فلسطين و کرهجنوبي قطعي؛ عراق در انتظار يک امضا

برنامه کامل ديدارهاي تدارکاتي تيم مليتيم ملي ايران تا قبل از جام ملتهاي آسيا 2015 دو ديدار قطعي دوستانه را در برنامههاي خود دارد.

تیم ملی ایران تا قبل از جام ملتهای آسیا 2015 دو دیدار قطعی دوستانه را در برنامههای خود دارد.

بر همین اساس شاگردان کیروش روز 27 آبان به مصاف کرهجنوبی میروند و روز 7 دی در بازی خداحافظی خود در تهران با فلسطین دیدار خواهند کرد، هرچند که توافقات لازم برای برگزاری دیدار دوستانه با عراق نیز در سیدنی استرالیا و در مدت زمان برگزاری اردوی تیم ملی انجام شده و برای تحقق این دیدار فقط امضای قرارداد بین فدراسیون دو کشور باقی مانده است.

به نقل از فارس، در همین زمینه طی روزهای گذشته گمانهزنیهایی در مورد برخی بازیهای دوستانه دیگر صورت گرفته است که در زیر و با بررسی کمپهای تیم ملی در روزهای فیفادی، به بررسی بازیهای احتمالی تیم ملی میپردازیم:

* اردوی تیم ملی در تهران

از 18 تا 27 آبان

دیدارهای قطعی: دیدار با کرهجنوبی (27 آبان)

قرار است تیم ملی در دومین کمپ خود بعد از اردوی پرتغال، به مدت 10 روز تمرینات خود را در کمپ تیمهای ملی در تهران دنبال کند.

کیروش پیش از این به دنبال برگزاری دیدار دوستانه با کشورهای عربی از جمله کویت، عمان و عربستان در تاریخ 23 آبان بود که به خاطر حضور این کشورها در جام خلیج فارس، دیدار با تیمهای عربی در این تاریخ منتفی شد.

در حال حاضر برای برگزاری دیدار در این روز هنوز گزینه خاصی مطرح نشده است.

* اردوی تیم ملی در ژوهانسبورگ

از 24 آذر تا 4 دی

دیدارهای قطعی: ؟

تیم ملی قبل از اعزام به استرالیا، یک اردوی خارجی دیگر را تجربه خواهد کرد. ملیپوشان در تاریخ 24 آذر راهی آفریقای جنوبی میشوند تا دو دیدار دیگر را نیز در این کشور انجام دهند.

در حال حاضر گفته میشود تنها دیدار با آفریقای جنوبی تقریبا در این کشور قطعی است، اما زمان آن مشخص نیست.

برای روز 28 آذر نیز گفته میشود تیم ملی به احتمال زیاد در این روز به مصاف زیمباوه میرود البته این دیدار در صورتی قطعی میشود که حریف آفریقایی حاضر شود با تیم ملی بزرگسالانش به مصاف ایران بیاد.

*مینی کمپ تهران

دیدار قطعی: دیدار با فلسطین (7 آذر)

*اردوی تیم ملی در سیدنی

از 12 دی تا قبل از آغاز رسمی جام ملتهای آسیا

دیدارهای قطعی: دیدار با عراق (نیمه اول اردوی تدارکاتی)

تیم ملی فوتبال ایران 11 دی ماه راهی استرالیا میشود تا در این کشور آخرین اردوی آماده سازی برای حضور در جام ملتها را برگزار کند.

قرار است تیم ملی ایران در نیمه اول این اردو به مصاف عراق برود تا شاگردان کیروش به صورت رسمی به استقبال جام ملتهای آسیا بروند.