صادقيان: به تفکرات کيروش احترام ميگذارم

پيام صادقيان کلاً تبديل به يک ستاره در فوتبال ما شده و چه بخواهد و چه نخواهد حاشيه دست از سر او بر نمي دارد و اين پيام است که بايد اين حاشيه ها را کنترل کند.

پس از صحبتهای صادقیان با "ورزش سه" و واکنش کی روش سرمربی تیم ملی در یکی از روزنامه های ورزشی، صادقیان به خبرنگار "ورزش سه" گفت: یک چیز را مطمئنم و آن این است که آقای کی روش مرا دوست دارد و این مهمترین مسئله در شرایط فعلی است، مصاحبه ایشان را خواندم و خوشحالم که آقای کی روش گفته است کسی که به دردم بخورد را دعوت می کند قطعاً این تفکر حرفه ای است و من هم یک بازیکن حرفه ای هستم و به تفکرات مربی خودم با تمام وجود احترام می گذارم.

صادقیان در ادامه می گوید: باید بگویم من هیچوقت عصیان نکرده ام،من عصیانگر نیستم اما برای هدفم می جنگم همانطور که خود آقای کی روش برای هدفش در تیم ملی جنگید و در نهایت هم موفق شد.

ستاره جوان فوتبال کشورمان در پایان می گوید:سخت تلاش می کنم و تمرین و تمرین را سرلوحه کارم قرار می دهم تا بتوانم ابتدا برای تیمم پرسپولیس مفید باشم و بدرخشم و پس از آن در صورت صلاحدید کادر فنی تیم ملی و در راس آن آقای کی روش به افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی برسم،امیدوارم برای من حاشیه سازی های بی مورد درست نکنند چرا که من فقط هدفم موفقیت در فوتبال است.