وبسایت رسمی برنامه نود - آنطور که خبرگزاریها اعلام کرده اند، دیدار تیمهای استقلال و پرسپولیس یک هفته به تعویق افتاده و این ماجرا به دلیل حضور ملی پوشان استقلال در تیم ملی اعلام شده است.

به گزارش وب سایت نود، خبر عقب افتادن تاریخ دربی از مدتها قبل شنیده می شد اما امروز صبح و پس از موافقت هیئت رئیسه سازمان لیگ برتر با تغییر تاریخ دربی ۷۹، کمیته مسابقات لیگ برتر هم با تغییر تاریخ این بازی موافقت کرد تا دربی پایتخت یک هفته به تعویق بیفتد و البته امیدواریها برای حل مشکل حق پخش افزایش پیدا کند. بازی قرار بود ۳۰ آبان برگزار شود اما این بازی به هفتم آذرماه موکول می شود و فرصت برای حل مشکل حق پخش وجود دارد تا آن زمان بازی در باشگاه آزادی برای علاقمندان به فوتبال پخش شود.

غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ این خبر را تایید کرده است و این درحالی بود که از یکی دو هفته پیش همه می دانستند که تاریخ دربی عوض خواهد شد اما آن را به صورت رسمی اعلام نمی کردند. در هر حال نگرانی برای پخش تلویزیونی دربی در بین علاقمندان به فوتبال وجود دارد و از همین حالا این بحث در شبکه های اجتماعی داغ شده است. برخی می گویند اگر بازی پخش نشودساعت ۷ صبح روز بازی، ۱۲۰ هزار نفر ورزشگاه را پر می کنند و حتی ممکن است که جمعیت میلیونی پشت در ورزشگاه بمانند! یا شما هم چنین عقیده ای دارید؟