تیم آبی*پوش اماراتی در لیگ 12 تیمی امارات با 28 امتیاز در مکان دوم قرار دارند. العین 33 امتیازی و در صدر قرار دارد و تیم سوم هم الجزیره با 26 امتیاز است. این تیم در آخرین بازی خود که پنج*شنبه گذشته انجام داده موفق شده تیم رده یازدهمی الشارجه را با حساب صفر-2 شکست دهد. جمال ابراهیم در دقیقه یک و لوکا تونی در دقیقه 2+90 گل*های تیمشان را زده*اند.
والتر زنگا که هدایت این تیم را بر عهده دارد پیش از این هم در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا با النصر عربستان به اصفهان آمده بود. النصر که در سال 1945 تاسیس شده افتخارات نسبتا خوبی را در لیگ امارات به*دست آورده است. در حال حاضر این تیم بازیکنان مطرحی را در اختیار دارد که معروف*ترین آنها لوکا تونی مهاجم فصل گذشته یوونتوس ایتالیاست. حضور بازیکن باتجربه*ای مثل تونی، تاثیر نسبتا زیادی در بازی*های امسال النصر داشته است. مارکو برشیانو از لاتزیوی ایتالیا، لئوناردو لیما داسیلوا از سائو پائولو، کارلوس تنوریو و رودریگو کارکا هم از دیگر بازیکنان خارجی این تیم هستند که مطمئنا برای سپاهان خطرناک خواهند بود.اما قطعا شانس پیروزی سپاهان باتوجه به نفرات خوبی که در اختیار دارد و توانسته با ارائه بازی*های خوب به صدر جدول هم برود و البته با حمایت هوادارانش بسیار زیاد است.
گفتنی است که مجید بصیرت یکی از اعضای کادر فنی سپاهان امروز راهی قطر خواهد شد تا دیدار لخویا و الاهلی را از نزدیک تماشا کند. سپاهان در بازی بعدی باید به مصاف الاهلی برود و بصیرت برای شناخت از خصوصیات فنی این تیم راهی دوحه خواهد شد.