حاشيه هايي مراسم کانون مربيان

اشکهاي حسن حبيبي روي سن


مراسم تجليل از چهرهاي ماندگار تهران در شهرداري منطقه 9 با تقدير از پيشکسوتان فوتبال به اتمام رسيد.

به گزارش "ورزش سه"، این مراسم در روز چهارشنبه حواشی ناگفته ای را داشت که این حواشی را با هم مرور می کنیم.این مراسم که در تالار اجتماعات شهرداری منطقه 9 انجام شدبا حضور افراد نام آشنای بسیاری برگزار شد.

* مراسم قرار بود در ساعت 18 شروع شود اما ترافیک شدید غروب چهار شنبه باعث تاخیر این مراسم تا ساعت 19 شود

* از بین مربیان فعال فوتبال نفراتی چون مجید جلالی ،داود مهابادی ،خورشیدی ، حق جو ، نیما نکیسا و... در مراسم حاضر بودند.

* نیما نکیسا درباره خبر مربیگری او در داماش تهران که در ورزش 3 درج شد میگفت در رادیو خبر مربیگری من در داماش "گیلان" درج شد وباعث سوء تفاهم شد.

* سید مهدی حیدری مراسم را به دلیل آنچه که "فرمالیته بودن مراسم اینچنین "میخواند اعتراض کردو مراسم را ترک کرد این در حالی بود که انتخابات هنوز شروع نشده بود. او در وسط تالار ایستاد ونکاتی گفت ورفت ، حیدری در حرف هایش بارها از علی پروین یاد کرد وباعث شد پروین مجبور شود چند بار به سمت او دست به سینه بگیرد وتشکر کند

* مجری مراسم از ناصر ابراهیمی به عنوان اولین یاغی فوتبال ایران نام برد که از شاهین به تاج ،رقبای اصلی آن دوران رفت یاد کرد که با خنده وتشویق حاضرین مواجه شد.

* مومنی بازیکن سابق استقلال و آقای گل لیگ سال 1374 در واقع میزبان مراسم بود ، او مسوول تربیت بدنی منطقه 9 شهرداری است.

* حسن حبیبی در زمانی که علی پروین به خاطر او روی سن نرفت وگفت ؛تا حسن آقا بالا نرود من بالا نمی آیم تحت تاثیر قرار گرفت وهمراه قطرات اشکه که از چشمانش روان شد، از حرکت پروین تشکر کرد .

* نفرات معروف بسیاری حاض بودند که از آنها یاد نشد اما حضوری خیر ومثبتی داشتند ،به جز پروین ، حبیبی، ذوالفقار نسب، ناصر ابراهیمی، نادر لطیفی، حسین لطفی، فریده شجاعی ، شهرزاد مظفر و پرویز ابوطالب که از آنها تجلیل شد، مردانی مثل حیدری، مهابادی ، هادی طباطبایی، مجید جلالی، مومنی ، نیما نکیسا، محمودکلهر، مهرداد حفظی فر، اردلان آشتیانی، رضاوطنخواه، کاظم محمودی ،بهزاد داداشزاده، ناصر فریادشیران، مجتبی خورشیدی، وطنی، میرحسینی، مهدی ابوطالب، بهروز تابانی ، علیرضاعزیزی و... حاضر بودند.

* غلامحسین مظلومی به علت بیماری نیامد و به جای او پرویز مظلومی آمد وجایزه برادر را گرفت و از مسوولین مراسم تشکر کرد.

* کار انتخاب و رای گیری توسط فاتحی وسفالمنش دوستان جلالی وبازیکنان سابق وحدت برگزار شد.

* سید نصرالله سجادی مهمترین مقام مسوول حاضر در مراسم بود ،مجری برنامه اعلام کرد که او 30 سال قبل رییس فدراسیون فوتبال بوده وحالا باید 70 ،80 سالش باشد.