حقیقی: چند هفته دیگر مدعی قهرمانی در لیگ خواهیم بود/ از داربی فقط برد میخواهیم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: حقیقی: چند هفته دیگر مدعی قهرمانی در لیگ خواهیم بود/ از داربی فقط برد میخواهیم

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس سه هفته زودتر به استقبال شهرآورد تهران رفته و میگوید در داربی خبری از باخت سرخپوشان نیست.به گزارش ایسنا، رضا حقیقی درباره پیروزی پرسپولیس در جام حذفی گفت: راه آهن در بازی مقابل ما اصلا آن تیمی نبود که قبلا در لیگ حاضر شده بود و معلوم شد مثل ما در اردوی کیش خیلی خوب کار کردهاند که نشانهاش پیروزی آنها بر سپاهان قبل از بازی با ما بود. راه آهن از زمین تا آسمان فرق کرده بود و ما برابر چنین تیمی توپ و میدان را در اختیار داشتیم.وی ادامه داد: خدا را شکر آقای درخشان ترکیب خوبی را در زمین قرار داد و البته با رسیدن چند نفر از بازیکنان، نسبت به بازی قبل، دستش بازتر بود و ما از دقیقه یک تا 120 موقعیتهای خوبی برای گلزنی داشتیم. البته مثل بازی با سایپا باز هم یک گل بد خوردیم ولی باید از هواداران تشکر کنیم که بعد از گل، نه تنها موضعگیری نکردند بلکه دست از تشویق برنداشتند. آنها آنقدر تشویق کردند که گل تساوی را زدیم. البته بازی مهیجی بود و به قدری موقعیت داشتیم که بازی در 90 دقیقه تمام شود. به نظرم هر کس که برای تماشای بازی نیامد، ضرر کرد چون تیم ما فوقالعاده بود.هافبک پرسپولیس خاطر نشان کرد: تیم ما از نظر بدنی، فوتبالی و تاکتیکی خیلی خوب شده است. خیلی راحت پاس میدادیم و از فضاهای خالی استفاده میکردیم. هواداران مطمئن باشند که پرسپولیس تا چند هفته دیگر جدیترین مدعی قهرمانی لیگ خواهد بود. ما سایپا را هم باید میبردیم. آن روز دست ما خیلی خالی بود. در آخرین لحظات برنامههای بازی به دلیل غیبت چند بازیکن عوض شد و با وجود همه اینها درست برخلاف جریان بازی، گل خوردیم و هر چه زدیم به در بسته خورد. در این بازی هم برخلاف جریان بازی، گل خوردیم اما صبوری هواداران کمک کرد که سریع برگردیم. در هر دو بازی، گلهای زیادی نزدیم اما عروسی باز هم به کوچه ما بر میگردد.حقیقی درباره اینکه چرا او و دیگر هافبکهای پرسپولیس کمتر شوتزنی کرده و سراغ گلزنی از این روش نمیروند، تصریح کرد: ما با روش 1 – 3 – 2 – 4 بازی میکردیم. محمد نوری با توجه به میل هجومی، جلوتر بازی میکرد. طبعا من عقبتر بودم. مثل این است که مدافع باشی و برای شوتزنی باید تا حدی به دروازه نزدیک باشی و آرایش نفرات خودی و حریف هم به شکلی باشد که این امکان را بدهد. البته شاید کمی هم اشکال کار از من باشد و سعی میکنم اگر با توجه به شرایط بازی فرصت فراهم شد، این کار را انجام بدهم هر چند شوت زدن یا نزدن من مهم نیست، بلکه موفقیت تیم مهم است.وی درباره شرایط پرسپولیس در لیگ برتر گفت: باید واقعبین باشیم و اعتراف کنیم شرایط ما الان در لیگ خوب نیست اما از سوی دیگر در لیگ ایران اینطور است که اگر سه، چهار بازی پیاپی را ببرید گاهی 7 تا 8 پله بالا میآیید و این برای پرسپولیس دور از دسترس نیست. ما اگر بازیهای برابر پیکان و گسترش فولاد تبریز را ببریم شرایط خیلی بهتر میشود و از همینجا به شما قول میدهم ما جلوی استقلال بباز که نیستیم ولی روی این کار میکنیم که تساوی هم در کار نباشد. میخواهیم با بهترین شرایط به بازی با استقلال برسیم و درباره این بازی هم به وقت خودش صحبت میکنیم. فعلا که در جام حذفی مدعی اول هستیم و باید در لیگ برتر هم اینطور شود.حقیقی در پایان افزود: فکر میکنم جا دارد که از کادر فنی که خیلی زحمت میکشند، تشکر کنم. واقعا بیشتر از ما وقت میگذارند و این مساله به انگیزهای برای بچهها تبدیل شده است. پیگیریها، دوندگی و برنامهریزی آنها برای تمرینات را که میبینیم باعث میشود ما هم بیشتر تلاش کنیم. همچنین میخواهم از مدیریت باشگاه و آقای سیاسی تشکر کنم. روزی که گفته شد، پرداختها هفتگی میشود، یکسری راضی نبودند اما من میگویم آنچه الان اهمیت دارد این است که به قولها و وعدهها عمل میشود. کم یا زیاد، هر چه میگویند انجام میشود و این خودش باعث آرامش و اطمینان شده است.

2. کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

LORD (1st November 2014)

نام واقعی
    محسن
    استاتوس
    ALI KARIMI
    شغل و حرفه
    مهندسی ایمنی
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 285 بار در 167 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 38 تاپیک
    زرشک. بزک نمیر بهار میاد. بابا این مربی چیزی حالیش نیست. شما مواظب باشین زیاد نخورین بردتون پیشکش. درخشان منفور
    به امید دیدن دوباره بازیهات تو پرسپولیس،،، دوستت داریم داش علی

نام واقعی
    رونیا
    استاتوس
    رونیا چرااا...نفس؟؟؟از طرف خودعکس(R^2)
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Payam Sadeghian
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 36 بار در 23 ارسال