پاسخ سرمایه گذار تیم والیبال پرسپولیس به رئیس هیات مدیره این باشگاه+تصاویر
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: پاسخ سرمایه گذار تیم والیبال پرسپولیس به رئیس هیات مدیره این باشگاه+تصاویر

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

پاسخ سرمایه گذار تیم والیبال پرسپولیس به رئیس هیات مدیره این باشگاه+تصاویر

پرسپولیس نیوز : سرمایه گذار تیم والیبال باشگاه پرسپولیس به اظهارات رئیس هیات مدیره این باشگاه پاسخ داد.

فرامرز ورمقانی در خصوص اظهارات حمیدرضا سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه او را نمیشناسد گفت: قصد پاسخگویی به رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را نداشتم اما پیرو صحبتهایی که از وی در خبرگزاریهای مختلف منتشر شده و او عنوان کرده که مرا نمیشناسد باید بگویم که او حق دارد که مرا نشناسد چراکه همه تصمیمات باشگاهها را به تنهایی میگیرد و اگر هم کسی با نظر او مخالفت کند سریعا حکم اخراجش را میدهد.

وی ادامه داد: او البته نمیداند در باشگاه چه کسی چه کاری انجام میدهد و فقط دوستانش را که در باشگاه مستقر کرده میشناسد و من هم فقط امروز به خاطر منتقمی و باشگاه پرسپولیس سکوت کرده بودم و حتی وکیلم را عزل کردم تا برای پرسپولیس حاشیه درست نشود اما انگار کار اشتباهی کردم که این کار را انجام دادم چراکه به وعده های واهی او برای پرداخت پولم اطمینان کردم که البته کار اشتباهی بود.
    سیاسی باید بداند که صداقت در هر کاری مایه پیشرفت است و در این 9 سالی که من از پرسپولیس طلبکارم مدیران عامل و اعضای هیات مدیره مختلفی به این باشگاه آمدند و رفتند که همه آنها از شخصیتهای شناخته شده کشورمان بودند اما کاری که سیاسی با من کرد را آنها نکردند البته سیاسی این کار را با خیلیها انجام داد. آقای سیاسی! شما خودتان بهتر میدانید چه ظلمی به پرسپولیس روا داشته اید.

ورمقانی تصریح کرد: من به جز طلب والیبالیستها از باشگاه طلبهای دیگری هم از پرسپولیس دارم. از جمله 75 میلیون پول تنیس پرسپولیس را دادم، 40 میلیون تومان برای برگزاری جشن 50 سالگی پرسپولیس پرداخت کردم و رقمهای دیگری هم از جمله حضور باشگاه آث میلان در تهران و ... هم انجام دادم که تعدادی از تصاویر این قراردادها را در اختیار خبرگزاری فارس قرار میدهم تا آنها را منتشر کند.

وی در پایان گفت: پرسپولیس روزی دوباره به مردم برمیگردد و از انحصار سیاسی درخواهد آمد.

2. کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mansoor66 (31st October 2014)