وبسایت رسمی برنامه نود -مرحله یکچهارم نهایی جام حذفی فوتبال یکم و دوم آذرماه برگزار میشود.

به گزارش لرد رضا، علی کاظمی با بیان اینکه هیات رییسه سازمان لیگ با تغییر زمان مرحله یکچهارم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی موافقت کرده است، اظهار کرد: با توجه به پیشنهاد مطرح شده از سوی کمیته مسابقات سازمان لیگ به هیات رییسه در خصوص تغییر کوچکی در برنامهریزی مرحله یکچهارم نهایی جام حذفی، این هیات موافقت خود را به شرط متضرر نشدن تیمهای مختلف از این حیث، به کمیته مسابقات اعلام کرد.

وی افزود: از این رو کمیته مسابقات در حال برنامهریزی است تا جام حذفی را یکم و دوم آذرماه برگزار کند. از همین رو هفته هفته پانزدهم لیگ برتر هم ششم و هفتم آذرماه برگزار میشود. پیش از این قرار بود داربی تهران با توجه به اینکه از تلویزیون پخش نمیشود و احتمال استقبال بسیار زیاد تماشاگران وجود دارد، در روز جمعه برگزار شود و به همین علت برنامه هفته پانزدهم لیگ و برنامه جام حذفی جابه جا شد.

در هفته چهاردهم لیگ برتر پرسپولیس ۱۵ آبان و استقلال ۱۶ آبان بازی میکنند و بعد از آن اردوی تیم ملی آغاز خواهد شد، در مرحله یکچهارم نهایی جام حذفی بازی پرسپولیس مقابل گلگهر در سیرجان اول آذر و استقلال برابر ذوبآهن در اصفهان دوم آذرماه برگزار میشود.