برگزار میشود. سایپا 16 امتیازی در رده ششم جدول لیگ قرار دارد و پرسپولیس 15 امتیازی در رده نهم است.

4. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (19th October 2014)

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    براي بازي با سايپا فقط 13 بازيکن داريم

درخشان: از من بدشانس‎تر در ليگ نيست

حميد درخشان در آستانه بازي سايپا نگراني هاي مختلفي دارد. او تاکيد مي کند يکي از بدشانس ترين مربيان ليگ است.

گفتوگوی سرمربی پرسپولیس با "ورزش سه" را بخوانید:

جعفرپور می تواند به ما کمک کند

از نظر من جعفرپور بازیکن خوبی است. با توجه به رفتن ماهینی ما در پست دفاع راست نیاز به بازیکن داشتیم و با توجه به بازیکنانی که وجود داشت فکر میکنم بهترین تصمیم را گرفتیم.

مگر جعفرپور را از توی قوطی درآوردیم که همه تعجب می کنند

یک طوری تعجب می کنند که انگار ما جعفرپور را از توی قوطی درآورده ایم. او گل ماه لیگ قهرمانان را برای سپاهان زده و بازیکنی است که زمانی در سپاهان مهره ثابت بوده. فکر نمی کنم او بازیکن بدی باشد.

خانزاده در این مدت خیلی اذیت شد

واقعا خانزاده در این چند هفته خیلی اذیت شد، او مجبور بود در پست دفاع راست بازی کند، پستی که تخصصی در آن نداشت. با آمدن جعفرپور او می تواند کمی نفس بکشد.

از خودم بدشانس تر آدم ندیدم

مگر می شود این همه بدشانسی؟ از خودم بدشانس تر آدم ندیده ام، درست زمانی که باید با سایپا بازی کنیم حقیقی، هادی نوروزی و محمد نوری مصدوم و محروم هستند. یکی معده درد گرفته، دیگری پایش کش آمده و رضا حقیقی هم که محروم است. شما بگویید من با این وضعیت باید چکار کنم؟

برای بازی با سایپا 13 بازیکن داریم

برای بازی با سایپا ما فقط 13 بازیکن داریم، مجبور هستیم لیستمان را با بازیکنان امید و جوانان پر کنیم. آخر مگر می شود یک تیم بزرگ به این روز بیافتد.

8 بازیکن را از دست داده ایم

من کاری ندارم اینکه تیم خوب بسته شده یا بسته نشده، فقط این را می گویم که 8 بازیکن از 18 بازیکن اصلی را نداریم؛ رضا نوروزی، مهرداد پولادی، حسین ماهینی، حمید علیعسگری، هادی نوروزی، محمد نوری، مهدی دغاغله و رضا حقیقی بازیکنانی هستند که ما روی آنها حساب باز کردیم ولی حالا نیستند.

معجزه نمی توانم بکنم

من به هواداران می گویم که من معجزه نمی توانم بکنم. دست مان خالی است بدجوری هم خالی است. 8 تا از بهترین بازیکنانمان نیستند، هواداران ببینند که با چه شرایطی دست و پنجه نرم می کنیم. واقعا مانده ام چه کار کنم.

برای بردن سایپا به میدان می رویم

شک نکنید ما با همین موجودی هم گردن کلفت تر از قبل از تعطیلات می شویم. با همین داشته هایمان می رویم که سایپا را شکست دهیم.

6. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (20th October 2014)

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

نوری: پرسپولیس به من نیاز دارد/ هرطور شده به بازی سایپا میرسم

پزشکان به من گفتهاند با این شرایط به بازی فردا نمیرسم اما مطمئن باشید اگر تا فردا ساعت 12 ظهر هم شرایط بازی به دست بیاورم خودم را به استادیوم آزادی میرسانم.
    آی اسپورت- محمد نوری به دلیل دردی که از ناحیه شکم داشته از شب گذشته در بیمارستان بوده است. بازیکن پرسپولیس در خصوص مشکلی که برایش به وجود آمده و او در بیمارستان بستری شده است، میگوید: از ساعت یک بامداد امروز از معدهدرد خودم را بیمارستان رساندم و در ناحیه شکم درد شدیدی احساس میکردم.نوری ادامه داد: از زمانی هم که به بیمارستان آمدم سونوگرافی و آزمایش خون انجام دادم اما هنوز مشخص نیست که مشکل درد شکم من چیست اما پزشکان گفتهاند که مشکوک به آپاندیس هست و فعلاً در بیمارستان پارسیان بستری شدهام.کاپیتان پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا به بازی مقابل سایپا که فردا برگزار میشود میرسد یا نه، افزود: تمام تلاشم را میکنم تا خودم را در این شرایط که پرسپولیس به من نیاز دارد به بازی برسانم. من همیشه برای پرسپولیس با تعصب بازی کردم و حتی در این شرایط هم دوست دارم برای تیمم به میدان بروم چرا که شرایط تیم حساس است و میدانم که به حضور من در این بازی نیاز هست و مطمئن باشید اگر پزشکان اجازه بدهند هرطوری شده خودم را به بازی فردا میرسانم.نوری در پایان گفت: البته پزشکان به من گفتهاند با این شرایط به بازی فردا نمیرسم اما مطمئن باشید اگر تا فردا ساعت 12 ظهر هم شرایط بازی به دست بیاورم خودم را به استادیوم آزادی میرسانم تا برای پرسپولیس بازی کنم چرا که دوست ندارم تحت هیچ شرایطی تیمم را تنها بگذارم.

8. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

محمد نوری در بیمارستان بستری شد

پزشکان درد او را مشکوک به آپاندیس دانستند.
    آی اسپورت- محمد نوری کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل درد شدید در ناحیه شکم از شب گذشته در بیمارستان بستری شده است.پزشکان درد او را مشکوک به آپاندیس دانستند اما قرار شده نظر نهایی را درباره بیماری او پس از آزمایشات دقیق اعلام شود.با این حساب حضور کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار مقابل سایپا در هالهای از ابهام قرار دارد.

10. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    مدافع سابق پرسپوليس به بوشهر ميرود

ماهيني: امروز به تبريز نميروم

حسين ماهيني ديروز در تمرين پرسپوليس از بازيکنان و کادر فني اين تيم خداحافظي کرد تا فوتبالش را در يک تيم نظامي ديگر ادامه دهد.

به گزارش "ورزش سه"، شایعه شده بود او با تراکتور به توافق رسیده و حتی با مسوولان این تیم دیداری داشته است. اما این بازیکن در تهران بسر می برد و قصد دارد برای استراحتی یک هفته ای عازم بوشهر شود تا در کنار خانواده اش بتواند برای انتخاب تیم آینده اش تصمیم بگیرد. پیام صادقیان در صفحه اینستاگرامش نوشته بود که ماهینی به تبریز رفته اما ماجرا از این قرار بوده که پیام به خاطر تبریزی بودنش به ماهینی توصیه کرد به تیم برود چون شرایط بهتری دارد و ماهینی در گفت وگویی کوتاه به ورزش سه می گوید: هنوز تصمیمی نگرفته ام.

البته به نظر می رسد با توجه به شرایط بهتر تراکتور این تیم انتخاب نهایی ماهینی خواهد بود اگرچه در تراکتور رقیب سختی به نام ایرانپوریان دارد.

12. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    اومانا تغيير پست ميدهد؟

عملکرد خوب رضا نورمحمدي در بازي قبلي سرخپوشان در چارچوب جامحذفي که روز پنجشنبه هفته گذشته مقابل کارگر بنه گز برگزار شد، باعث شد تا درخشان تصميم بگيرد از او در بازي فردا نيز به صورت ثابت بهره بگيرد.

به گزارش "ورزش سه"، اومانا به دلیل حضور در تیمملی کشورش و بازی تیمملی کاستاریکا مقابل کره‎جنوبی نتوانست در آخرین بازی پرسپولیس به میدان برود، به همین دلیل این رضا نورمحمدی بود که به جای او به میدان رفت و عملکرد خوبی هم از خود به نمایش گذاشت. حال اومانا برگشته و درخشان هم تصمیم گرفته با توجه به عملکرد خوب اومانا در بازی ای که در ترکیب تیمملی کشورش انجام داد و عملکرد خوب رضا نورمحمدی در بازی قبلی از هر دوی آنها به صورت تواما بهره می گیرد. در همین ارتباط شنیده میشود احتمال دارد که درخشان از رضا نورمحمدی در پست تخصصی اش یعنی دفاع مرکزی بهره ببرد و از اومانا به عنوان هافبک دفاعی. حال باید دید این اتفاق در بازی فردا رخ خواهد داد یا نه.

14. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    عليعسگر به پيکان ميرسد

حميد عليعسگري که دوران مصدوميت را پشت سر گذاشته همچنان در بازي فردا غايب خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، علیعسگری که چند روزی است آسیب دیدگی اش را پشت سر گذاشته طی دو روز گذشته زیرنظر بدنساز پرسپولیس به انجام تمرینات بدنی مشغول بود. اما از آنجایی که احتمال تشدید مصدومیت وجود دارد، درخشان تصمیم گرفت تا از این بازیکن در بازی فردا بهره نگیرد.

علیعسگر در گفتوگو با "ورزش سه" با تایید این خبر گفت: من 2 روزی است که زیرنظر بدنساز تیم در حال انجام تمرینات بدنسازی هستم و برای اینکه به شرایط کاملا مناسب برسم به زمان بیشتری احتیاج دارم به همین خاطر مقابل سایپا نیستم و انشاالله در صورت صلاحدید کادرفنی مقابل پیکان بازی خواهم کرد.

16. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    عباسزاده نيمکتنشين مي شود؟

حميد درخشان که در مصاحبه اي تاکيد کرده بود جلاد مي شود و با بازيکنان خاطي برخورد مي کند ، به عنوان نفر اول محمد عباس زاده را هدف قرار داده است.

به گزارش "ورزش سه" عباس زاده که بعد از تعویض مقابل کاگر بنه گز، روی نیمکت ننشست و به نشانه اعتراض به تصمیم درخشان راهی رختکن شد، اولین قربانی جلادی درخشان شده است. آنطور که از تمرینات پرسپولیس خبر می رسد درخشان برای جریمه، عباس زاده را مقابل سایپا نیمکت نشین خواهد کرد تا مهدی طارمی به پست اصلی اش برگردد و جایگزین او در نوک خط حمله شود. اومانا و بنگر در قلب خط دفاع به میدان خواهند رفت، خانزاده مدافع راست خواهد بود و میثم حسینی مدافع چپ.

مهرداد کفشگری جایگزین رضا حیقیقی می شود که محروم است. اگر محمد نوری به بازی نرسد، احمد نوراللهی در کنار پیام صادقیان و مهرداد کفشگری، مثلث خط میانی را تشکیل خواهند داد. در کناره ها هم امید عالیشاه و هادی نوروزی، مثل دیدارهای گذشته بازی خواعهند کرد تا ترکیب پرسپولیس مقابل سایپا تشکیل شود. نکته مهم همان برخورد با عباس زاده است که به نظر می رسد درخشان مد نظر قرار داده است تا مدیریت خود را به رخ بکشد.

18. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    نوري مقابل سايپا بازي نميکند

کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس هم به جمع غايبان اين تيم در ديدار مقابل سايپاي البرز اضافه شد.

حمید درخشان، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد که محمد نوری کاپیتان این تیم از ناحیه آپاندیس دچار مشکل شده است و نمیتواند سرخپوشان را در بازی فردا با سایپا همراهی کند.

20. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین